eMCe Kielce UWAZAJCIE

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Nie jestem na forum od wczoraj i nie jedno s13 już widziałem. Ale do rzeczy.
Szukałem zdrowej , kompletnej budy s13 z pełnym wnętrzem. Generalnie całości prócz silnika i skrzyni.
Wstawiłem ogłoszenie w giełdzie i odezwało się parę osób z oferta. Ta od Emce była najciekawsza, niestety tylko na zdjęciach i opisie. Tak opisał całą historie kolega , dla którego miała być ta buda
Normalnie takie rzeczy traktuję jak zwykłą głupotę ludzką i się tak nie denerwuje jednak prostactwo oraz CELOWE zatajanie wydaje mi się BARDZO istotnych faktów, przez użytkownika tego forum o nicku eMce doprowadziło do tego, że opisuję całą sytuację aby inni mogli uniknąć kontaktu z tą osobą.

Jakiś czas temu zamiesiłem na TK ogłoszenie (za pośrednictwem Foresta) , że kupię budę s13 ? wymagania nie były duże prosta nie bita i z prawem rejestracji. Otrzymałem kilka ofert, z których ta eMce była ( tzn. wydawała się najlepsza ) w pozostałych przypadkach ludzie szczerze opisali stan auta ? na czym mi bardzo zależało bo w s13 ma się znaleźć dużo mocniejszy silnik a samochód będzie używany również w sporcie ? o czym pan eMce dowiedział się także w rozmowie telefonicznej.

Przejdźmy do samego auta, które mi zaoferował ? zaznaczam chodziło mi o auto bez silnika i skrzyni.

Proste nie bite 240sx posiadało miedzy innymi:

WYMIENIANE PRZEDNIE SŁUPKI ? yyyyy niby tamte zgniły hahahahh ? ciekawe jak od połowy słupka do połowy drzwi... przy spawach koło zawiasów drzwi już rdza ? szyba już raz pękła więc idealny układ do sztywnego zawiasu i 400KM

WSTAWIANĄ NIEUDOLNIE połowę progu ? rzecz jasna rdza na spawach

WSTAWIANY DRUCIARSKO lewy narożnik podłogi w bagażniku ? nie wspomnę o tym że pomimo, że lampy pasowały do siebie to listwa pod nimi już BARDZO nie pasowała....

SLADY roboty na przednim pasie w okolicach prawego narożnika przód kompletnie nie pasował

LINIA BOCZNA OBU DRZWI nie zgadzała się z resztą auta o jakiś 1cm

No i jeszcze SZPACHALA SZPACHLA SPACHLA ? przy głupim opukaniu drzwi pan eMce ze spokojem stwierdził ? tak tak tam jest szpachla....?

A no i wnętrze na zdjęciach które dostałem były jakieś skórzane fotele itp... mówie pewnie je wyjmie i włoży inne ? nawet mi nie zależało, ale to co zastałem w samochodzie przeszło moje najśmielsze oczekiwania... fotele: połamane, krzywe ogólnie mój pies ma czystszy kocyk, boczki w drzwiach a co... od anglika nie szkodzi, że dziury pod przyciski od sterowania szyb nie pasują... można je przecież zatkać kawałkiem innej tapicerki, konsola środkowa no cóż wygladała jak by ją ktoś codziennie wyjmował i wkładał przy użyciu kombinerek, dłuta i młotka...

I jako że jestem dość opanowanym człowiekiem, może nawet to wszystko by mnie nie W**ZDENERWOWAŁO tak bardzo jak samo zachowanie i podejście do klienta... Po tym jak czekaliśmy godzinę aż pan łaskawie po nas wyjedzie do kielc i już dojechaliśmy kolejne 20 km za kielce żeby zobaczyć auto po 3 minutach usłyszałem po raz pierwszy ?bierzecie albo nie?, za kolejne 3 minuty ?już się naoglądaliście?, po chwili ?? mi to obojętne auto pójdzie na części i jeszcze więcej na nim zarobię?, i już pod koniec 15 minutowej wizyty ? decydujcie się bo szkoda czasu?... dla mnie jakaś masakra to była. Pan eMce doskonale wiedział o wszystkich tych wadach i w ogóle ich nie zaprzeczał a wszystko tłumaczył tym, że auto było malowane i nie jest spasowane ( też świetny pomysł żeby pomalować całe auto oprócz tylniej klapy na której rdza się przebija ).... nie wiem kogo tak idzie nabrać jeszcze.

Jeszcze raz chciałem podziękować panu eMce za możliwość przejechania się wypżyczoną autolawetą z Poznania do Kielc co kosztowało mnie blisko 700zl i cały dzień urlopu. No ale dla takiego milionera z Kielc to pewnie NIC !!!!

Także ludzie uważajcie na niego bo to, że ktoś jest tu zarejestrowany i sprzedaje części nie oznacza że nie jest zwykłym oszustem. Ja bym nie zaryzykował kupna czegokolwiek od tego człowieka bo jego definicja słów: sprawny, bezwypadkowy, prosty i pewnie wielu innych jest TRUDNYCH terminów jest inna żeby nie powiedzieć - odwrotna - niż większości społeczeństwa.
Co do stanu jaki zastaliśmy faktycznie kielichy zdrowe i podłużnice proste , ale jeśli chodzi o plusy to był by chyba koniec tej długiej listy.Ale po kolei

Przednie słupki cięte z jednej strony 10cm od dachu, z drugiej mniej więcej w połowie między zawiasami drzwi. sama robota konkret. U góry tak łączone ze widać to było z 2 metrów jak się światło załamuje , heh światło jak światło nawet różnica poziomów była . Na dole za to kozak bo parchy ze paznokciem można było lakier ściągać. Całość tej finezyjnej pracy owocowała tym ze już raz szyba pękła i była wymieniana, wiec tylko czekać kiedy znowu strzeli .

takie głupoty typu rdzewiejący źle wstawiony próg . albo wstawiony kawał blachy do bagażnika przy pomocy elektrycznej spawarki to już mi się wymieniać nie chce bo kolega wyżej opisał . do tego doszedł by rdzewiejący tylni błotnik i to w tak super miejscu, bo 15 nad progiem ,

Ogólny wygląd z zewnątrz.
KOMPLETNIE nic ze sobą nie pasowało . Przetłoczenia na drzwiach nie zgadzały się o prawie cm . z przetłoczeniami na karoserii. lampy, błotniki, maska i zderzak to w ogóle też ładny popis . u mnie nawet bym chyba tak krzywo nie mógł ustawić bo mym musiał fasolki na mocowaniach porobić . wszech obecna szpachla i to co gorsza nie udolnie polakierowana , za rok wszystko pewnie zleci.

Środek to tez popis finezji eMCe. na zdjęciach była jakaś beżowa skajka . nie wiedzieliśmy czy ją zostawia czy wrzuci coś z innej s13 bo jak każdy widział miał ich ostatnio kilka. Tak czy siak miało być kompletne wnętrze ... i było ale kompletnie rozpier******. Fotele jak i kanapa po przedzierane, wytarte, brudne zajechane jak by Pies tam mieszkał. Boczki poza tym ze brudne i po wycierane to prawy był z dziurą bo był od anglika. Środkowy tunel popękany i nie spasowany tak ze nie dało by się już tego poskładać . kolega eMCE to chyba w tej S13 gnój na pole wywalał.

No i na dobitke to podejście. eMCe z wszystkich wad zdawał sobie dobrze sprawę. siadł sobie obok na krzesełku i tylko mówił tak tak tam jest szpachel, chcecie to bierzcie a jak nie to sprzedam to na części na TK i też tyle za nią dostane. Jak my mu o źle spasowanym tyle i wspawanej podłodze w bagażniku to on o tym ze lampy są z jednego rocznika. Jak my mu o wspawanych przednich słupkach to on o zdrowych kielichach. Jednym słowem idealny materiał na handlarza na giełdzie w poznananiu . Słoma z papci na kilometr.
Wystarczyło napisać prawdę na PW , albo powiedzieć w jednej z wielu rozmów telefonicznych i nie byli byśmy 750zl i 1 dnia w plecy.

Podsumowując
Najbardziej przykre jest to, że takie szumowiny traktujące forum tylko jak miejsce zbytu dla swoich szrotów maja tu miejsce.

Baj Baj maszkaro
Ostatnio zmieniony pt 01 lut, 2013 13:15 przez Forest, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hemi02
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 73
Rejestracja: śr 30 sty, 2008 14:35
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

ja kupowalem od niego i nie nazekam wszystko bylo dobre tylko dlugo na paczke czekalem
sajo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 194
Rejestracja: czw 29 maja, 2008 22:24
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Ja osobiście też kupowałem i też byłem zadowolony przesyłka normalnie dotarła. I nie mam żadnych zastrzeżeń. Co do twojej sprawy to powiem szczerze że nie kupił bym budy bez wcześniejszego jej sprawdzenia osobiście. Takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
nygu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 112
Rejestracja: pt 05 paź, 2007 17:44
Lokalizacja: ŁDZ
Kontakt:

sajo pisze:Ja osobiście też kupowałem i też byłem zadowolony przesyłka normalnie dotarła. I nie mam żadnych zastrzeżeń. Co do twojej sprawy to powiem szczerze że nie kupił bym budy bez wcześniejszego jej sprawdzenia osobiście. Takie jest moje zdanie.
ale ocb. przecież forest nie napisał że ją kupili. raczej cieżko z poznania 2 razy do kielc jechać więc od razu wzieli lawete żeby jbc brać ta bude. btw. ciekawe co eMCe ma w tej sprawie do powiedzenia.
KGB Oblech Drift Team
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

sajo pisze:Ja osobiście też kupowałem i też byłem zadowolony przesyłka normalnie dotarła. I nie mam żadnych zastrzeżeń. Co do twojej sprawy to powiem szczerze że nie kupił bym budy bez wcześniejszego jej sprawdzenia osobiście. Takie jest moje zdanie.
nie w tym problem . chodzi o to że stan, który zastaliśmy mocno różnił się od tego co opisywał eMCe. A był świadom wszystkich tych wad.
Awatar użytkownika
bielakxxx
Stały gość
Stały gość
Posty: 333
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 20:50
Lokalizacja: gdynia/dublin
Kontakt:

Ja mam mnostwo rzeczy i wszystko brane w ciemno i na nic nie narzekam . A co do lawety to trzeba bylo najpierw pojechac i sprawdzic jaki jest stan rzeczywisty auta, macie sami nauczke .
ppp
Stały gość
Stały gość
Posty: 237
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 18:33

jakby emce hammer powiedział jak wóz naprawdę wygląda pewnie sprawy by nie było,bo po co szrota jechać.
Awatar użytkownika
kamils13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 163
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006 19:17
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ja mam mnostwo rzeczy i wszystko brane w ciemno i na nic nie narzekam . A co do lawety to trzeba bylo najpierw pojechac i sprawdzic jaki jest stan rzeczywisty auta, macie sami nauczke .


Macie co chcecie????

bielakxxx nie wiem czy jesteś niepoważny, czy może sobie żartujesz.

Nie pisze o samej akcji bo wiem tyle co przeczytałem ale takie teksty powodują u mnie białą gorączkę.

Może jak ja Ci napisze, że miałem wypadek na moto i jestem kaleką ( 40km/h i nie moja wina) to też powiesz, że mam to co chciałem bo przed wypadkiem byłem typowym dawcą??

Jedziesz, wydajesz kase, marnujesz czas i okazuje się, że ktoś robi Cie w c@#$. To potrafi zdenerwować.

Pozdro i usuńcie to kiedyś bo nie w temacie ale napisać MUSIAŁEM.
KGB Oblech Drift Team
Awatar użytkownika
bielakxxx
Stały gość
Stały gość
Posty: 333
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 20:50
Lokalizacja: gdynia/dublin
Kontakt:

Kamil lekko przesadziles . Ja napisalem w kontekscie 'macie co chcecie' wydali chlopaki kase na lawete bez wczesniejszego ogladania samochodu. O nic innego mi niechodzilo. A to ze tak to wszytko wyglada to inna sprawa.

W przypadku twojego wypadku Kamil to bardzo ci wspolczuje ,ale nieporownuj tego do innych rzeczy.
Ostatnio zmieniony śr 15 kwie, 2009 19:43 przez bielakxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kamils13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 163
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006 19:17
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

niby tak ale ja sam po auta jezdzilem zawsze daleko, ost bylem w Lublinie po bmw 540iA bo musze smigac automatem i myslalem ze faceta w bagazniku do Lodzi przywioze.

jezeli ktos jest szczery i nie klamie przez telefon to czemu nie jechac odrazu po auto " na gotowo" Istnieja jeszcze ludzie ktorzy mowia prawde nawet gdy grozi to nie sprzedaniem. w tym wypadku bylo inaczej i osobiscie jednocze sie w bolach bo wiem co to znaczy.

bielakxxx no offence zeby nie bylo
KGB Oblech Drift Team
Awatar użytkownika
bielakxxx
Stały gość
Stały gość
Posty: 333
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 20:50
Lokalizacja: gdynia/dublin
Kontakt:

Spoko Kamil niema sprawy ,wiem sa osoby ktore sa szczere , ale dokladnie wszycy wiemy ile jest takich osob.
Awatar użytkownika
SPIRIT
Stały gość
Stały gość
Posty: 207
Rejestracja: wt 28 mar, 2006 22:44
Lokalizacja: Łódź

Oferujac na sprzedaz cokolwiek wewnatrz klubu przydaloby sie troche szacunku do czasu i kasy kupujacego,ale zawsze znajdzie cwaniak traktujacy to jako dobry podklad do wcisniecia gruzu...
Dead travel fast
T O W C I Ą G A !!!
eMCe

http://rapidshare.com/files/221754978/b ... s.zip.html

oto zdjecia samochodu ktory jest tak rozwalony jak go oni opisuja.
sami zobaczcie

a tak przy okazji to wszystkich oszukuje
ostatnio wyslalem czesci do;
sajo , mako, timo69
moze ich tez oszukalem
dobre
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

SPIRIT pisze:Oferujac na sprzedaz cokolwiek wewnatrz klubu przydaloby sie troche szacunku do czasu i kasy kupujacego
Właśnie na tej podstawie, pojechaliśmy od razu lawetą. Liczyliśmy na to, że jeśli ktoś na tym forum sprzedaje dużo części i pisze ze buda ok no to ok jedziemy.
bielakxxx pisze:A co do lawety to trzeba bylo najpierw pojechac i sprawdzic jaki jest stan rzeczywisty auta, macie sami nauczke .
Nie wiem czy w ogóle chce mi się na to odpisywać ale odpisze. Czy to nie jest tak, że Tobie jako moderatorowi tego forum powinno bardziej zależeć na tym żeby na forum klubowym wszyscy nie traktowali się jako oszustów?? I nie powinieneś pilnować żeby ewentualnych oszustów stąd wywalać ? żenuaaaa
Koleś wiedział ze zadajemy dużo pytań , że jestem z forum wiec znam 200sx nie tylko z obrazków a mimo to próbował wcisnąć parcha.

na koniec czytat z NT
"Nic nie mow...ja u tego typa zamowilem plastiki do auta,mialy byc w idealnym stanie...a jak przyszla paczka to to nawet nie bylo w dopuszczalnym!!! Odeslalem mu to i do tej pory czekam na zwrot kasy! Twierdzi ,ze mu zly numer konta podalem (co jest nie prawda) ,ze paczka jescze nie doszla i takie tam inne wymówki.Po prostu tragedia. Wiec nie mam plastikow i jak na razie kasy kwasny.gif !!! "
Awatar użytkownika
JakubG
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 41
Rejestracja: śr 15 kwie, 2009 20:53
Lokalizacja: Poznań

I widzisz jaki z Ciebie oszust !! nawet teraz nie potrafisz wrzucić aktualnych zdjęć!!!! Te same ja dostałem i auto wyglada o niebo lepiej niz w rzeczywistość !!!! zapewne akurat przypadkowo nie ma fotki wstawionch slupków ( które nie ukrywam przelały szale goryczy ), nie ma tez zdjecia progu ani podlogi w bagazniku a zdjecie tylnej lewej lampy jest nieostre, drzwi sa sfotografowane tak zeby nie buło widac jak sie łączą z błotnikiem ..... TO WSZYSTKO PRZYPADEK !!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”