eMCe Kielce UWAZAJCIE

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

eMCe

nie napisalem ze nie kupil samochodu napisalem ze kup sobie okulary bo to nie ten samochod. przepson ma wiecej niz jedna sztuke s13. zreszta jutro fotki wrzuci pisalem mu i obiecal ze tak zrobi.
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

nie no wogole teraz panu forestowi mam udowadniac ze wogole samochod kupilem :D:D masakra a kim ty jestes wogole zebym ci sie tak spowiadal co gdzie jak.... jeszcze zdjecie umowy moze ci wyslac.... wogole co ci do tego kupujac samochod pierw sie go oglada i tyle niepasowal niewzioles... i poco sie czepiac innych i szukac dziry w calym jak myslales ze za 3tys kupisz samochod z salonu... takie rzeczy tylko w erze:)... koniec tematu
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
daniopl
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 130
Rejestracja: pn 27 paź, 2008 20:56
Lokalizacja: Żakowice
Kontakt:

Ja powiem tak. za 3k To na aledrogo z uszkodzonym engine chodza. A z przepsonem znam sie naprawde dobrze i pisal mi ze jest strasznie zadowolony z zakupu. A swoja droga mowiac to dla mnie zakladanie takiego tematu to bezsens i zawalanie forum. Chcesz sie forest klucic to kluc sie na gadu. Ja dostalem sonde lambda od eMCe i stan jest super. Jest to jedyna rzecz ktora od niego kupilem i pisalem z nim o tym tylko na forum. zal mi jest ludzi ktorzy sprawdzaja auto przez e-mail lub PW. Auto trzeba zobaczyc dotknac odpalic. Wlasciciel zawsze ma cos do ukryciea. Tyle odemnie. PEACE :D
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

eMCe pisze:nie napisalem ze nie kupil samochodu napisalem ze kup sobie okulary bo to nie ten samochod. przepson ma wiecej niz jedna sztuke s13. zreszta jutro fotki wrzuci pisalem mu i obiecal ze tak zrobi.
A po co on ma wrzucać fotki nie tego samochodu o którym mowa (bo skoro kupił inny niz ten co forest oglądał?)
przepson pisze:nie no wogole teraz panu forestowi mam udowadniac ze wogole samochod kupilem :D:D masakra a kim ty jestes wogole zebym ci sie tak spowiadal co gdzie jak.... jeszcze zdjecie umowy moze ci wyslac.... wogole co ci do tego kupujac samochod pierw sie go oglada i tyle niepasowal niewzioles... i poco sie czepiac innych i szukac dziry w calym jak myslales ze za 3tys kupisz samochod z salonu... takie rzeczy tylko w erze:)... koniec tematu
Nic tutaj do nikogo nie mam - naprawde ALE BŁAGAM CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM

Nie chodzi tutaj o to ze buda za 3 tys w super stanie TYLKO O TO ZE EMCE W ROZMOWIE TE/GG/MEIL (NIE WIEM JAKIEJ) MOWIŁ ZE BUDA JEST W STANIE SUPER ITP ITD jak by EMCE powiedział co jest nie tak to forest wogóle by pewnie po nią nie jechał... a ze miał zapewnienia ze buda jest prosta/w super stanie itp to wzioł lawete...
daniopl pisze:Ja powiem tak. za 3k To na aledrogo z uszkodzonym engine chodza. A z przepsonem znam sie naprawde dobrze i pisal mi ze jest strasznie zadowolony z zakupu. A swoja droga mowiac to dla mnie zakladanie takiego tematu to bezsens i zawalanie forum. Chcesz sie forest klucic to kluc sie na gadu. Ja dostalem sonde lambda od eMCe i stan jest super. Jest to jedyna rzecz ktora od niego kupilem i pisalem z nim o tym tylko na forum. zal mi jest ludzi ktorzy sprawdzaja auto przez e-mail lub PW. Auto trzeba zobaczyc dotknac odpalic. Wlasciciel zawsze ma cos do ukryciea. Tyle odemnie. PEACE :D
Moim zdaniem zakładanie takiego tematu to NIE BEZSENS !!! A jak byś się czuł gdybyś dostał tą sonde zepsutą?

Powiem tak, emce rozbiera samochód i sprzedaje wszystko po kolei, jedna zecz jest dobra, inna zepsuta i nie sadze zeby 1000 tys zeczy sprawdzał czy sa sprawne dlatego tak twierdze.
Forest pisze:przed chwilą emce w temacie przepsona napisał', ze przeson wcale nie kupił od niego auta. czyli tak jak pisałem to była ściema . potwierdzić to może Scooter bo rozmawialismy akurat na gg , kiedy emce to pisał . niestety chwile później wszedł blurek i posprzątał tak, ze tych postow niema.
Licze ze Scooter potwierdzi, że tak było. Generalnie jak chcecie to brońcie handlarza , który znalazł sposób na zarobek wciskając złom użytkownikom TK . wiele osób narzekało na jakość jego części . Scooter na gg również.

Chcecie to go brońcie, tylko nie dziwcie się, że potem jarkowy oskarza cziko , ktoś kogoś o zepsuta skrzynie . Sami do tego doprowadziliście swoją technika zamiatania wszystkiego pod dywan do puki nie dotknie to was samych. nie idzie wszystkiego załatwić "pisząc to wasze sprawy się dogadajcie " .

To forum upadło nisko , a przez takie zachowania się nie podniesie . W sumie mógłbym to olać bo siana nikt nie odda a sprawa poszła w zapomnienie bo kupiliśmy już nie bitą budę. Ale widzicie sami ze ilość przekrętów na TK wzrosła dość mocno ... jak wam nie zależy to zamknijcie temat jak ostatnio i wszystko według nie ktorych rozejdzie sie po kościach .

P.S

jutro jestem caly dzien jestem w kielcach na torze, takze emce jak chcesz sobie cos wyjasnic to zapraszam . szukaj mnie w parku maszyn . trudno nie bedzie.
Nie znam foresta ale zgadzam się z tym co napisał w 100% !!!
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

akurat sprawa sondy wygladala tak ze soda idzie koles sprawdza i dopiero rozmawiamy o pieniadzach niepasuje odsyla.... powiedz ktory sprzedajacy mowi o wszystkim co jest w samochodzie..... i kto normalny mysli ze za 3tys kupi salon... ta buda jest warta pieniedzy ktore chcial emce a zawiasy czy poszpachlowane drzwi mozna wymienic... znam osoby ktore kupowaly budy za 3tys i zaczynalo sie prace dopiero rozbiorka i ogladamy jak co sie ma.... a jak ktos chce kupic za 3tys bude igle z salonu do swapa i nic nierobic to dla mnie musi sie jeszcze zucia nauczyc....
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Neo2005 pisze:
eMCe pisze:nie napisalem ze nie kupil samochodu napisalem ze kup sobie okulary bo to nie ten samochod. przepson ma wiecej niz jedna sztuke s13. zreszta jutro fotki wrzuci pisalem mu i obiecal ze tak zrobi.
A po co on ma wrzucać fotki nie tego samochodu o którym mowa (bo skoro kupił inny niz ten co forest oglądał?)
przepson pisze:nie no wogole teraz panu forestowi mam udowadniac ze wogole samochod kupilem :D:D masakra a kim ty jestes wogole zebym ci sie tak spowiadal co gdzie jak.... jeszcze zdjecie umowy moze ci wyslac.... wogole co ci do tego kupujac samochod pierw sie go oglada i tyle niepasowal niewzioles... i poco sie czepiac innych i szukac dziry w calym jak myslales ze za 3tys kupisz samochod z salonu... takie rzeczy tylko w erze:)... koniec tematu
Nic tutaj do nikogo nie mam - naprawde ALE BŁAGAM CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM

Nie chodzi tutaj o to ze buda za 3 tys w super stanie TYLKO O TO ZE EMCE W ROZMOWIE TE/GG/MEIL (NIE WIEM JAKIEJ) MOWIŁ ZE BUDA JEST W STANIE SUPER ITP ITD jak by EMCE powiedział co jest nie tak to forest wogóle by pewnie po nią nie jechał... a ze miał zapewnienia ze buda jest prosta/w super stanie itp to wzioł lawete...
daniopl pisze:Ja powiem tak. za 3k To na aledrogo z uszkodzonym engine chodza. A z przepsonem znam sie naprawde dobrze i pisal mi ze jest strasznie zadowolony z zakupu. A swoja droga mowiac to dla mnie zakladanie takiego tematu to bezsens i zawalanie forum. Chcesz sie forest klucic to kluc sie na gadu. Ja dostalem sonde lambda od eMCe i stan jest super. Jest to jedyna rzecz ktora od niego kupilem i pisalem z nim o tym tylko na forum. zal mi jest ludzi ktorzy sprawdzaja auto przez e-mail lub PW. Auto trzeba zobaczyc dotknac odpalic. Wlasciciel zawsze ma cos do ukryciea. Tyle odemnie. PEACE :D
Moim zdaniem zakładanie takiego tematu to NIE BEZSENS !!! A jak byś się czuł gdybyś dostał tą sonde zepsutą?

Powiem tak, emce rozbiera samochód i sprzedaje wszystko po kolei, jedna zecz jest dobra, inna zepsuta i nie sadze zeby 1000 tys zeczy sprawdzał czy sa sprawne dlatego tak twierdze.
Forest pisze:przed chwilą emce w temacie przepsona napisał', ze przeson wcale nie kupił od niego auta. czyli tak jak pisałem to była ściema . potwierdzić to może Scooter bo rozmawialismy akurat na gg , kiedy emce to pisał . niestety chwile później wszedł blurek i posprzątał tak, ze tych postow niema.
Licze ze Scooter potwierdzi, że tak było. Generalnie jak chcecie to brońcie handlarza , który znalazł sposób na zarobek wciskając złom użytkownikom TK . wiele osób narzekało na jakość jego części . Scooter na gg również.

Chcecie to go brońcie, tylko nie dziwcie się, że potem jarkowy oskarza cziko , ktoś kogoś o zepsuta skrzynie . Sami do tego doprowadziliście swoją technika zamiatania wszystkiego pod dywan do puki nie dotknie to was samych. nie idzie wszystkiego załatwić "pisząc to wasze sprawy się dogadajcie " .

To forum upadło nisko , a przez takie zachowania się nie podniesie . W sumie mógłbym to olać bo siana nikt nie odda a sprawa poszła w zapomnienie bo kupiliśmy już nie bitą budę. Ale widzicie sami ze ilość przekrętów na TK wzrosła dość mocno ... jak wam nie zależy to zamknijcie temat jak ostatnio i wszystko według nie ktorych rozejdzie sie po kościach .

P.S

jutro jestem caly dzien jestem w kielcach na torze, takze emce jak chcesz sobie cos wyjasnic to zapraszam . szukaj mnie w parku maszyn . trudno nie bedzie.
Nie znam foresta ale zgadzam się z tym co napisał w 100% !!!
widze ze wkoncu ktoś czyta ze zrozumieniem :)
ogólnie możecie zamknąć ten temat , ja swoją opinie mam i już na pewno więcej nie będę robić interesów z takimi ******** , co zrobią inni to ich sprawa. jak sie sami natną to zrozumieją.
Supri
Stały gość
Stały gość
Posty: 260
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 19:56
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Po sprawie Jarkowego i Cziko doszedłem do wniosku(tak wiem, długo to trwało :) ) że tworzenie takich tematów nie jest dobre dla forum :/ Cóż może pomysł dość dziwny, ale może "zakazać" robienia tematów jak ten w którym pada dużo nie miłych słów i czasem wyzwisk i stowrzyć coś na podobę allegro tzn. można po transakcji dodać komentarz "+" lub "-" każda ze stron może dodać po jednym opisie sytuacji i koniec. Wiem że to dość dziwne i było by przy tym duuzo pracy ale może by się opłaciło :shock:
sajo
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 194
Rejestracja: czw 29 maja, 2008 22:24
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Już od jakiegoś czasu toczy się taka dyskusja między modami a adminami. Ale ja osobiście jestem tego zdania że każde ogłoszenie powinno iść przez allegro i tyle. Oni w razie co mogą prawnie dochodzić praw. I dają gwarancje finansową do jakieś kwoty w przypadku oszustów. A w naszych działach powinny widnieć tylko linki do strony allegro a w temacie można dodać dodatkowy opis.Bo tak naprawdę to forum techniczne i dla sympatyków nissana. A nie folwark i miejsce na spory nie związane z technicznymi sprawami. Kopiowanie coś na wzór allegro moim zdanie bezsensowne, forum powinno oddzielić się całkowicie od takich rzeczy.
Supri
Stały gość
Stały gość
Posty: 260
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 19:56
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

No tak, faktycznie wasza "opcja" jest lepsza. W pełni popieram wasz pomysł.
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

pozwalając takim ludziom znikąd wrzucać ogłoszenia do giełdy sami doprowadziliście do tego, że większość poważnych ludzi traktuje to forum jako giełdę i trochę archiwum .
chyba nie jest to żadnym odkryciem, że przynajmniej połowa nowych postów to dział giełda .
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Ten temat miesza kilka spraw.

1. Zgodnie z europejskim (od jakiegoś czasu również polskim) prawem konsumenckim, jeśli sprzedający zatai istotne wady produktu winien jest zwrotu pieniędzy za towar oraz kosztów poniesionych przez kupującego - co mówił Emce przez tel. wiedzą tylko on i Forest, czy Emce wiedział jaki jest stan budy - nie ma znaczenia, jeśli udzieli informacji sprzecznej ze stanem faktycznym to podchodzi pod przepis o którym napisałem wyżej

2. Są różne wymagania ludzi co do przedmiotów - jeden pije wino za 6zł, drugi za 30zł a trzeci nie złapie się za nic co kosztuje mniej niż 1000zł. Podobnie jest z samochodami - dla jednego igła oznacza stan fabryczny, dla drugiego że jest ok jak na swoje lata, a dla trzeciego że da się wyprostować i się nie złamie. Na sprzedawcy ciąży obowiązek takiego przekazania informacji aby kupujący był w pełni poinformowany bez względu na to do której grupy się zalicza - problem w tym że narzekanie na swój towar jest sprzeczne z interesami sprzedawcy.

Przy większych kwotach zawsze proszę sprzedającego o przesłanie fotek przedmiotu z opisem (odpowiedzą na pytania) przez maila albo wystawienie na allegro (niestety nie ma już aukcji prywatnych) - jest to dowód w przeciwieństwie do rozmów tel.
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Po sprawie Jarkowego i Cziko doszedłem do wniosku(tak wiem, długo to trwało ) że tworzenie takich tematów nie jest dobre dla forum


wg mnie powinny takie tematy byc, bo umozliwiaja obu stronom przedstawienie swojej sprawy, i jak to sami sprzedajacy/kupujacy widza. A jak to oceni i wyciagnie wnioski osoba czytajaca taki temat, to juz sprawa tej osoby.

wg mnie tematy powinny pozostac bo:

1 - rozne sa sprawy, i czasem takie tematy umozliwiaja oczyszczenie z zarzutow uczciwego sprzedawcy.
2 - dzieki nim nie natrafi sie na mine. Lub przynajmniej ograniczy taka mozliwosc.
3 - "zamiatanie pod dywan" jak to ktos okreslil, raczej nie sluzy nikomu, a chyba jedynie umozliwia dalsza "niecna dzialalnosc".

Wiekszosc z was sprzedaje CZESCI UZYWANE, wiec takie tematy zawsze beda sie pojawiac, i powinny sie pojawiac, bo jak ktos wyzej napisal, inne sa wyobrazenia sprzedawcy, i inne kupujacego. Takie tematy umozliwia przynajmniej czesciowa klaryfikacje wyobrazen sprzedawcy/kupujacego, co prawda - szkoda ze zawsze po czasie...

Allegro nie rozwiaze sprawy, nie jeden raz ktos dostal kartofle/cegle w paczce... dodatkowo - gielda jest darmowa, allegro platne, i to czasem slono. Wiem bo mnie trzepia czasem po kieszeni ostro prowizja, jak w jakims miesiacu nasili sie sprzedaz.

Przy uzywanej czesci, pozostaje dokladne dopytanie sie o przedmiot, fotografie newralgicznych puktow. Jezeli przedmiot otrzymany zupelnie nie zgadza sie z "dokumentacja" fotograficzna - nie ma o czym gadac, wtedy wiadomo kto byc moze chcial skrecic walek.
pozwalając takim ludziom znikąd wrzucać ogłoszenia do giełdy...


Na tym wlasnie polega gielda - a raczej jej polowa - bo druga polowa sa kupujacy ktorzy powinni kierowac sie zasada ograniczonego zaufania. (Nie kieruje tego zdania do zadnej konkretnej osoby.)

itd, itp....

ple ple ple....................
Ostatnio zmieniony pn 11 maja, 2009 21:59 przez ODINN, łącznie zmieniany 1 raz.
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
caspi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 8
Rejestracja: czw 15 sty, 2009 15:53

Chłopy tu nie Ameryka tylko nasza kochana Polska :D jeszcze się nie naumieliście :roll: ?? Jest jak jest,każdy ma inne preferencje i moze troche inaczej odbiera potrzeby innego,a do tego stara się sprzedać to co ma!Ja osobiście kupowałem od Emce i ciesze się bardzo że ktos taki jest na tym forum!Ale odrazu jakaś akcja że oszust??Panowie przecież nie jesteśmy juz dziećmi? 230kucy to już odpowiedzialność a nie lans :mrgreen:
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

sluszna uwaga !!! niektorzy troche przesadzaja... sa zasady ktorych trzeba sie trzymac i zeby niewiem od kogo brac samochod zawsze nalezy go sprawdzic....
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
MKx
Stały gość
Stały gość
Posty: 285
Rejestracja: czw 09 mar, 2006 11:23
Lokalizacja: Kraków

Ja w ogóle nie uważam giełdy na forum za najlepsze rozwiązanie. Bo po co robić 2 allegro, skoro jedno już jest i działa sprawnie? Jedyną przewagą TK nad allegro, było to że się kupowało wśród swoich zaufanych a "w razie czego" można było sprawę nagłośnić itp. Jak widać obydwa plusy można już skreślić.
Moim zdaniem jedyne rozwiązanie to przywrócenie giełdy dla klubowiczów a nie klubowych handlarzy, np. przez znaczne ograniczenie możliwości dodawania ogłoszeń. I w tedy klubowicze będą sprzedawać pojedyncze części które zalegają im na półkach, a nie zawodowo. I wtedy będzie sprzedającym zależeć na opinii, bo może dla kilku złotych np z felg które i tak leżakują w piwnicy, nie będą ryzykować utraty kolegów/znajomych/przyjaciół. Bo to jest cenniejsze w/g mnie niż utrata klienta. Nawet parząc na przykład czika/jarkowego... gdyby cziko zawodowo nie sprzedawał części nie doszło by do takiej sytuacji... najprawdopodobniej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”