bodykit z polski???

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Adim
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: pt 05 wrz, 2008 14:16

Cześć,

Jestem tu nowy i jestem z berlina ...

Istnieją Bodykits z polska?

nie z japonia i usa.

Przepraszam za moje Polski


#adim :D

[ Dodano: Pią 05 Wrz, 2008 16:15 ]
W LEKKA klap i maska z allegro dobre som?

Więc z laminatu?

Dziękuję
Awatar użytkownika
f_zukowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007 12:41
Lokalizacja: bielsk podlaski / toronto
Kontakt:

Jeśli rozmawiamy o s13 to z tego co się orientuje , gotowy projekt body kitu w Polsce jest jeden , taki jaki masz na www.allegro.pl. Inne body kity albo były robione na indywidualne zamowienie , lub sciagane z zagranicy.

body kit dostępny w Polsce aby dobrze pasował do Twojego auta wymaga troche czasu i głowy w dopasowywaniu.

co do klapy i innych czesci z laminatu myśle , że sprawa prezentuje sie lepiej.

pozdr.
(...) aaa , oprócz słodyczy , drogi św. Mikołaju , prosze tak na marginesie jeszcze o Mustanga '68 GT500 ..........
Awatar użytkownika
przemekD
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 09:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

f_zukowski pisze:Jeśli rozmawiamy o s13 to z tego co się orientuje , gotowy projekt body kitu [shadow=red]w Polsce jest jeden[/shadow] , taki jaki masz na www.allegro.pl. Inne body kity albo były robione na indywidualne zamowienie , lub sciagane z zagranicy.

body kit dostępny w Polsce aby dobrze pasował do Twojego auta wymaga troche czasu i głowy w dopasowywaniu.

co do klapy i innych czesci z laminatu myśle , że sprawa prezentuje sie lepiej.

pozdr.
Muszę się z kolegą nie zgodzić w związku z ubogą ilością rodzimych lepiszczy, a żeby nie być gołosłownym do wglądu linki:
1) http://www.autor-tuning.com/products.ph ... 03&wybor=9
2) 3) http://www.spojler.pl/szukaj?s_marka=25 ... 72&s_kat=0
http://allegro.pl/item429477705_nissan_ ... ragon.html

btw. Ja osobiście gustuję w fabrycznych kształtach s13 i polecałbym subtelną dokładkę:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NISSAN-2 ... enameZWD1V
Awatar użytkownika
f_zukowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007 12:41
Lokalizacja: bielsk podlaski / toronto
Kontakt:

zapomniałem , przyznaje sie , zapomniałem o tym body kicie z autora... ale lepiej nie komentujmy jego...

a propo PrzemekD , szukałem kiedys tej dokładki pod przedni zderzak w Polsce ale chyba jest niedostepna , czyz nie ? koles z UK miał taka na ebay-u kiedys , ale robił problemy z wysyłka do PL i nie wyszło... także nie wiem jakby było z ta z US and A...
Ostatnio zmieniony pt 05 wrz, 2008 18:42 przez f_zukowski, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) aaa , oprócz słodyczy , drogi św. Mikołaju , prosze tak na marginesie jeszcze o Mustanga '68 GT500 ..........
Awatar użytkownika
przemekD
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 09:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Ja też się na to nie natknąłem w Polsce, ale przy obecnym kursie $ i ? można spokojnie się szarpnąć i pewnie kupić taką dokładkę na eBay. Oszczędnym zostaje rzeźbienie w piwnicy :oops:
Awatar użytkownika
Nero
Stały gość
Stały gość
Posty: 440
Rejestracja: sob 22 wrz, 2007 15:49
Lokalizacja: NMR

f_zukowski pisze:zapomniałem , przyznaje sie , zapomniałem o tym body kicie z autora... ale lepiej nie komentujmy jego...
Kwestia gustu, mi akurat sie podoba :)

Sorka za OT :)
Oo\_____/oO VS Oo\_____/oO
Adim
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: pt 05 wrz, 2008 14:16

zapomniałem , przyznaje sie , zapomniałem o tym body kicie z autora... ale lepiej nie komentujmy jego...
???



Obrazek
Obrazek
to znany BODYKIT?
z Polska?
adim
Awatar użytkownika
f_zukowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007 12:41
Lokalizacja: bielsk podlaski / toronto
Kontakt:

tu akurat oprocz body kitu w postaci tylnego zderzaka i progów do s13 , masz konwersje przodu na s14a... a konwersji w body kitach przodu z s13 na s14a nie masz w Polsce , tego typu rzeczy to tylko w erze :lol: joke , oczywiscie za granica.... :wink: tak mi sie przynajamniej wydaje.

na zagranicznych stronach internetowych sklepów tuningowych (US and A albo UK) widziałem takie typu konwersje do kupienia razem z całym body , ale koszty były w granicach 1500$ i w góre...
(...) aaa , oprócz słodyczy , drogi św. Mikołaju , prosze tak na marginesie jeszcze o Mustanga '68 GT500 ..........
Adim
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: pt 05 wrz, 2008 14:16

hey to jest z polski i cost 9 500 pln

Widebody ( zderzak przedni, tylny, listwy progowe, drzwi,
przednie b?otniki, nak?adki na tylne b?otniki, maska,
tylna klapa)

adim
Awatar użytkownika
przemekD
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 09:52
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

A czy AutoR nie ulepił w niedawnym czasie "konwersji" na s14a ?? :shock:

[ Dodano: Nie 07 Wrz, 2008 12:01 ]
Adim pisze:hey to jest z polski i cost 9 500 pln

Widebody ( zderzak przedni, tylny, listwy progowe, drzwi,
przednie b?otniki, nak?adki na tylne b?otniki, maska,
tylna klapa)

adim
Ja bym jeszcze doliczył przednie lampy i dystanse kół oraz malowanie, żeby to wszystko miało ręce i nogi.
Awatar użytkownika
f_zukowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007 12:41
Lokalizacja: bielsk podlaski / toronto
Kontakt:

koszt 10 tys ??? osobiscie uwazam , że to duzo za duzo , szczegolnie , ze za ta kwote mozemy kupic nawet dwa s13 , a jeden w naprawde dopieszczonym stanie... ale jak komus sie podoba i ma kase , czemu nie...
(...) aaa , oprócz słodyczy , drogi św. Mikołaju , prosze tak na marginesie jeszcze o Mustanga '68 GT500 ..........
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

nie sądziłem że zażądają aż dyszki.... a też o tym myślałem ale z tą kwotą można już powoli pod maskę próbować wchodzić....
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

przeciez te auto w orginale na na glebie z ładnymi alusami wyglada pieknie dodatkowe ulepszacze sa niepotrzebne
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

to już co kto lubi.... niektórym się podoba golf z wiadrem szapchli innym opel calibra w gazie i toną LED.... jeszcze innym gleba.....
Awatar użytkownika
f_zukowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007 12:41
Lokalizacja: bielsk podlaski / toronto
Kontakt:

"calibra stoi tu , diod ma pełno w ch**" :lol: :lol: :lol:

przepraszam za OT ale nie moglem sie powstrzymac... :D
(...) aaa , oprócz słodyczy , drogi św. Mikołaju , prosze tak na marginesie jeszcze o Mustanga '68 GT500 ..........
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”