XREE

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

Zgodnie z regulaminem otwieram swoją księgę skarg i pochwał.

Więc kto miał ze mną styczność proszę się wpisywać.
Tel.kom. +48-696-003-667(godz. 10-20)/gg 872468 - jeżeli nie odbieram 2-3 razy z rzędu w jakimś odstępie czasu proszę wysłać SMS-a
NISTUNE/CZIPY
CZĘŚCI S13/S14/R32/R33/R34/Z32/Q45
SPRZEDAŻ RATALNA !!!!!
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Polecam, ściągał dla mnie uszczelki pod turbo z USA, prawie za bezcen :)
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
Martinez
Stały gość
Stały gość
Posty: 210
Rejestracja: pt 15 gru, 2006 09:50
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Bralem od kolegi nistune.
Wszystko przebieglo elegancko, polecam. Zna sie na rzeczy.

Pozdro
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

ja też nie narzekałem nigdy. polecam.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Co 2gi pozytywny komentaz bedzie za NISTUNE. Moj komp również błyskawicznie został poskładany :)
Polecam
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

tez polecam, bralem graty na remont silnika, nistune, innovate i wiele innych, ceny zawsze bardzo dobre.
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Brałe nistune , jest ok , były problemy drobne ale kolega xree natychmiastowo je rozwiązywał :)

Do tego sonda innovate , wszystko pięknie :)
Awatar użytkownika
sebamoto
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: sob 06 paź, 2007 20:55

Ja też mogę śmiało polecić!
Awatar użytkownika
bak3ns
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: ndz 22 paź, 2006 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Sprawdzony, godny polecenia ;) Części, mechanika, mod kompa... 5/5

P.S. Jak uturbimy mojego ka24de to napiszę jeszcze 10 takich ;)
RS13 ka24de in progress...

'cos there's no replacement for displacement.
Piszczu
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 36
Rejestracja: sob 02 maja, 2009 12:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Polecam : ) pompa wody działa jak ta lala :D
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

[center]NIEZADOWOLONY - OSZUKANY[/center]

Historia długa ale opiszę ......

konwersja wiązki - połaczenie R33 i s13 aby w S13 działało ( na zegarach R33 ).

17 marca PACZKA dotarła do kolegi xree - tego samego dnia określił się na 5 dni roboty ( miał zacząć po tygodniu ).

zawartość paczki - wypruty z każdego jednego kabelka R33 z puszkami bezp i zegarami oraz wypruty ze wszystkiego s13 ze wszystkimi bezp i przekażnikami.



3.04.2010 - SMS " praktycznie wszystko gotowe, musze tylko zakupić materiały aby kable ładnie pochować"

morda mi się cieszy.

następnie dowiaduje się przez telefon, że paczka za duża i trzeba rozłożyć na mniejsze...
wszystko było by ok gdyby nie fakt - iż w czasie "przekładania" - coś tchnęło Xree i sprawdził czy działa wiązka - PO CO ????? i co się okazało ?? nie działa.



15.04.2010 - SMS " zamówiłem kuriera ".



zrobione - szcześliwy, że w KOŃCU dostane to na co czekam - bo byłem uziemiony z tego powodu z projektem. ale jednak coś nie tak ( miało być sprawdzone i odpalone w innym aucie ).

dostaje maila - to co wysłałem ( wiązki s13 ) do niczego się nie nadają .... i mam wysłać coś innego ... bo na tym się nie da nic zrobić - to ja się pytam jak mogło zostać cokolwiek zrobione ?? skoro nagle brakuje kostek NAJWAŻNIEJSZYCH ????????

TO W JAKI SPOSÓB zostało to zrobione wcześniej ?? przed sprawdzeniem ????



w maju dosłana kompletna kabinowa/silnikowa wiązka - CZEKAM.......................



no i tadam... wiele rozmów przez telefon - wiele różnych wykręcań - jakieś tłumaczenia zupełnie nie pasujące do reszty.....

ale ok ... nie moge nic zrobić .... czekam dalej.....

7.06.2010 dostaje sms-a - 2 tyg temu paczki zostały wysłane - złożyłem skarge na poczcie - ZAGINĘŁY.....


TOŻ K$#%^&$%^& przegięcie na maxa :)

dostałem numery paczek - 4 sztuk ... i co ?? pocztex.pl - tracking - wklepuje wszystko ładnie i NIC.

dzwonie do nich - mówią, że NIGDY takich paczek na 100000% u nich nie było.

Xree sie upiera, że takie zostały wysłane ........

temat nadal w toku.......

paczki przychodzą - rozmawiam z pocztą - dostaje info kiedy i gdzie i jak były wysłane - i nigdy nie zaginęły - numery nadania - INNE niż podane wcześniej.

i teraz zaczyna się najciekawsze.

29.06.2010 W KOŃCU PRZYSZŁY za pobraniem - oczywiście, a jak by mogło być inaczej.

CENA - inna niż ustalona - WYŻSZA ( musiałem zapłacić, żeby odzyskać SWOJE rzeczy ).

otwieramy 1 karton - wyciagam "jakieś" kable - rzucam na bok, śmieci jakieś - w końcu to co zostało miało być oddane.

po otwarciu kolejnych 3 kartonów - okazuje się, że 1 był TYM WŁAŚCIWYM - ŻENUA !!!!!!!!!!!!!!!

miało być wszystko ładnie i pięknie, miało wszystko działać.

po takim czasie i tylu ściemach - myślałem, że dostane towar zgodny z założeniami - NIE było tak.

MEGA beznadziejnie zostało to zrobione.
wiązka polutowana - wszystko na wierzchu, kable na wierzchnu, niepotrzebne nie poucinane - dyndały sobie tu i tam.

wiązka miala być OGOŁOCONA z niepotrzebnych rzeczy - nie zostało nic takiego zrobione.

Zegary z R33 - przyszły - NIESPRAWNE.............. i połamane ( miejsca montażowe ).

wiązka NIE działała - auto nie odpalało.

brak :

- sterowania wtryskami - zapomniało się komuś tego zrobić ( Ciekawe JAK to było sprawdzane na innym aucie jak byłem zapewniany wiele razy ).

- VTC - obcięte kable - nie działało.

- od CH%$^&* kabli niepotrzebnych

- skoro wiązka była z R33 - to dlaczego przepływka i sonda lambda nie zostały przedłużone ??

- na bank jeszcze pare rzeczy o których teraz nie pamiętam.




w mojej wiązce S13 - WSZYSTKIE przekaźniki - UKRADZIONE.
ze skajowej wiązki - UKRADZIONE.



na sam koniec przez telefon usłyszałem, że nie wszystko zostało zrobione - ale powiem mi jak zrobić - i co ?? powiedział mi ŹLE.


Wszystko musiałem od nowa zrobić samemu - całą wiązkę przewinąć .... pociąć - podłączyć.

i działa - ojej - da SIĘ.


kilka zdjęć :

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Czekamy na wyjasnienia , wszystkie inne zbędne komentarze bedą bez ostrzezenia usuwane.
Obrazek
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

1) Co do tematu poczty nie będę się wypowiadał – raczej bym się cieszył że paczki się odnalazły, co do nowych nr trakingu raczej normalne jak były powtórnie wysyłane – zresztą już nie 1 paczka przepadł odemnie do kogoś i od kogoś do mnie
2) „CENA - inna niż ustalona - WYŻSZA ( musiałem zapłacić, żeby odzyskać SWOJE rzeczy )” – cena była taka jak była ustalona kosztów paczek raczej bym nie liczył bo paczki były wysyłane na koszt odbiorcy
3) „otwieramy 1 karton - wyciagam "jakieś" kable - rzucam na bok, śmieci jakieś - w końcu to co zostało miało być oddane.

po otwarciu kolejnych 3 kartonów - okazuje się, że 1 był TYM WŁAŚCIWYM - ŻENUA !!!!!!!!!!!!!!!” – 1-2 karton ścinki wiązki z CA i praktycznie cała wiązka kabinowa R33 i 2 wiązka silnikowa grodziowa CA, 3 – karton zegary i kilka przełączników które mi dosyłałeś 4 karton wiązka właściwa
4) „MEGA beznadziejnie zostało to zrobione.
wiązka polutowana - wszystko na wierzchu, kable na wierzchnu, niepotrzebne nie poucinane - dyndały sobie tu i tam. „ – kable w miejscach łączeń lutowane i zabezpieczone teroskurczką – na pewno lepiej niż samą izolacją reszta kabli owinęta izolacją (kabli wiązki silnikowej) 3 kable były luźne – 1 przy ecu i 2 przy zegarach (czy. Czujnik egt, wskaźnik ciśnienia oleju, dodatkowy kabel do zew. Licznika)
5) „Zegary z R33 - przyszły - NIESPRAWNE.............. i połamane ( miejsca montażowe ).

wiązka NIE działała - auto nie odpalało. „ – zegary były w stanie takim jak do mnie doszły jak było coś z nimi nie halo mechanicznie to proszę się zwrócić do poczty – co do tego, że nie sprawne co masz na myśli? – obrotomierz, ciś. Oleju, temp. Chodziły - kontrolki działały? Wiązka była odpalana na stole czasy wtrysków robiły, impulsy na zapłon szły – wydaje mi się że tu zadecydował brak jakiego pojęcia o elektryce – sokoro dzwoniłeś i mówiłeś że auto zalewa iskra jest a nie pali? Zresztą sam mówiłeś że nie działają Ci kontrolki czego przyczyną była albo źle połączona mas lub brak któregoś +12 po zapłonie tylko dziwne że u mnie działało. Kolega wypruł wiązkę z 2 jak tylko się dało i p<font class="red">u</font>źniej może miały być 2 wtyczki do podpięcia? Już nie wspomne o profi. Wymontowane wiązce z R33 jak nie szło łatwo wymontować to można było obciąć na łączeniu wiązek
6) „- sterowania wtryskami - zapomniało się komuś tego zrobić ( Ciekawe JAK to było sprawdzane na innym aucie jak byłem zapewniany wiele razy ).

- VTC - obcięte kable - nie działało.

- od CH%$^&* kabli niepotrzebnych

- skoro wiązka była z R33 - to dlaczego przepływka i sonda lambda nie zostały przedłużone ??

- na bank jeszcze pare rzeczy o których teraz nie pamiętam.”
Z wiązki silnika R33 zostały wywalone tylko wycieraczki, więc nie wiem gdzie Ci reszta znikła? Wiązka była odpalana na stole i wszystko działało (nie miałem fizycznej możliwości odpalenia tego na aucie jako że nie posiadam RB25DE ! kable sondy i przepływki – fakt zapomniałem.
7) „w mojej wiązce S13 - WSZYSTKIE przekaźniki - UKRADZIONE.
ze skajowej wiązki - UKRADZIONE.”
Tu troche kolege poniosło i chyba nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje moją takie słowa rzucane na forum publicznym ! Wiązka S13 przyszła bez niczego ! mało tego chyba zapomniałeś że miałeś dosłać wszystkie przekaźniki przełączniki i włączniki – paczka doszła ale tylko kilka włączników w koło kieronicy przełączniki zespolone i to wszystko ! A ponoć wysłałeś kompletne wiązki? Czego nie napiszesz że jeszcze dosyłałeś w miedzy czasie te rzeczy ? A i tak nie dostałem wszystkiego?!
8) Zdjecia :
1) Prawidłowo połączone kable – lut i termoskurczki i jeden kabel wolny przy ECU o którym pisałem wcześniej ! poobcinane kable przy kostkach – bez napięcia zostawione dłuższe na przyszłość żeby można było wykorzystać w razie w kostkę łączeniową. Jeżeli nie były potrzebne można było obciąć przy samej kostce.
2) (2-3 fota to samo)Tu już widać twoją ingerencję ewidentnie widać że kable były w termoskurczce (ślady poszarpanej izoalcji po zwulkanizowaniu się z termoskurczką i po izolacji widać że była grzana w tym miejscu termoskurczka - widać ewidętnie ze kable lutowane nie skręcane!
3) 4-5 fota – szkoda że nie opisałeś co to jest – otóż ja napisze – jest to wiązka kabinowa z bagażnika której nie tykałem(w rozmowie tel. Powiedziałem zebyś wysłał nowe wiązki kabinową i grodziową – dostałem tylko grodziową i tak nie kompletną) – widać teraz w jakim stanie wysłałeś mi wiązki ! Szkoda że nie dałeś wiązki z kabiny którą mi wysłąłeś za pierwszym razem i miałeś wielki problem że nie chciałem na tym robić. A ja nie dochodziłem nawet co autor miał na myśli tworząc te kable w bagażniku ! Zresztą widać że izolacja stara brudna i jeszcze w różnych kolorach ja winołem wiązke izoalacją czarną jak na 1 fotce – zresztą wiązka z twojego samochodu tak że jak to ty tworzyłeś to nie mam komentarza
9) Teraz tak od siebie : robiłem długo to raz zapomniałem o przedłużeniu 2 kabli to fakt, ale z kompletnością wiązek grubo przesadziłeś, za 1 razem wiązka S13 – same druty nie było niczego ! Wiązka R33 – pocięta przy głównych połączeniach kabinowych – nie szło chyba łątwo wyciągnąć? Były tak kompletne że nawet za 2 razem nie wysłałeś wiązki z przekaźnikami S13 z grodzi chociaż o to prosiłem, trzabyło dorzucić foto swojej w jakim była stanie? Dolnej wiązki silnika R33 nie miałem wcale (chyba ze fatamorgana i nie widziałem albo ukradłem tak? Prosiłem o wszystkie przekaźniki z auta przełączniku właczniki itd.. wysłałeś to co napisałem gdzieś powyżej. Więc też odejmij troche czasu na 2 paczki które dosyłeś. Sam przyznałeś że nie masz pojęcia o elektryce i wtym pewnie tkwił problem !
Tel.kom. +48-696-003-667(godz. 10-20)/gg 872468 - jeżeli nie odbieram 2-3 razy z rzędu w jakimś odstępie czasu proszę wysłać SMS-a
NISTUNE/CZIPY
CZĘŚCI S13/S14/R32/R33/R34/Z32/Q45
SPRZEDAŻ RATALNA !!!!!
Awatar użytkownika
mlynario
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: śr 17 maja, 2006 18:00
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

Ja powiem tyle od siebie.
Widziałem wiazke przed wysłaniem i po odbiorze po prawie pół roku.
To co przyszło od Ciebie to jakis żart, to juz moj mały brat lepiej lutuje i sie zna na podstawach elektryki. Puszki po przekaźnikach puste...same podstawki zostały.
Tragedia jakas i te sciemy z paczkami, nie odbieranie tel.
W 4 miesiace to byśmy zrobili sobie sami nówke sztuke wiązke.
Pozdro
s13 - 1jz gte
www.prodrift.pl
Awatar użytkownika
bak3ns
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: ndz 22 paź, 2006 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Tomka wszyscy znają, więc nie będę przeciągał. Złoty Chłopak. Zrobił mi swap na ka24de, ba, nawet obiecał, że zrobi jeszcze z tego deT ;)
wszystko igła! Auto jeździ, Nistune śmiga, koła piszczą.
Ode mnie 10/10 ;)

Co do sprawy z postu powyżej, znam Tomka, niejednokrotnie widziałem jak lutuje i robi to zawodowo. Wiązkę też robił u mnie i poszło mu elegancko, także wierzyć mi się nie chce, że tak "zmaściłby" sprawę. IMHO
Jednak rozwiązanie pozostawiam Wam chłopaki. Szkoda tylko, że jeden z lepszych fachowców w dziedzinie nissanów ma teraz negatywa przez nieporozumienie.

Houk!
RS13 ka24de in progress...

'cos there's no replacement for displacement.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”