!!!!!!!! uwaga oszust AdamG !!!!!!!

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

na moim liscie przewozowym nie ma zadnej informacji jaka jest zawartosc. zreszta moglby napisac zawieszenie i wyslac zgnile amory z poloneza. kurier nie jest rzeczoznawca, wiec logiczne ze nie interesuje go co jest w srodku no chyba ze ewidentnie on to zepsul. ale jak paczka nie ubezpieczona to tez kibel. temat rzeka ale chyba nieco inny niz przewodni :)
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

najnowsze info, z policji wplynelo pismo do UPS, wlasnie rozmawialem z centrala i srodki sa ZABLOKOWANE :D teraz prawdopodobnie to troche potrwa ale kase powinienem odzyskac :)
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

jak tak sprawnie idzie to może uda się tym razem wykryć i ukarać sprawcę ;)

Mam nadzieję, że pozytywne zakończenie tej sprawy będzie dla innych przykładem, żeby nie odpuszczać i walczyć o swoje od razu bez zbędnych ceregieli.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

a może to jakoś nagłośnić...? nie w tej chwili dla dobra sprawy ale już jak to się zakończy żeby tym lepszym cwaniaczką się odechciało kombinatorstwa
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

domino pisze:a może to jakoś nagłośnić...? nie w tej chwili dla dobra sprawy ale już jak to się zakończy żeby tym lepszym cwaniaczką się odechciało kombinatorstwa
Trzeba. Tylko jak już to chyba głównie drogą internetową/fejsbukową. Ostatnio przewinęło się (obok Owsiaka) oszustwo, gdzie ludzie byli przebrani za kuriera DPD (ciuchy, fura, kwity, listy itd jak oryginał) i odberali przesyłki na tzw (przeze mnie): pobranie odwrotne. Nie chcę offować zbytnio, więc każdy zainteresowany sobie pewnie znajdzie (nawet na wykopie było). Dlatego wydaje mi się,że warto to nagłaśniać. Mimo wszystko, świadomość tego, że kara może być nieunikniona, MOŻE zadziała na paru bardziej "rozgarniętych" złodziejaszków i odpuszczą. A porządnym ludziom zaoszczędzą nerwów.
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

ja mysle ze to porywanie sie z motyka na slonce. zlodziej bedzie chcial to i tak okradnie, sami musimy po prostu ostrozniej podchodzic do tematu. dobrze ze gosciowi nie przelalem kasy na konto bo wtedy byloby juz po ptakach prawdopodobnie.
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

info z dzisiaj:

jest decyzja prokuratury o zwrocie srodkow takze juz tylko kwestia czasu, ponoc niedlugiego :D
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

a namierzyli gościa i go będą ścigać czy skończy się tylko na zwrocie kasy?
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

zakladam ze skoro nie chcieli nawet ogladac tego co mi wyslal i od razu przyznali zwrot pieniedzy to musieli goscia namierzyc. prawdopodobnie mial odwiedziny mundurowych i z zawiazanymi nogawkami na komisariacie przystal na propozycje nie do odrzucenia czyli przyznanie sie do winy. na pewno bedzie mial sprawe, bo to nie ma tak fajnie ze ukradles, oddales, powiedziales przepraszam i koniec tematu :) szczegolow dowiem sie jak bede wezwany zeby ustalic szczegoly zwrotu kapusty.
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

patrzcie typa, na forum evo wyslal kamien zamiast turbiny:

http://evo.org.pl/viewtopic.php?t=16163 ... 9a8879ea99
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

jak go maja to koleś popłynie!!! ale ja nie mogę zrozumieć czemu takie cos robi przecież to normalne ze go namierzą. w głowie się nie mieści
Ostatnio zmieniony pt 24 sty, 2014 13:32 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

wlasnie wrocilem z komendy. zostawilem numer konta, do konca tygodnia ma wyjsc do mnie przelew z UPS :D tyle z dobrych informacji, z gorszych jest fakt ze namierzenie i ukaranie sprawcy ze wzgledu na procedury bedzie sie pewnie ciagnac miesiacami, jedno jest pewne postepowanie trwa.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

napisz na forum evo w temacie AdamaG jak się sprawa toczy i skontaktuj się z drugim poszkodowanym - zawsze to zwiększa szanse jeśli będzie miał dodatkowe informacje na temat tego gościa.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

nie mam tam konta niestety
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

to chyba nie problem - tym bardziej w takich okolicznościach
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”