wiscoo - podejrzany sprzedawca

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Wiscoo

http://allegro.pl/show_item.php?item=2541719868


Auto - w pełni fabryczny model 200sx s13, 1991 rok, 170500km. W aucie wymieniony akumulator tydzień temu na Bosch Silver (przy okazji wymienione klemy bo stare były w stanie agonalnym).
We wrześniu 2011 większy serwis - tarcze przód, komplet klocków przód/tył, komplet ogumienia zgodny z fabrycznymi parametrami (Michelin).
O tym jak auto było używane, może świadczyć to, że po dziś dzień jeździ na fabrycznym zawieszeniu (z obniżającymi sprężynami H&R -35mm).
W aucie jest pełne wyposażenie - klimatyzacja (sprawna, nabita, szczelna) nabijana we wrześniu 2011, elektryczne lusterka i szyby, lewarki, śrubki, śrubokręty i inne elementy standardowego wyposażenia, 3 kluczyki, komplet 5 oryginalnych felg (piąta zapasowa, z nieużywaną oponą Continental), do tego radio z CD/MP3 i 4 głośniki (z tyłu kenwood).
Auto ma fabryczną powłokę lakierniczą - nie jest to perfekt stan (wiadomo - 21 lat + parkingi itp.), ale za to widać, że nic nie było lepione, czy szpachlowane.
Auto charakteryzuje się żwawą jednostką, turbina jest w pełni sprawna, jej luzy nie odbiegają od stanu fabrycznego (minimalny luz poprzeczny, brak wzdłużnego) - w obecnym stanie bezproblemowo "zamyka licznik" bez ciśnięcia w podłogę, nawet się przy tym nie grzejąc.
W zeszłym miesiącu wymienione wszystkie uszczelki naokoło turbiny: komplet 4 cometic, reszta OEM Nissan.
Z wad:
Do zrobienia prawy próg przy tylnym kole i nie działa antenka (silnik działa, zerwana linka do naciągu) - ale radio normalnie odbiera.

CENA TK 9000PLN

W celu kontaktu, proszę o telefon pod numerem: 506 638 288
Pozdrawiam, Łukasz Dulski
Ostatnio zmieniony pt 01 lut, 2013 13:52 przez Wiscoo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

Nie rozumiem , dopiero co kupiles i juz chcesz sprzedac ??

sory za OT .
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Pawel_92
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 100
Rejestracja: śr 05 paź, 2011 09:14
Lokalizacja: Wrooclyn

No to długo Łukasz nie pobawiłeś się z nissanem.

Może i nie pomogę koledze sprzedać ale są 2 rzeczy o których warto wspomnieć.
tj. z tego co słyszałem to już było słychać panewkę w tym Ca po odpaleniu któregoś razu,
to raz bo kolega zwlekał ze zmianą oleju po kupnie.

A dwa że autko zostało kupione niemalże w takim stanie w jakim zostaje sprzedawane, kupione za nieco ponad 5.5k.

( Łukasz nie obraź się, gdybyś wystawił na allegro, nic bym do tego nie miał, ale zarabiać na kolegach nie ładnie, koszt aku klem i uszczelek to nie aż tyle )
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Pawel_92, dzieki za info :)
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Wiscoo

Nie wiem kto panewkę kiedykolwiek słyszał w tym silniku. Popychacze zaworowe owszem.
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

na allegro nie pisze nic o tej usterce..... stary jakbym brał to auto to bys mi wała ukrecił
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Wiscoo

Jakbyś zadzwonił i zapytał, na pewno byś się dowiedział. To raz.

Dwa - nie bronię nikomu jazdy próbnej/sprawdzenia auta w serwisie.
Pawel_92
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 100
Rejestracja: śr 05 paź, 2011 09:14
Lokalizacja: Wrooclyn

Powiedz Łukasz jaki jest powód sprzedaży?

Bo w to, że nie masz kasy na paliwo "10-12L" nie uwierzę xD
Bo jako 2 auto masz nową vectre OPC :)
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

nie rozumiesz mnie... piszesz ze antenka sie nie wysuwa, ale o popychaczach juz nic... dobrze wiesz ze to auto jest wyczulone na takie rzeczy i pierwszy tego rodzaju dzwiek w aucie oznacza powazne zainteresowanie...... no ale antenka wazniejsza.....

jakbym zadzwonił - nie zachowuj sie jak sprzedawca kretacz, tutaj na forum jak jestes porządnym gościem to mowisz odrazu najwieksze wady jakie zarejestrowałeś, by oszczedzić nowemu właścicielowi niespodzianek, nie mow ze treba dzwonic by sie dowiedziec o wadach, na allegro i tutaj powinni usunać posty i aukcje bo towar nie zgodny z rzeczywistością, poza tym oszustwo, zatajenie wady, a to juz jest BARDZO NIEMIŁE
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Pawel_92
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 100
Rejestracja: śr 05 paź, 2011 09:14
Lokalizacja: Wrooclyn

Wiscoo pisze:Nie wiem kto panewkę kiedykolwiek słyszał w tym silniku. Popychacze zaworowe owszem.
1. Ktoś kto jest mechanikiem i robiłeś u niego auto
2. I temu samemu komuś już w Ca obróciło panewkę więc wie jak brzmi panewka

Może olej kiepski, może się zastał i zanim zasiorbał to stuknęła kilka razy, i MOŻE jeździć jeszcze rok.

Ale warto o tym wspomnieć.
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

w innym temacie kolega dopisał:
Wiscoo pisze:Samochód sprawny mechanicznie, ze względnie zdrową blacharką (wiadomo, to 20 letnie auto) jest wart w moim mniemaniu 5000-8000 - w zależności od upartości sprzedawcy i Twoich zdolności negocjacyjnych.:D
Poszukuję...
Awatar użytkownika
Lisu
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 14
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009 19:11
Lokalizacja: Warszawa-Zakręt
Kontakt:

Sam poszukuję s13 i dostałem propozycje od kolegi Wiscoo, napisał w ofercie dla TK 9tys. w PW do mnie że 9.5 a na all 10.5... no coment
Wiscoo

Najpierw do ciebie napisałem, później utworzyłem wątek.

Z resztą - nie mam zamiaru się przed Wami tłumaczyć niestety.

Zarzut, że próbuję na aucie zarobić to już w ogóle jest śmieszny - powinienem jeszcze do niego dopłacić, prawda?:) To, że kupiłem okazyjnie, to tylko i wyłącznie moja sprawa - sprzedaję po średniej cenie rynkowej, w stanie - który według mnie jest stanem ponadprzeciętnym jak na to auto z tego rocznika. Możecie się z tym zgadzać, lub nie - niczego nie ukrywam, umożliwiam jazdy próbne, inspekcje - co potencjalny nabywca będzie chciał. Tyle z mojej strony.

Administratorów/moderatorów proszę o usunięcie tematu i ewentualne przeniesienie "dyskusji" do działu allegro, bez mojej oferty cenowej dla użytkowników TK. Ustalenia cen tylko z zainteresowanym nabywcą, szkoda prowadzić tutaj klub dyskusyjny.

Pozdrawiam, udanego wieczoru.
Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

srdnia cena rynkowa jak rejestrowałem w 2009 roku to laska w urzedzie skarbowym mi powiedziała 7000zł srednia rośnie :D
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Wiscoo

No i dalej ktoś musi sobie popierdolić, bo przecież nie usiedzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”