...Bartuś...

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
milosz123123
Stały gość
Stały gość
Posty: 215
Rejestracja: ndz 27 wrz, 2009 10:20
Lokalizacja: stg

Chyba czyta to co tu piszemy :) Zmienił na fb swoje imie i nazwisko na Mirek Handlarz tylko zapomniał chyba że w linku do jego profilu imie i nazwisko Bartek Chrzanowski zostaje :) Heh prawie mu się udało nawet wrzucił zdjęcie z lawetą :D
https://www.facebook.com/bartek.chrzano ... ion=stream
Na grupie turbokillers na FB jego ogłoszenia zostały tylko wygląda jak by to teraz ktoś inny wystawił przez zmiane imienia i nazwiska, żeby sie tylko nikt nie naciął...
Wszystkie części do s13...
Hikiel
Stały gość
Stały gość
Posty: 265
Rejestracja: sob 27 cze, 2009 23:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Na driftforum wystawiał te graty ktoś o nicku YellowCA18DET a na nissantechu ChrzanekCA18DET.
Awatar użytkownika
milosz123123
Stały gość
Stały gość
Posty: 215
Rejestracja: ndz 27 wrz, 2009 10:20
Lokalizacja: stg

Szkoda tylko że na driftforum nie idzie napisac pod ogłoszeniem aby innych ostrzec
Wszystkie części do s13...
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

Hikiel, to jedna i ta sama osoba => Bartek Chranowski
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Hikiel
Stały gość
Stały gość
Posty: 265
Rejestracja: sob 27 cze, 2009 23:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Napisałem na DF pod ogłoszeniami od razu info, że to prawdopodobnie wałek i ogłoszenia poleciały od razu.


Znowu wrzucił te ogłoszenie więc pewnie znowu poleci.
Ostatnio zmieniony wt 10 gru, 2013 18:52 przez Hikiel, łącznie zmieniany 2 razy.
Moderatorek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Zanim usuniecie kolejne z 12 kont pozakładanych w różnym okresie czasu aby nie możliwe było szybkie wykrycie ich :)

Dodam że sprzedaję Nadwozie które trzeba odebrać osobiście wiec nie wiem gdzie może być tutaj wałek.

Silnik sprzedałem tutaj na forum więc pewnie nowy właściciel się pochwali.
Awatar użytkownika
milosz123123
Stały gość
Stały gość
Posty: 215
Rejestracja: ndz 27 wrz, 2009 10:20
Lokalizacja: stg

Skoro sprzedałeś to chętnie przygarne moje 500zł
Wszystkie części do s13...
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

parowa.....
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Hikiel
Stały gość
Stały gość
Posty: 265
Rejestracja: sob 27 cze, 2009 23:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Kolega wysłał mi wczoraj takie PW:
Skrzynka :: Wiadomość
Od: Moderatorek
Do: Hikiel
Wysłany: Wczoraj 19:18
Temat: Buda Cytuj wiadomość
Twoja praca jest bez sensu i tak sprzedam te części i tak.Tak samo jak silnik sprzedałem tutaj na forum.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Moderatorek pisze:Zanim usuniecie kolejne z 12 kont pozakładanych w różnym okresie czasu aby nie możliwe było szybkie wykrycie ich :)
Udowadniasz tym samym żeś jest złodziej i zwykła menda skoro pozakładałeś z premedytacją tyle kont jako WAŁKARZ po to abyś nie został wykryty...

A może warto zablokować dostęp do pisania w giełdzie wszystkim osobom poniżej np. 50 postów??
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

A po nr IP nie można zablokować, czy każde konto było z innego uruchamiane?
Obrazek
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Żeby tylko konto - każdy post szedł z innego IP...

Zablokowałem najczęściej używane numery i parę adresów z hosta inetia.pl - z tego korzystał najczęściej. Tu chyba tylko ban w zęby może pomóc ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

mysza pisze: A może warto zablokować dostęp do pisania w giełdzie wszystkim osobom poniżej np. 50 postów??

Co to to nie, na NT tak jest i jest milion postów z dupy w stylu: fajna fura, dobre, powodzenia w modach, podoba mi się... tam to mnie wkurza wystarczająco... poza tym ludzie, przecież jak się płaci np. 1000 zł za coś to trzeba jednak trochę uważać. Chyba nikt normalny nie kupi tu silnika za powiedzmy 2k zł od osoby której pierwszy post jest właśnie w dziale giełda sprzedam, proszę Was... Więc ta opcja wydaje mi się zbędna...

Chyba że dopiszemy do regulaminu że odgrzewanie kotletów nic nie wnoszącymi postami będzie nagradzane warnem. Ale tu powstaje kolejny problem: jakie posty są nic nie wnoszące.. Więc może np. 3 czy 4 takie bezsensowne posty jeden po drugim i warn. Ale to już trzebaby było jakoś dokładnie przemyśleć :P

Oczywiście nie mam zamiaru tym nikogo urazić, to tylko moja opinia. Dziękuję i życzę wszystkim miłego dnia :D
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

ej Majkelll, przestan bo jak mnie najdzie na odkopanie najwiekszej skamieliny na forum to mam wylapac z to warna ? :lol:
wlasnie z racji unikania posto bijcow nie ma takiej opcji jak blokada gieldy do okreslonej ilosci postow. I z tego co widze mamy jeden z najbardziej rozbudowanych spisow walkarzy i jest on dosc na bierzaco kontrolowany :wink:


a i prosba do moda o podpiecie tego tematu pod bartusia i dopisanie GrubyGrubas/ Moderatorek/ ;p
Ostatnio zmieniony śr 11 gru, 2013 13:19 przez MEFisto087, łącznie zmieniany 1 raz.
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

ip w np neostradzie zmienia sie za kazdym ponownym uruchomieniem routera ;)
moze poprostu ustawic jakos ze osoba ktora ma ponizej iluś postow bo przy nicku czy gdzies tam dopisek "sprawdz sprzedawce" czy cos takiego. o ile to rzecz jasna mozliwe, zeby mysza znow na mnie nie "naskoczyl" i nie kazal mi zmieniac jakis kodow serwera czy h go wie czego bo nawet nie wiem o co w tym chodzi :D heh ;)
Jak juz mowilem a raczej pisalem barus ma wielu wrogow nie tylko na tym forum i podejrzewam ze jego dlug moze wynosic wiecej niz zadluzenie polsk wobec unii :D
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”