przepson

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Brutal
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 133
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 11:53
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Kontakt:

Progi dotarły nawet nie wiem kiedy :D Oczywiście polecam wszystkim!
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

A mi kolega wcisnął t25 miało byś sprawne
A wirnik Lata na wszystkie strony Jak Ku...e Majtki
Nie odbiera tel

Zdecydowanie Nie Polecam
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

zadzwon to odbiore ja na kazdy sms oddzwanial niebede pierw problem wyjasnione pozniej po 3 dniach znowu sms. opisz sytuacje dokladnie kolego.... a ja gwarancji zadnej nie udzielalem zeby co chwila zdanie zmieniac czy sie ja bierze czy nie. i nie mow mi ze nie odbieram tel. bo ani razu nie dzwoniles.


i co do twojej opini
ani razu nie powiedzialem ze jest 100% sprawne mowilem ze nie znam sie na tym i nie jestem w stanie okreslic jej stanu.
co do tel za kazdym razem piszesz sms a ja oddzwaniam wiec niewiem jaki masz problem z kontaktem.
co do wirnika jak by latal jak kur.... majtki to by byl rozwalony a byl caly i luz mial delikatny na boki o czym mowilem. cena Ci pasowala bo byla smieszna i sam podjoles ryzyko bo turbo mialo Ci dzialac tylko na 2 miechy. jak kolega chce nowe zapakowane zapraszam do serwisu cena tez sie spodoba.

i prosze mi nie bruzdzic piszac bezpodstawne oszczerstwa. jak juz piszesz to tak jak mowilem telefonicznie opisz sytuacje ani nie cukrujac ani nie dodajac nic od siebie.
Ostatnio zmieniony śr 30 maja, 2012 12:41 przez przepson, łącznie zmieniany 1 raz.
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

Hehehe
Tylko że ona nawet by nie pochodziła po Odpaleniu a Co dopiero 2 miesiące
Cena śmieszna Lecz ost gość po regerenacji sprzedał za 200zł
A twoja
przepson pisze:co do wirnika jak by latal jak kur.... majtki to by byl rozwalony a byl caly i luz mial delikatny na boki o czym mowilem.
lekkie luzy,nie znasz się Tak????? Moja mama by Stwierdziła że luz jest nawet i do 4-5 milimetrów , Łopatki zdarte okolo 1-2 milimetry To są Małe Luzy?????????????

Co do tela Dzwoniłem do Ciebie - Weś wykres Sobie dla Pewności

Jestem pewny że Chciałeś się pozbyć.

Nie pisał bym tego Lecz przesada wyszła Jeszcze raz

Nie Polecam tego Pana
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

czlowieku nie kaz mi recytowac twoich smsow. i prosze Cie przestan sciemniac. wstaw prosze biling rozmow z telefonami wykonanymi do mnie bo ja moge wstawic sms od Ciebie i biling z tel wykonywanym do Ciebie
co do 5mm luzu do na obie strony wychodzi 1cm wiesz wogole o czym piszesz....
i lopatki sie nie zdzieraja w zwalonej turbinie tylko zalamuja a tam wirniki byly calutkie...

a pozatym chetnie sprawdze ilosc wyslanych paczek do CIebie bo opinie dales dopiero jak nie oddzwonilem po sms ze chcesz moze turbo oddac.... a do wczesniejszych tranzakcji jakos zdania nie miales
Ostatnio zmieniony czw 31 maja, 2012 09:11 przez przepson, łącznie zmieniany 4 razy.
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Wszytsko w jak najlepszym porzadku ;) jakosc 1 klasa :)
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

HouK pisze:Nie Polecam tego Pana
przepson pisze:ani razu nie powiedzialem ze jest 100% sprawne mowilem ze nie znam sie na tym i nie jestem w stanie okreslic jej stanu.
przepson pisze:co do 5mm luzu do na obie strony wychodzi 1cm wiesz wogole o czym piszesz....
i lopatki sie nie zdzieraja w zwalonej turbinie tylko zalamuja a tam wirniki byly calutkie...
O proszę szybko się nauczyłeś,jednak coś masz pojęcie
Dobra szkoda pluć sobie wzajemnie w Twarz poz Ale nie Ciebie
HouK pisze:Zdecydowanie Nie Polecam
x2
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

no wychodzi na to ze ty masz czlowieku przerosniete oczekiwania i lubisz oczerniac ludzi bezpodstawnie. wstaw moze zdjecia tej rozwalonej w 3 dupy turbiny tych polamanych lopatek itd. i powiedz mi jeszcze jak oceniles ile turbina bedzie jeszcze dzialala. normalnie prawdziwa cyganka z ciebie.....
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

wstaw houkzdjecia tej turbiny
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

Ostatnio zmieniony czw 31 maja, 2012 20:54 przez HouK, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
rtuber
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1204
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 12:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

filmiki mówią wszystko o stanie turbo ....
Obrazek
Jeszcze Cię Wskrzeszę !!!
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

nikt nie mowi ze bylo zajebiste bo odrazu o tym informowalem. sam chcialem nagrac filmy i wyslac ale jak uslyszal cene kazal wysylac. pozniej rozmowa tel stwierdzil ze na 2 miesiace jazdy to wrzuci i ze jak dostanie oleju to powinno jej sie poprawic. a po 4 dniach znowu sms ze jednak moze odda..... i jeszcze sciemnia ze dzwoni. dla mnie sprawa jasna klient chce zrobic ze mnie smiecia opisujac sprawe tak zeby przedstawic mnie z jak najgorszej strony niestety uzywajac jeszcze do tego klamstw.
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

jak ta turbina kopci to oddaj mu kase i po sprawie
Awatar użytkownika
HouK
Stały gość
Stały gość
Posty: 203
Rejestracja: pt 01 lip, 2011 20:41
Lokalizacja: Bratkowice

Tylko Ty pow że śmiało Będzie sprawna na 2 Miesiąc to
Pomyślałem że faktycznie będzie sprawna
Nawet nie zakładałem Bo wiadome że to Złom,moja ma przez dwa razy mniej Luzu i kopci
Szkoda nerwów.
Po to jest ten dział żeby opisać takie zakupy
Dla niektórych JDM jest jedynie sposobem na przeróbki auta, inni idą znacznie dalej i czynią styl JDM swoim sposobem na życie, przejawiającym się we wszystkich jego dziedzinach
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

coz przepson,najlepiej wzroc mu ta kase on niech odesle Ci turbo i po sprawie,Ty mu juz nigdy nizcego nie sprzedaz,on od Ciebie nie kupi i bedzie po problemie.

nie da sie ukryc ze turbo to smiec.

dla mnie houk tez nie jestes bez winy-szczegolnie piszac ze ostatnio gosc sprzedawal po regeneracji za 200-to ma akurat gowno do tematu !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”