gucioq uwaga nieuczciwy sprzedawca

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

a ja i tak bym to zglosil na policje, moze jednak cos mu krwi upsuja. Potem szczeniactwo mysli ze jest bezkarne i moze sobie na allegro i gdzie tylko chce oszukiwac na 50-100zl bo przeciez nikt nie zglosi. Dla niektorych to 100zl to naprawde duzo pieniedzy na ktore ciezko zapieprzaja np. w markecie na kasie.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Draxan pisze:a ja i tak bym to zglosil na policje, moze jednak cos mu krwi upsuja. Potem szczeniactwo mysli ze jest bezkarne i moze sobie na allegro i gdzie tylko chce oszukiwac na 50-100zl bo przeciez nikt nie zglosi. Dla niektorych to 100zl to naprawde duzo pieniedzy na ktore ciezko zapieprzaja np. w markecie na kasie.

w markecie np castoramie maja na kasie 2.5 tys podstawy ;) wiec nie tak zle :P
jedneko oszukaja na 100zl drugiego i trzydziestego trzeciego i tak zarobia <font class="red">nie znam ortografii brzydkiego słowa określającego męskie przyrodzenie</font>
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
laser
Stały gość
Stały gość
Posty: 246
Rejestracja: czw 23 lip, 2009 12:02

Aleksander Fredro, hrabia herbu Bończa, poeta i dramatopisarz, pisał poprawnie: <font class="red">PIP</font>
240sx s13
laser
Stały gość
Stały gość
Posty: 246
Rejestracja: czw 23 lip, 2009 12:02

tzn. CH U J
240sx s13
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

powiem wam dlaczego nie pojde na policje
mam mini firme budowlana, jakos w wakacje na jednej z budow zaje...li nam ramki rusztowaniowe warte 1000-1500 zl oczywiscie zadzwonilem na policjie, przyjechali, spisali protokol i pojechali w pizdu pic kawke . cos mnie natchnelo, poszedlem do grupki chlopakow takich w wieku 19-25lat, postawilem litr wodki i uwaga ci ludzie znalezli je w 1,5 godziny, byly 200 metrow dalej na dzialkach heh. wiec podziekowalem postawilem jeszcze 2 litry i akurat znalazlem wlasciciela dzialki i altanki taki menel powiedzial ze na zlomie mial dostac ze 100zl za nie . wiec ja go za ryj i dzwonimy po psy. przyjechali po ok 2 godzinach zwineli jego i mnie ,na komendzie 4 godziny , a ta ku...wa powiedziala im ,ze ja mu kazalem je zabrac , a byly przypiete lancuchem oraz klodka ktora znalezlismy przecieta ,gosc do dzisiaj idzie w zaparte , a ja na ta samo komende bylem wzywany ok 12 razy i za kazdym razem trwalo to conajmniej 3 godziny :-x
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

mandaty tylko szybko wypisuja..... nic wiecej im tak dobrze nie idzie....
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”