gucioq uwaga nieuczciwy sprzedawca

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

czesc nie lubie nikogo oczerniac , ale przestrzegam przed tym panem ,na imie mu piotr i jest z krakowa, a wiec tak: wystawil na sprzedaz wskaznik afr, dogadalismy sie,ja zaplacilem 07.02, kolega ostatni raz na forym byl 09.02 i juz tu nie zaglada, sprawa smiechu warta bo chodzi o uwaga 105 zl :lol: nie wiem czy to jest warte dodawania zielonego kolorku czy raczej , ale ma zasrane zycie musze walic waly na litr wodki, niech wladza zdecyduje, ja po psiarni biegal nie bede, bo nie mam na to czasu, jak ktos chce wiecej info zapraszam na pw
Ostatnio zmieniony pt 01 lut, 2013 13:57 przez komargc, łącznie zmieniany 1 raz.
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

widzę, że nie miał tematu w opiniach, a warnów nie dostał za to - wystawiał ten przedmiot w giełdzie, czy się jakoś poza giełdą dogadaliście? To tak żeby uściślić ;)

Narazie jeszcze nie będziemy karać kolorkami - dajmy mu czas na wypowiedzenie się, może coś go skutecznie powstrzymuje przed zalogowaniem, poza tym jeszcze nie minęły 2 tygodnie od zapłaty, także poczekaj jeszcze cierpliwie ;) Ja kiedyś na amory czekałem chyba 2 miesiące i się w końcu doczekałem także różnie to może być ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

w dziale gielda bylo ogloszenie ,a ja szybko zadeklarowalem chec zakupu i na drogi dzien zaplacilem
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

to nawet warnów za brak tematu nie zdążył zarobić ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

no niestety nie, no nic bede szukal znowu wskaznikow w dobrych cenach moze nie trafie na kolejna parowe heh :lol:
czesci do s13 tanio
kamil 240
Stały gość
Stały gość
Posty: 259
Rejestracja: wt 11 gru, 2007 18:46
Lokalizacja: z grubej rury 2,5cala

bardzo nieladnie .... szkoda ze nie wyslal. moze jeszcze wysle lub cos mu wyskoczylo..
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

panowie sam sprzedawalem czesci i znam zycie , ale ku...a mamy 21 wiek telefony ,komunikatory itd, ja nie robie problemu ze musze zaczekac nie mam cisnienia, ale nie odpisywanie na pw i nie logowanie zeby go nie bylo widac ?bez jaj , ja jak napisalem po psiarni biegac nie zamiezam jak bym nie mial 500km to bym takiemu delikwentowi nie dla pieniedzy a dla zasady za....bal kopa zeby sie ogarnal od walenia w h... niech uzywa allegro itd ,a nie for ludzi ktorzy kochaja wozy i wkladaja w to kupe serca tyle odemnie
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

i to zawsze z nowymi jest problem... ja tez tak mialem!! a moze ograniczyc nowym osobą sprzedaż w giełdzie... albo oni by mogli tylko za pobraniem wysyłać...
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

ja mysle ze po prostu wystawiajmy graty przez allegro ,koszt kilka zlotych ,ale jakies tam prawa mozna dochodzic , no bo jak widac nie wazne czy za 100 czy za 10000 zl mozna dostac wala
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

no to ja jako staly dostawca czesci dla forumowiczow sie wypowiem.
co do platnosci i wysylania dziala to w dwie strony. kkiedys tez wysylalem za pobraniem lub znajomym zanim kasa wplynela i zawsze byly problemy. niby nie doszla paczka paczka wracala bo ktos niechcial odebrac a niby nie doszla itd.... teraz wysylam za wplata na konto i niema zadnych problemow. jedni sa ufni bardzo jedni mniej. trzeba uwazac od kogo sie kupuje zasada ograniczonego zaufania zawsze musi byc.
co do allegro nic to nie daje. mialem kiedys zakup koles olal temat zglaszalem zakladalem spory itd. paczka dotarla po 3miesiacach. jedyne czego sie nabawilem po tym zglaszaniu to negatywa:) za to ze wystawilem negatywa. koleszka mial w tym czasie 100zawalow i aukcje wystawial tylko paczki nie wysylal:) nic takiemu zrobic nie mozna. jedynie co to isc na policje wiec czy przez allegro czy normalnie przez forum dowod wplaty i sprawa to jedyne rozwiazanie.

jak za dlugo i bez sensu przepraszam:)
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

domino pisze:i to zawsze z nowymi jest problem... ja tez tak mialem!! a moze ograniczyc nowym osobą sprzedaż w giełdzie... albo oni by mogli tylko za pobraniem wysyłać...
no nie tak zawsze ;) popatrz na przyklejone tematy ;)
poza tym na obronę nowych - są osoby, które nawet świeżo po pierwszym zalogowaniu opłacają od razu składkę, zakładają swój temat w opiniach i postępują uczciwie. Po prostu zawsze zdarzy się jakiś wał - nie ma zasady, że zawsze są to nowi.
My jedynie możemy zabezpieczyć się tematem "Zanim kupisz coś od kogoś poprzez PRV" który to temat już wisi u nas ponad 1.5 roku - polecam zajrzeć do niego ;)
Poza tym dajcie jeszcze szansę temu gościowi - to dopiero 2 tygodnie od transakcji, a z drugiej strony aż 2 tygodnie :roll:
Pytanie do innych czy ktokolwiek jeszcze z nim handlował i z jakim skutkiem? Jest to dość ważne info w tym momencie.

Zgadzam się z przepsonem - kupujący też potrafi z głupa zadeklarować chęć kupna, a jak przyjdzie do płacenia to mu się odechciewa a my jesteśmy w plecy np. koszta wysyłki za pobraniem (gorzej jak do tego dochodzą koszta produkcji)... Także wymóg wysyłania za pobraniem nie jest żadnym zabezpieczeniem patrząc z perspektywy obu stron transakcji...
Ostatnio zmieniony śr 22 lut, 2012 21:37 przez mysza, łącznie zmieniany 2 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

no przepson ma racje sam juz nie raz bulilem za wysylke i niekiedy za ta expresowa w (24h dhl ) po prostu zostaje nam uwazac :(
Ostatnio zmieniony czw 23 lut, 2012 17:49 przez komargc, łącznie zmieniany 1 raz.
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Czy przesyłka dotarła? gucioq'a jak nie było na forum tak nie ma... ale może chociaż paczka doszła ?
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

nie niema paczuni niestety :(
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

paczunia pewnie już nie dotrze, ale gucioq został dodany do podejrzanych... pewnie już się nawet nie zaloguje, żeby dostrzec ten fakt.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”