Spoiler, ospoilerowanie itd itp

Wszelkie modyfikacje karesorii i wnętrza

Moderator: Moderator

Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Zalozylem ten temat bo nigdzie nie moge znalezc czegos takiego u nas na forum...
Wszedzie sa wzmianki ale nic konkretnego....

Wiec tak moge kupic spoiler (ten niski) od subaraka za 90 zł :)
Zmieniam bo pod moim seryjnym klapa mi gnije i chce to zrobic w najblizszym czasie:)
Dołączam zdjecie i powiedzcie co o tym sadzicie :)
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

No co o nim myslicie??
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

moim zdaniem spoko :P ale hmmmm mysle ze nie za bardzo do s13 by pasowal :P
Goranowa

mi sie nawet podoba, ale rzeczywiscie najpierw przyloz tak na sucho do maski i poogladaj sobie ->czy Ci spasuje.
Mysmy tak ogladali skrzydlo dla Gorana, tzn. nie wiadomo zupelnie kiedy by to moglo byc, ale tez przykladalismy do auta i zlookalismy inne auta z takim cudem.

Wlasciwie to spoiler jest dosc klasyczny, tyle, ze ma dodanego stopa, wiec jakiejs wielkiej wielkiej dysproporcji z pewnoscia nie bedzie. :aim:
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

nie no najlepiej oczywiscie na oko nie kupowac bo sie mozna niezle przejechac... hehehe a ciekaw wlasnie jestem czy taka loteczka pasuje idealnie na klape do s13.. z imprezki ??
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

nie wiem bede przymiezał i dam znac czy pasuje czy nie :) Na oko to ja juz nic nie bede kupowac :wink: A te lotki od subaru podobaja mi sie bo sa w sam raz nie za wysokie nie za niskie, nie za grube nie za chude... :lol: :wink: i bede mial swiatlo stopu :)
Tak wyglad z innego ujecia :)
rottie

a mozna gdzies w Polsce dostac jakies fajne spoilery do S13 w ogole???jakies linki??zdjecia?
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Niestety nie mozna :cry: ( mowie o orginalnych z przeznaczeniem do s13 ) inne sa ale trzeba sobie dopadowac.
Anonymous

ja moge ci moj sprzedac od s14a
podjedz przymierz przemysl.
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Jak już od subaru to od sti :D
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

aaaaaaaaaaaaaa STi nie nie nie hehe ale to moje zdanie :P
no chlopaki do s13 chca zderzak do s13 zamontowac ale jakos jestem przeciwny :p troche modelowania by tam bylo ale sam zderzak jest przepiekny tylko ze nie wiem jak by to w s13 wygladalo :P heheheh
a co do tej loty z subaryny to hm calkiem calkiem :P
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Shifty dzieki za propozycje ale ja szukam czegos innego niz mialy 200sx-y montowane :). chce cos nietypowego i zeby ladnie wygladało. Mike od STI odpada zdecydowanie ( obrzydliwy jest) przypomina mi kartonowe pudełko bez dna i zamkniecia ( zakrycia) :wink: . Klapy nie zrobie itak przed wakacjami bo finansowo sie nie wyrobie :(. Moge zawsze zaczac znów chomikowac sprzet (tym razem ospoilerowanie) w szafie i go zamontowac jakos po wakacjach... Z silnikiem i elektronika na dzien dzisiejszy mam skonczone pozostało mi tylko zamontowac pompe paliwa która lezy na biurku i jechac na hamownie z Mellowem i Darkiem. :twisted:

Pozatym bede potrzebował jeszcze jakies fajne progi... i przerobic zderzak przedni i tylni :)
dam wam fotki co planuje na po wakacjach :)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... gory=36475 <<<<<<<<<<Progi
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

aaa zapomnialem chyba dodac ze ten czerwony (po srodku) byl z silnikiem rb26dett o ile nie pomylilem obrazków :wink: Na e bay-u tez widzialem s13 z RB i poszedl prawie za 20 tys $ :mrgreen:
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zakochalem sie w zyciu tak pieknego 200sx nie widzialem .. tak wszystko zajefajnie spasowane do siebie, niby zwykle seryjne progi, zderzak przod.. ladne fele zawiecha kolorek cacy i czarny dach plus slupki jak to przezajefajnie wyglada !!!!!!!!!
ja tez takiego chce !!!!
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

ten z czarnym dachem śliczniutki
a fotki tylu tego auta są ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Styling”