...Bartuś...

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
...Bartuś...
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008 21:57
Lokalizacja: Warszawskie Hawaje
Kontakt:

Witam...Tutaj proszę o wpisanie opini na temat transakcji przeprowadzonych ze Mną.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw 19 wrz, 2013 09:49 przez ...Bartuś..., łącznie zmieniany 1 raz.
Skyline R33 GTS-T Auto - S13 Ca18DET Stage 2 :)
Yellow DailyDriver
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

polecam wszystko sprawnie dobry kontakt
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

Nie polecam!!!
OSZUST I KŁAMCA!
Kupiona chłodnica jest dziurawa i krzywa! wymiary się nie zgadzają a sprzedający ma wyjeb.ne i sie nie odzyw!
Było s13
Jest s14a
Dawid3017
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009 20:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Niepoważny kupujący!!! Będąc w pracy właśnie się dowiedziałem od wuja, że przyjechał do mnie w nocy na działke i chodził mi po niej, żeby obejrzeć mój silnik, który był na sprzedaż. Nie dogadaliśmy się, ściemniał i nie wpłacał mi zaliczki cały czas mówiąc że to zrobi. A okazało się, że wysłał ją po 4 dniach. Jakby wcześniej mi powiedział, że tak zrobi to bym kasy nie pożyczał, którą pilnie musiałem oddać... Za każdym razem mówiąc, że wpłaci zaliczke, z dnia na dzień znalazł się konkretny kupujący i napisałem mu że ktoś inny wpłacił zaliczke i ogłoszenie jest nieaktualne. Po wizycie u mnie w domu napisał mi, że będzie po "swój" silnik w sobote! Więc strzeżcie się tego forumowicza! Nie chcę się usprawiedliwiać, ale mogłem mu odrazu powiedzieć żeby wpłacił zaliczke to silnik będzie jego, a ja poprostu mu zaufałem i byłem przekonany, że pieniądze wysłał w czwartek wieczorem, które tak naprawdę doszły dziś i sam przyznał sie, że wysłał je dopiero wczoraj. Sory za tak wyczerpujący komentarz ale zostałem zdenerwowany :/
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

Trza było poczytać komenty o tym typie to byś sie nie zdenerwował :P
Powinien dostać już dawno bana za takie akcje. Ale jak widać poza podpisem pod nickiem kolo dalej se robi co chce.
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

czytam to 3ci raz i dalej nie rozumiem co sie w sumie stalo...
Awatar użytkownika
Furious
Stały gość
Stały gość
Posty: 298
Rejestracja: sob 15 gru, 2012 09:26
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Kontakt:

...Bartuś... na forum Civic Klub Polska także jest oznaczony jako "nierzetelny sprzedawca"
Awatar użytkownika
...Bartuś...
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008 21:57
Lokalizacja: Warszawskie Hawaje
Kontakt:

Oj kolego teraz to już przegiales...
Jestem w pracy więc narazić nie mogę opisać sytuacji.
Ale klamiesz w żywe oczy na co mam wszelkie dowody rozmowy i sms.
Pomijam fakt że nie odbiera tel od poniedziałku.
Widzę że nie da się z Tobą po dobroci załatwić sprawy.
Skyline R33 GTS-T Auto - S13 Ca18DET Stage 2 :)
Yellow DailyDriver
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

...Bartuś..., to jak juz sie bedziesz tu wypowiadac na temat silnika to napisz cos jeszcze o sprawie chłodnic,
bo pojawiles sie ostatnio aktywnie na forum jakoby zapominajac o swoich poczynaniach sprzed roku!!!!
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Dawid3017
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: sob 04 kwie, 2009 20:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Kolego ...Bartuś... W poniedziałek jak się nie odzywałeś od rana to znalazł się nowy klient o czym cię poinformowałem, wydzwaniałem i pisałem a że wciąż nie miałem od ciebie pieniędzy i kontaktu w pon. to on był konkretny i odrazu zapłacił. Dopiero jak się o tym dowiedziałeś znów napisałeś że wysyłasz pieniądze (po raz kolejny) i doszły we wtorek... Zwróciłem ci pieniądze więc ja już nie będę z tobą dyskutować bo jesteś śmieszny z tymi pogróżkami "że inaczej sobie porozmawiamy" czy jakoś tak... Odrazu wiedziałem że będzie coś nie tak...

Ahaa i nie odzywałem się do ciebie od poniedziałku bo dostałem prace kierowcy i napierdzielam trochę godzin wychodzę o 6 rano i wracam wieczorem nie miałem już nawet chęci się odzywać po tym co wypisywałeś. Ja nie mówię że to jest tylko twoja wina bo moja też po części ale kase ci oddałem i już więcej nic nie wniosę do tematu. Umówiliśmy się że przywiozę ci ten silnik w sobotę tą co będzie i sam powiedziałeś że wpłacisz mi połowę kasy wcześniej a ja na auto potrzebowałem dlatego tak mi się spieszyło...
Ostatnio zmieniony śr 09 paź, 2013 16:14 przez Dawid3017, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
...Bartuś...
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008 21:57
Lokalizacja: Warszawskie Hawaje
Kontakt:

Dawid3017 pisze:Niepoważny kupujący!!! Będąc w pracy właśnie się dowiedziałem od wuja, że przyjechał do mnie w nocy na działke i chodził mi po niej, żeby obejrzeć mój silnik, który był na sprzedaż. Nie dogadaliśmy się, ściemniał i nie wpłacał mi zaliczki cały czas mówiąc że to zrobi. A okazało się, że wysłał ją po 4 dniach. Jakby wcześniej mi powiedział, że tak zrobi to bym kasy nie pożyczał, którą pilnie musiałem oddać... Za każdym razem mówiąc, że wpłaci zaliczke, z dnia na dzień znalazł się konkretny kupujący i napisałem mu że ktoś inny wpłacił zaliczke i ogłoszenie jest nieaktualne. Po wizycie u mnie w domu napisał mi, że będzie po "swój" silnik w sobote! Więc strzeżcie się tego forumowicza! Nie chcę się usprawiedliwiać, ale mogłem mu odrazu powiedzieć żeby wpłacił zaliczke to silnik będzie jego, a ja poprostu mu zaufałem i byłem przekonany, że pieniądze wysłał w czwartek wieczorem, które tak naprawdę doszły dziś i sam przyznał sie, że wysłał je dopiero wczoraj. Sory za tak wyczerpujący komentarz ale zostałem zdenerwowany :/
A więc jestem przy komputerze więc napiszę jak wyglądał zakup silnika i cała wczorajsza sytuacja.


W dniu 30 września napisałem do forumowicza Dawid3017 odnośnie sprzedaży silnika.Po przedstawieniu mojej propozycji Dawid sie na nią zgodził.
Ustaliśmy ze zapłacę Mu 3000zł + oddam swój silnika Ca18.
Sam zaproponowałem Dawidowi że przeleje Mu zaliczkę.Aby miał pewność że kupuje na 100% silnik.W dniu 30 września dostałem dane do przelewu.
Przez kolejne kilka dni dogadywaliśmy szczegółu transportu silnika.
Dawid został poinformowany że mogę przyjechać w Sobotę 05.10 lub Sobotę 12.10
W dniu 03.10 rozmawiając poprzez wiadomości SMS poinformowałem go że dziś wpłacam kase na konto i postram się zrobić przelew.Nie stety zanim kasa została zaksięgowna był już 04.05.
W tym samym dniu Dawid zaproponował Mi że sam przywizie Mi silnik do warszawy.Oczywiście zgodziłem się na tą propozycje ponieważ nie musiał bym szukać dużego auta do transportu silnika.
Z powodu tego że w weekend byłem poza domem przelew wykonałem w dniu 07.10 około godziny 12 rano.
O godzinie 15.51 wysłałem sms potwierdzającego że przelew wyszedł ode mnie z Banku.
O godzinie 16.02 dostałem SMS od Dawida że dalej nie ma wpłaty i że W RAZIE CZEGO MA INNEGO KUPUJĄCEGO.
Od tamtej pory Dawid nie odbierał telefonu wysłałem 3 sms w których informowałem go że mogę wysłać skan nadania przelewu....CISZA

W dniu 07.10 o godzinie 23.51 dostałem SMS że Dawid nie może Mi sprzedać silnika ponieważ ktoś wcześniej zrobił wpłate i jak przyjdzie moja kasa to ją zwróci.
Próbowałem z nim polubownie załatwić sprawę i wytłumaczyć że byłem pierwszy,
że specjalnie dla Niego wyciągałem swój silnik tracąc czas i pieniądze.Na dodatek sprzedałem już nie potrzebne Mi cześci od Turbo.

W dniu 08.10 dostałem jeszcze jednego SMS że on za długo czekał na przelew.
I od tamtej pory do dziś godzny 10.11 była Cisza Dawid nigdzie nie odpisywał ani nie odbierał telefonu.
Nie wiadomo było ani co z kasą ani co z silnikiem.
Dlatego mając okazję pojechałem wczoraj do Poznania aby Dawida odwiedzić osobiście.Nie stety w domu go nie zastałem,był jednie Wójek/Ojciec który poinformował Mnie że Dawid ma nocną zmianę.

A więc Dawid nie kłam że mówiłem że zapłaciłem w czwartek bo w Piątek rozmawialiśmy że przelew zrobię dopiero za chwilę.Na co mam dowody w wiadomościach SMS.
Mam też dowód wpłaty kasy z datą i godziną która była wcześniej niż napisałeś SMS że nie możesz Mi sprzedać silnika.
Nie chodziłem po posesji.Silnik widać z bramy a najdalej na posesji byłem pod drzwiami od Domu.
A tego że straciłem kasę na wyjęciu silnika i sprzedaży nie potrzebnych części Ci nie odpuszczę jeżeli nie wyrazisz żadnego gestu w stronę porozumienia.
Teraz w Poznaniu jestem co 2-3 dni więc na pewno Cię odwiedzę
Skyline R33 GTS-T Auto - S13 Ca18DET Stage 2 :)
Yellow DailyDriver
Awatar użytkownika
...Bartuś...
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008 21:57
Lokalizacja: Warszawskie Hawaje
Kontakt:

Dawid3017 pisze:Kolego ...Bartuś... W poniedziałek jak się nie odzywałeś od rana to znalazł się nowy klient o czym cię poinformowałem, wydzwaniałem i pisałem a że wciąż nie miałem od ciebie pieniędzy i kontaktu w pon. to on był konkretny i odrazu zapłacił. Dopiero jak się o tym dowiedziałeś znów napisałeś że wysyłasz pieniądze (po raz kolejny) i doszły we wtorek... Zwróciłem ci pieniądze więc ja już nie będę z tobą dyskutować bo jesteś śmieszny z tymi pogróżkami "że inaczej sobie porozmawiamy" czy jakoś tak... Odrazu wiedziałem że będzie coś nie tak...

Ahaa i nie odzywałem się do ciebie od poniedziałku bo dostałem prace kierowcy i napierdzielam trochę godzin wychodzę o 6 rano i wracam wieczorem nie miałem już nawet chęci się odzywać po tym co wypisywałeś. Ja nie mówię że to jest tylko twoja wina bo moja też po części ale kase ci oddałem i już więcej nic nie wniosę do tematu. Umówiliśmy się że przywiozę ci ten silnik w sobotę tą co będzie i sam powiedziałeś że wpłacisz mi połowę kasy wcześniej a ja na auto potrzebowałem dlatego tak mi się spieszyło...

Dawid nie kłam że dzowniłeś i pisałeś w poniedziałek bo jedyną wiadomość jaką dostałem była o 16 że nie ma kasy i masz innego chętnego w razie co.
Kolejna sprawa że nigdzie Ci nie groziłem napisałem tylko ze musimy porozmawiać w sprawie tych kłamstw które wypisałeś na forum.
Jeżeli Ci tak zależało na kase mogłeś chociaz by w niedzielę czy poniedziałek z samego rana zadzwonić.Wsiadł bym w samochód i przywiózł kasę bo to nie był Dla Mnie problem.
Ja wiedziac ze chcesz kupic inne oszczędne auto przelałem Ci więcej niż się umawialiśmy abyś miał na ruchy.
Skyline R33 GTS-T Auto - S13 Ca18DET Stage 2 :)
Yellow DailyDriver
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

...Bartuś..., odpowiedz na prośbę szamana co do sprawy chłodnic, zamiast toczyć dyskusję o Dawidzie w swoim temacie!!!
celowe omijanie tematu chłodnic skończy się ostrzeżeniami (na tą chwilę traktuję to jako nieuwagę)...
Ostatnio zmieniony śr 09 paź, 2013 17:46 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
...Bartuś...
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: pn 22 wrz, 2008 21:57
Lokalizacja: Warszawskie Hawaje
Kontakt:

Odnośnie chłodnic.

Miałem mały problem z dostawcą.
Jeżeli ktoś ma dalej tą chłodnice nie została przerobiona ani uszkodzona mechanicznie.Będzie możliwość wymiany na nową.
Skyline R33 GTS-T Auto - S13 Ca18DET Stage 2 :)
Yellow DailyDriver
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Czy ktoś miał rozpatrzoną reklamację pozytywnie przez ten rok czasu?? Proszę o wypowiadanie się wszystkich zainteresowanych.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”