eMCe Kielce UWAZAJCIE

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kamils13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 163
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006 19:17
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

czy dla was to nie dyskwalifikuje karoserii ?
czy pojechalibyście po karoserie gdyby eMCe o tym poinformował?
czy kupili byście taką karoserie ?


Ad1. dyskwalifikuje w 100%
Ad2. nie
Ad3. nie
KGB Oblech Drift Team
Awatar użytkownika
Deephouser
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007 21:15
Lokalizacja: Podhale
Kontakt:

Ja zakupiłem u niego rurę do kolektora ssącego i była 100% git, no ale tylko raz robiłem zakup u niego, wiec sie za bardzo wiecej wypowiedzieć nie mogę...
200sx S13 t25 94'- seria+MBC
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4684
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

no ok , słupek słupkiem

ale co do reszty to czego sie spodziewac po 20sto letniej budzie za 2000zl ?
ze nie bedzie ani grama rdzy oraz ani grama szpachli ?

to pojęcie oraz cena ( 2000zl ) raczej sie gryzą....


Aczkolwiek co innego jesli chodzi o uczciwosc w relacji na temat stanu rzeczywistego !!
Nie po to sie jedzie pół kraju by zamiast obiecywanego 'ideału' zobaczyc zatajonego i rozmytego gruza


Wg opisu wynika iz auto mialo 2 plusy i jeden minus
+ proste podluznice
+ kielichy ok
- słupki

Uszytwniajac bude i pchajac 400km jak to okresliliście raczej trzeba zadbac o poprawienie serii badz ewentalanch niedorobek po poprzednich wlascicielach albo wylozyc conajmniej 2x taka kase za sama bude , czyż nie ?


PS. zmowilem przepustnice od eMCe , doszla ok , działa ok
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

ja u eMce kupilem blotnik przedni po tym jak zahaczyła mnie laska na drodze ale niestety byl chyba wyrwany troche na siłę plus pogięty że miałbym z nim wiecej zabawy ze szpachlą niż z tym wygięty od stłuczki. ale ze kwota nie byla powalająco duza i w tym byl jeszcze kierunek to nie poruszalem tematu bo zawsze sa z tym jakies jazdy a ja nie mam czasu latac 5 razy na poczte odsylac i odbierac paczki tak wiec nei wiem jakby eMce sie zachowal w razie reklamacji:) poza tym faktem reszta transakcji byla ok. a wasza przygoda to imo błędny i niedokładny opis sprzedającego a szkoda bo ja tez bym z laweta jechal bo jechac przez polowe polski co tydzien srednio troche..
F*** JDM be a ricer. :]
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Siemka

Ja złego słowa o eMCe powiedzieć nie mogę...
Trochę gratów brałem u niego i wszystko jest z nimi ok...
Z tym że ja brałem i niego "mechanikę"....co do blacharki/całego samochodu wypowiedzieć się nie mogę...

eMCe wrzucaj foty tych "minusów" budy...
i na przyszłość jak robisz foty budy, to przedewszystkim rób takie ujęcia które ukazują PEŁNY stan faktyczny danego elementu, tak co byś nie był nie fair wobec kupującego. Może ciężej będzie coś sprzedać ale sumienie będziesz miał czyste.

Forest wiem jak to jest polecieć po samochód, który rzekomo jest pikny i wycacany, a na miejscu okazuje się nie do końca zgodny z opisem. Wydana kasa na dojazd/laweta, stracony czas... kupa nerwów potem... SAM TO PRZEŻYŁEM...
Może nie trzeba było sugerować się dużą ilością sprzedanego towaru przez eMCe...
Patrząc na jego ogłoszenia widać, że chłopak głównie sprzedaje mechanikę/części, a nie kompletne samochody...

Bez zbędnych komentarzy... eMCe, Forest - forma ugodowa do ustalenia w waszym zakresie... weźcie się dogadajcie :arrow: :absolute: :absolute: :absolute: :arrow: czy jakoś...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
bielakxxx
Stały gość
Stały gość
Posty: 333
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 20:50
Lokalizacja: gdynia/dublin
Kontakt:

Forest pisze:
SPIRIT pisze:Oferujac na sprzedaz cokolwiek wewnatrz klubu przydaloby sie troche szacunku do czasu i kasy kupujacego
Właśnie na tej podstawie, pojechaliśmy od razu lawetą. Liczyliśmy na to, że jeśli ktoś na tym forum sprzedaje dużo części i pisze ze buda ok no to ok jedziemy.
bielakxxx pisze:A co do lawety to trzeba bylo najpierw pojechac i sprawdzic jaki jest stan rzeczywisty auta, macie sami nauczke .
Nie wiem czy w ogóle chce mi się na to odpisywać ale odpisze. Czy to nie jest tak, że Tobie jako moderatorowi tego forum powinno bardziej zależeć na tym żeby na forum klubowym wszyscy nie traktowali się jako oszustów?? I nie powinieneś pilnować żeby ewentualnych oszustów stąd wywalać ? żenuaaaa
Koleś wiedział ze zadajemy dużo pytań , że jestem z forum wiec znam 200sx nie tylko z obrazków a mimo to próbował wcisnąć parcha.

na koniec czytat z NT
"Nic nie mow...ja u tego typa zamowilem plastiki do auta,mialy byc w idealnym stanie...a jak przyszla paczka to to nawet nie bylo w dopuszczalnym!!! Odeslalem mu to i do tej pory czekam na zwrot kasy! Twierdzi ,ze mu zly numer konta podalem (co jest nie prawda) ,ze paczka jescze nie doszla i takie tam inne wymówki.Po prostu tragedia. Wiec nie mam plastikow i jak na razie kasy kwasny.gif !!! "
[OT]
Forest co do uczciwosci urzytkowniow nikt niejest w stanie przewdziec co sie stanie na FORUM. Pamieta ktos sprawe z Dzabateam?. Suchy bardzo ladnie opisal jego osobe , i fakt koles jest agresor. Co do lawety , rozumiem cie w 100% ze poprzez zapewnienia sprzedajacego wynajeliscie i pojechaliscie po auto , ale ja osobiscie na twoim miejscu sprawdzil bym najpierw stan rzeczywisty auta. Poczekamy na zdjecia od EmCe i zadecydujemy co dalej [/OT].
Awatar użytkownika
JakubG
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 41
Rejestracja: śr 15 kwie, 2009 20:53
Lokalizacja: Poznań

Binio_ pisze:no ok , słupek słupkiem

ale co do reszty to czego sie spodziewac po 20sto letniej budzie za 2000zl ?
ze nie bedzie ani grama rdzy oraz ani grama szpachli ?

to pojęcie oraz cena ( 2000zl ) raczej sie gryzą....


Aczkolwiek co innego jesli chodzi o uczciwosc w relacji na temat stanu rzeczywistego !!
Nie po to sie jedzie pół kraju by zamiast obiecywanego 'ideału' zobaczyc zatajonego i rozmytego gruza


Wg opisu wynika iz auto mialo 2 plusy i jeden minus
+ proste podluznice
+ kielichy ok
- słupki

Uszytwniajac bude i pchajac 400km jak to okresliliście raczej trzeba zadbac o poprawienie serii badz ewentalanch niedorobek po poprzednich wlascicielach albo wylozyc conajmniej 2x taka kase za sama bude , czyż nie ?


PS. zmowilem przepustnice od eMCe , doszla ok , działa ok

skąd ty wziąłeś ta kwotę ?? buda miala kosztować 3000zl i nie byla to cena do negocjacji bo eMCe powiedzial że jest w na prawde dobrym stanie więc nie zejdzie z ceny nawet 100zl.

Twoje rozumowanie jest tak śmieszne, że doprowadzić może do zakupu auta na zasadzie:

+ ma 4 koła
+ma wszystkie szyby
+ lampy na swoim miejscu
- zespawane z dwóch

no dobra plusów jest więcej to kupujemy !!!!

jak czytam co po niektóre posty to ręce opadają... od kiedy to auta kupuję się na zasadzie ilościowego zestawienia plusów i minusów ????
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Wiec napisze inaczej , budy nie wzięliśmy głównie przez słupki ! bo taka karoseria nie jest warta ani zł.

@Binio
trzeba być trochę nie poważnym żeby pisać ze ma całe podłużnice , zdrowe kielichy i spawane słupki to auto ma 2 plus i 1 minus czyli bilans ok bierzemy.

Jak auto ma przód i tył samochodu dach ma wycięty to też bierzesz ? bo ma 2 plusy i jeden minus ???

Cena była znacznie wyższa niż 2000zł , a to czy auto ma 3 czy 30 lat niema znaczenia . jak mialo wycinane słupki jest warte tyle co waga złomu.

@Tigra

co mam się z nim dogadywać ? wiadomo że przez jego oszustwa przez tel , straciliśmy prawie 800zl . wiadomo że nie pokryje nawet części kosztów . Wiec dla mnie temat z tym gościem jest skończony. jak z forum sympatyków 200sx'ów ma się zrobić forum handlarzy to spoko.

@bielaxxx

800km !!

jadąc po auto za 10000zl tak jak kupuje się całą s13 to sam transport to kropla w morzu i wiem, że trzeba pojeździć.

jadąc po karoserie za 3k pln taki wyjazd to 1/4 wartości. eMCe przysłał nam te zdjęcia, które wrzucił na forum , na nich buda wyglądała ok. do tego Kuba dzwonił do niego 30 razy i o wszystko sie pytał . jedyne co usłyszeliśmy to, że jego dziewczyna miała jakaś obcierkę przednim błotnikiem ale to wymienił przed lakierowaniem . A poza tym to buda jak ta lala.
Pytaliśmy mu się 100x czy napewno to wszystko bo wiadomo było ze jedziemy autolawetą.

I te niektóre minusy może ze względu na poniesione koszta byśmy pomineli , chodź tak zbesztanej s13 to dawno nie widziałem, ale spawane słupki wykluczają auto w 100%

Czekam na zdjęcia
Awatar użytkownika
Papajo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: pn 20 mar, 2006 09:42
Lokalizacja: Wa-wa

Binio_ pisze:no ok , słupek słupkiem

ale co do reszty to czego sie spodziewac po 20sto letniej budzie za 2000zl ?
ze nie bedzie ani grama rdzy oraz ani grama szpachli ?

to pojęcie oraz cena ( 2000zl ) raczej sie gryzą....

(.........)

Uszytwniajac bude i pchajac 400km jak to okresliliście raczej trzeba zadbac o poprawienie serii badz ewentalanch niedorobek po poprzednich wlascicielach albo wylozyc conajmniej 2x taka kase za sama bude , czyż nie ?
Miałem nic nie pisać, ale ... Dobrą budę bez przednich błotników i maski w naprawdę niezłym stanie można kupić i za 1000 zł. Znam osobiście taki przypadek - sprzedający (o dziwo nie z forum) przysłał dokladnie takie zdjęcia o jakie był poproszony. Potem laweta i dymanie 350 km w jedną stronę. Na miejscu okazało się że buda prezentuje DOKŁADNIE taki stan jak był na zdjęciach i o jakim informował w rozmowie telefonicznej. Gdyby było inaczej to pewnie kupujący też by się nieźle wkurzył, bo koszt lawety był zbliżony do kosztów budy :?
Więc proszę nie mów nic o tym co się można spodziewać za taką kwotę ...
Niska cena absolutnie nie zwalnia sprzedającego od celowego zatajania prawdy.
Dlaczego wogóle sprzedający nie przysłał AKTUALNYCH i DOKŁADNYCH zdjęć?
Druga sprawa jest taka że należy zawsze zachować ostrożność jeśli nie zna się kogoś osobiście. Forum nie gwarantuje uczciwości w takich sytuacjach - tu KAŻDY może sie zarejestrować !
...jedziem z koksem...
eMCe

najpierw coś o marcopolo130 zamawiał 2 panele zrobiłem zdjęcia ich i plastiki 2 sztuki
tez są zdjęcia . przedstawie w jakih cenach czyli po 50zl = 100zl (komplet paneli)i te 2 plastiki za 20zl + dorzucilem tez mieszek a niech ma i sie cieszy
razem 120zl + 10zl koszt dojadu i spakowani oraz 20zl koszt wysylki =150pl

wiec zrobiłem mu zdjęcia i wylałem przed wysyłka zeby widzial co i jak. kasa wplynela wiec wyslalem paczke. ponziej odbiera paczke i sie targuje ze mu plasiki nie odpowiadaja wiec moze kupic panele za 80zl te ktore mu wyslalem. po jakims czasie pisze na pw ze plastiki mi wyslal i czka na zwrot pieniedzy a panele zostawia. to mowie ze za 80 zl mu ich nie sprzedam bo sa w niezlym stanie zobaczcie zalaczniki . to mowi ze je dosyla i zebym mu 120zl zwrocil.


wyslalem raz kase i nie dosla wiec pisze zobacz dane czy sa ok
przez co bylem stratny przelew i koszt dojazdu.

odpisal nastepujaco zalacznik zdjecie wiec przelalem kase jeszcze raz na poprawne konto i wyslalem mu potwierdzenie kolejny dojazd chlopaka ze wsi kory musial zaplacic za podroz do miasta jak mnie tu podsumowali

a teraz opisze glowny watek pokrzywdzonego koszem dojazdu
Pana Foresta czy JakubG i jaki tobyl ten koszt przyjazdubo mi na miejscu mowiles ze 600zl
Załączniki
zdj
zdj
26
26
25
25
24
24
23
23
2
2
1
1
prawy
prawy
Awatar użytkownika
JakubG
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 41
Rejestracja: śr 15 kwie, 2009 20:53
Lokalizacja: Poznań

konkretnie:

autolaweta na 1 dobe: 300zl
paliwo w dwie strony: 300zl
bramiki na autorstradzie: 44zl

tak jak ci powiedzialem koszt 600zl ale jak wiadomo jesc i pic przez caly dzien tez trzeba wiec 700 pękło... pomijam fakt ze gdybym wiedzial o slupkach to w ogole by nie jechal ( a nie jechał autem wiec nie chodzi tu o koszt lawety ) ... ale nie czaje po co az tak sciemnialeś ? Lubisz jak Cie ludzie odwiedzają ? Kumpli nie masz ?

DAWAJ DAWAJ te foty - ciekawe co wymyślisz.... :lol: teraz sie dopiero zacznie ....
eMCe

odpowiadam na to

Dołączył: Wczoraj 21:53
Posty: 4

Kasa: turbos

Wysłany: Wczoraj 22:03
I widzisz jaki z Ciebie oszust !! nawet teraz nie potrafisz wrzucić aktualnych zdjęć!!!! Te same ja dostałem i auto wyglada o niebo lepiej niz w rzeczywistość !!!! zapewne akurat przypadkowo nie ma fotki wstawionch slupków ( które nie ukrywam przelały szale goryczy ), nie ma tez zdjecia progu ani podlogi w bagazniku a zdjecie tylnej lewej lampy jest nieostre, drzwi sa sfotografowane tak zeby nie buło widac jak sie łączą z błotnikiem ..... TO WSZYSTKO PRZYPADEK !!!!!!!

zdjecia lampy lewej ktora jest oznakowana tak samo jak i szyby ale wedlug nich oznakowanie mozna zrobic na lampie i na szybie lub mozna zalatwic sobie wszystko i wstawic -jeszcze takiego czegos nie slyszalem
natepne zdjecia to tylniej klapy ktora jest orginalna zrobilem zdjecia uszczelek pewnie tez szyba zostala zalatwiona z tym numerem i szyba cwiartki lewej tylniej oraz na drzwiach
zaraz dalsze foty

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 11:47 ]
zdjecia tapicrki i boczku zaznaczylem gdzie byl klejony zebyscie widzieli

tapicerka srodek na ktorej pies spal jak to określili

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 11:54 ]
1. Download Link: Click here to download file
http://rapidshare.com/files/221978385/P4150095.AVI.html
MD5: BA077742343A5EA467698491DA7C9722


oto filmik jak samochod odpalil przed chwila, a nie jak oni napisali ze dluzszy czas stoi z kat takie domysly.

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 12:02 ]
wiecej nie moge dodac zdjec bo mi yskoczylo takie cos


UWAGA !!!
Przekroczyłeś maksymalny limit uploadu (30 MB)

jak dodac zdjecia?
Załączniki
4
4
3
3
2
2
1
1
9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
tap
tap
prawy
prawy
2
2
1
1
Ostatnio zmieniony czw 16 kwie, 2009 11:11 przez eMCe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

gratuluje zdjęć . to tylko potwierdza jakim jesteś oszustem i ile rzeczy można poprawić w jeden dzień .

zdjęcia robione pod takim kątem ze nic na nich nie widać .

lewa tapicerka drzwi jak i fotele są na 99% wymienione. zresztą jak już wkurwieni obchodziliśmy auto do okola to mówiłeś, że fotele możesz dać inne .

w prawej tapicerce drzwi została załatana dziura którą zaznaczyłeś. Zwróćcie uwagę jak przymocowana jest rączka , ile odstaje od tapicerki . prawie ją urwałem przy otwieraniu drzwi. tam tak wszystko wyglądało .

Na 5 zdjęciu widać tunel , ledwo się składa ze sobą , jak oglądaliśmy to brakował 1cm . A widać ze chciał to poprawiać bo zdjęta jest skajka wokół lewarka zmiany biegów .
co jeszcze próbujesz ukryć.

tak z grubsza na szybko .

KILKA PYTAŃ

czemu jak mialeś drzwi otwarte nie zrobileś zdjęć słupków.
czemu jak na jednym zdjęciu miałeś otwartą klapę bagażnika to nie zrobileś podłogi.
czemu nie zrobileś zdjecia tej lewej lampy od dołu tylko od góry ? było by widać jak odstaje 1cm od reszty.
czemu wypychaliśmy auto z garażu skoro odpala a nam mowiłeś ze trzeba wypchnąć bo już od jakiegoś czasu stoi ?

ile jeszcze rzeczy byś nie posztukował do zdjęć to słupki zostaną ! dawaj zdjecia !

P.S i tak się z nim rozmawiało , my o zupie on o dupie . i w kolko o tych oznaczeniach na lampach i szybach. ale ze lampa już do budy nie pasuje to nie wazne bo ma te same numery
eMCe

wiecej nie moge dodac zdjec bo mi yskoczylo takie cos


UWAGA !!!
Przekroczyłeś maksymalny limit uploadu (30 MB)

jak dodac zdjecia?
a moweilwem ze pompa sprzegla nie ma cisnienia co wiaze sie z tym ze biegu nie wbije
specjalnie byl na kanale zebyscie weszli i zobaczyli jaki jest pod spodem

cytat
szukam s13 najlepiej z zajechanym silnikiem , albo w ogóle bez silnika.
byle buda była prosta i wnętrze ok , stan zawiasu itp jest mniej ważny .

kielichy byly krzywe czy wstawiane?
mogles napisac ze chcesz igle bez zadnej skazy i najlepiej samochod jak nowy pytales przez tel o slupki
jak bede mogl to wrzuce foty
Awatar użytkownika
nygu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 112
Rejestracja: pt 05 paź, 2007 17:44
Lokalizacja: ŁDZ
Kontakt:

kolejny zbieg okoliczności widze. na wszystkie zdjęcia starczyło ci limitu tylko nie na te o które prosił forest a wszyscy inni czekają :roll:
KGB Oblech Drift Team
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”