Oszust cziko

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

o ja pier*****le co tu sie wyrabia :roll: az nie wieze w to co czytam panowie :x Cziko jak to prawda to niezle :evil: a mialem z Toba robic interesyto teraz dupa w krzakach!
edek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 92
Rejestracja: śr 01 paź, 2008 12:34
Lokalizacja: słupca

Przeciez ktos kto jest założycielem adminem itd,itp tez powinien używac opcji szukaj!!! Ze 20 razy było juz na tym i innych forach o takich cyrkach,prawda???????? i to z tym "kolegą"????????????????
I ty się dałeś zrobić w h...?????
Kase przelałeś z góry????
Nie chce mi się wierzyć :) Chyba sam w to nie wierzysz.
Ja raz dałem sie zrobić w wała i na tym koniec. :) Zawsze z rączki do rączki jak w przedszkolu.
cziko

edek pisze:Przeciez ktos kto jest założycielem adminem itd,itp tez powinien używac opcji szukaj!!! Ze 20 razy było juz na tym i innych forach o takich cyrkach,prawda???????? i to z tym "kolegą"????????????????
I ty się dałeś zrobić w h...?????
Kase przelałeś z góry????
Nie chce mi się wierzyć :) Chyba sam w to nie wierzysz.
Ja raz dałem sie zrobić w wała i na tym koniec. :) Zawsze z rączki do rączki jak w przedszkolu.
analfabeto a czy tu ktos kogos na kase wyruchal??
edek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 92
Rejestracja: śr 01 paź, 2008 12:34
Lokalizacja: słupca

Generalnie to możesz mnie cmoknąć w pompę. Jaki jest koń każdy widzi.
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

kazdy z ludzi ktorzy tu siedzi kocha samochody i poto jest to forum zeby sobie pomagac wspierac uczyc.... a ludzie robia sobie z tego interes...
u mnie za taki walek jak by ktos zrobil to pewnie zaraz by od kogos wpierdul dostal bo tak sie uczy tylko oszustow...(to niejest grozba jak cos:D:D)
dlamnie zeby byl tam pozlacany silnik i mial 700hp umowa to umowa... tym bardziej ze jarkowy zaplacil wiekszosc pieniedzy!!!


i wezcie sie panowie ogarnijcie to forum nie jest prowadzone poto zeby frajerow sobie naciagacze znajdywac mogli tylko poto zeby zrzeszac pasjonatow samochodowych...
ktorzy sie powinni wspierac a nie klody pod nogi sobie rzucac
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
albik85
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 314
Rejestracja: pt 29 sie, 2008 14:35
Lokalizacja: Grybów

no to grubo...nie ma co sie obrazac wzajemnie...jedyne co nalezy tu zrobic...to przeczytac.. i indywidualnie wyciagnac wnioski...wszyscy wiedza jak JEST.
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

@ Jarkowy i Cziko:

Dojdźcie do ładu pokojowo. Bez zbędnego jechania po bandzie.


@ prawie cała reszta co się tu wypowiedziała:

Podniecacie się jak małe dzieci w przedszkolu nad prezerwatywą pod kaloryferem.
Temat zamykam dla dobra wszystkich. Nie będzie zgrywania John'a Rambo... "Jak by to mi sie zdarzyło to był by wpier......." Żałosne.

Pozdrawiam

P.S. Jarkowy i Cziko jak chcecie coś dodać ODNOŚNIE SPRAWY, to mogę temat odemknąć lub inny moderator to zrobi. Z resztą Jarkowy też może :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ojoj koledzy od kieliszka - nie szkoda wam tylu lat znajomości ?
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Rozmowa z czikiem - wczoraj do mnie zadzwonił z przekleństwami jak i to na forum nie jest na mioim poziomie i nie bede się nawet na ten temat wypowiadał.
Specialnie po założeniu tematu nie zbanowałem czika żeby mógł się wypowiedzieć na temat i żeby nie było że wykożytuję pozycję admina i mam coś do zatajenia. Jak sie wypowiedział wszycy widzą...Mogę odpisywać na wszytkie zażuty jego w moją stronę ale to nie ma sensu, zachwile jeszcze napisze że okradłem salon nissana i wszystkim którym robiłem remont silnika wadziłem tłoki od fiata125p.. .

Rozwiązanie siłowe nie wchodzi w gre(mimo że znam kogo trzeba )z wielu powodów...(głównie dlatego ze ja takich rzeczy nie popieram, miałem kiedyś taką sytuację z "nowym tomyślem") zresztą cziko odgraża sie "zapraszam!!!!!!!!!! nie zapominaj ze ja mam do rosyjskiej granicy 40k!!!!!!!!!!" ....no coment ..

Co do policji to mam wszystko i naprawde u nich byłem policja zaintersowała się bardziej tym ze obraca wozami w takich ilościach i je rozsprzedaje na części, a mój konkretny przypadek mniej ich interesował chociaż na początku myśleli że zrobią to jako przywłaszczenie mienia i wjadą na podwórko i zajmą auto. Pozpisywali sobie wszytko, ale nie ciągnołem dalej tematu.

Pomyślałem sobie że w ten sposób to nic nie odzyskam (jak pisałem człowiek nie ma na siebie nic nawet jakiegoś skutera zarejstrowanego) i wolałem poczekać chociaz na kase jaką zapłaciłem i potem nagłośnić to na forach co właśnie robie...
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
nismo250
Stały gość
Stały gość
Posty: 479
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 21:07
Lokalizacja: OKOCIM(mocne)
Kontakt:

http://moto.allegro.pl/item686695040_rb ... zenia.html
Czy to niejest swap z angielskiego zielonego s14 o ktorym bylo glosno swego czsu na forum?
Co sadzicie ?
"Ojciec brac?Czy niebrac?
czesci do nissanów 889643199
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

toto od czika?? :mrgreen:
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
nismo250
Stały gość
Stały gość
Posty: 479
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 21:07
Lokalizacja: OKOCIM(mocne)
Kontakt:

ODINN pisze:toto od czika?? :mrgreen:
no cos mi sie tak zdaje ze to to
czesci do nissanów 889643199
[center]Obrazek[/center]
trabirider
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 09:39
Lokalizacja: SRC

opis ten sam co ostatnio tylko teraz z innego konta to wystawili i numer kontaktowy inny :lol:
Awatar użytkownika
nismo250
Stały gość
Stały gość
Posty: 479
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 21:07
Lokalizacja: OKOCIM(mocne)
Kontakt:

trabirider pisze:opis ten sam co ostatnio tylko teraz z innego konta to wystawili i numer kontaktowy inny :lol:
to co tam tak naprawde siedzi ?
czesci do nissanów 889643199
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

pytaj czika... :mrgreen:
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Zablokowany

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”