!!!!!!!! uwaga oszust AdamG !!!!!!!

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

tylko i wyłącznie dane, na które mają zostać przelane pieniądze powinny być prawidłowe.

Jeśli dane firmy kurierskiej są w danych nadawcy - zawsze można zasugerować policji, że to może być pracownik tej firmy - jak im się zrobi ciepło od wizyty niebieskich to moment podadzą dane na które miał być zrobiony przelew, żeby się sami pozbyli problemu.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

poki co udalo mi sie w centrali UPS zablokowac na pare dni wyplate pieniedzy, jak w tym czasie dam im kwity z policji gosc zobaczy fige a nie kase. na 14 jestem umowiony na komendzie, zobaczymy.

jak gosc mi dobrowolnie odda pieniadze wycofam sprawe, jak nie to nie odpuszcze tematu.
Ostatnio zmieniony pt 10 sty, 2014 13:11 przez Krzyh00, łącznie zmieniany 1 raz.
orbital
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: śr 27 maja, 2009 11:28
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

mysza dobrze mowi , najlepiej przyatakowac pośrednika firmy kurierskiej , powiedzieć o sprawie i powiadomić policje do tego czasu zblokować transfer pieniędzy , a pacjentem zająć się później ...

masz korespondencje , są adresy ip , to też jest dowód w sprawie
że tez komuś chce sie narażać na całym forum za 2 klocki. :( tragedia
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

sonic20 pisze: Krzych00 udało mi się dowiedzieć tyle ze jest w pno taki osobnik, ale nic więcej, bo to info od kogoś tam, a ten ktoś od kogoś tam.
z googli też mamy takie info:

http://msp.money.pl/baza-firm/f-h-u-ada ... 30740.html ;)

i jeszcze jeden:

http://www.yelp.pl/map/energooszcz%C4%9 ... -piaseczno

według centralnej ewidencji gospodarczej w Piasecznie istnieje firma zarejestrowana na taką osobę i jest to firma adamex - na rynku od 20 lat, więc właściciel to raczej jakiś starszy gość - nie ten, którego szukamy ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

a to mialem dostac:

pewnie foty z netu gdzies sciagnal...

Obrazek
Ostatnio zmieniony pt 10 sty, 2014 13:38 przez Krzyh00, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mielnik
Stały gość
Stały gość
Posty: 409
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 17:56
Lokalizacja: Wrocław

Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Daj znać jak wrócisz z komendy jak to się potoczyło. Tak jak mówi mysza szukać kombinatora po adresach nie ma sensu. trzeba ugryźć od drugiej strony. Czyli dostać dane na które ma trafić kasa. Bo przecież jakoś zyski musi odebrać. Policja powinna od tej strony zacząć. Moim zdaniem skoro kradzież w sklepie spożywczym powyżej jakiejś sumy (250?) jest już przestępstwem a nie wykroczeniem to prawdopodobnie w tym wypadku to też już będzie przestępstwo. Muszą coś z tym zrobić. Nie powinieneś skończyć na samym odzyskaniu pieniędzy moim zdaniem możesz nawet mu wytoczyć jakiś proces i chcieć odszkodowania argumentując że ci projekt stoi i poniosłeś straty (dojazd na policje, koszty rozmów przez telefony, strata czasu i wreszcie psychiczne straty bo sie wkur**eś :)
No ale znając życie nie masz czasu na latanie po sądach :\ takie czasy nawet nie wiadomo ile byś dodatkowo wyciągnął czy to by sie kalkulowało. Tyle że on by miał nauczkę
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
winiar18
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 cze, 2007 18:59
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

A nie dojdzie się po nr konta?
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

winiar18 pisze:A nie dojdzie się po nr konta?
To sa dosc mocno chronione dane, takze moze byc problem z ich uzyskaniem bez odpowiedniego papierka (np. W postaci nakazu)
Chociaz nie zdziwilbym sie jak ktos z firmy kurierskiej by zlamal ustawwe o ochronie danych osobowych(czy jak to sie zwie) i by udostepnil.
Awatar użytkownika
luki343
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 511
Rejestracja: pn 12 lip, 2010 10:15
Lokalizacja: Sokołów/Warszawa

Tylko z tym numerem konta to nie do końca jest tak :P
Numer może być do osoby A a reszta danych osoby B. Miałem taki przypadek że robiłem przelew dla pewnej osoby, wszystkie dane wpisałem osoby B a numer przez przypadek A i przelew normalnie zrealizowano. Więc najlepiej by było jakby danych się dowiedział z banku a nie z firmy kurierskiej. Ale może i tak próbować.
CA18
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

wrocilem wlasnie z komendy, jest spora szansa na odzyskanie kasy.

przypadkiem trafilem na czlowieka ktory sie zajmuje sciganiem przestepstw internetowych i on spisywal protokol. czlowiek mlody i ogarniety, nawet tez pasjonat motoryzacji takze lepiej trafic nie moglem, zadzwonil do goscia z centrali ups z ktorym sie umowilem ze pieniadze beda zamrozone do przyszlego tygodnia, dowiedzial sie jaki konkretnie papier z komendy jest potrzebny zeby wstrzymac wyplate pieniedzy zlodziejowi i ma go przefaxowac do ups w poniedzialek. mam do niego od razu telefon takze bede kontrolowal zeby to poszlo, ale widac ze gosc sie przejal tematem i widac checi z jego strony. pozniej pewnie tempo zwolni i sprawe przejmie ktos inny ale kluczowe jest zatrzymanie kasy w firmie kurierskiej.

jak sie dowiedzialem sprawa jest raczej klarowna, tym bardziej dzieki wielkie za link z tym ogloszeniem z australijskiego forum, akurat pisalismy protokol i link sie przydal, jest juz oczywiste ze to oszustwo a nie pomylka bo gosc swiadomie oferowal cos czego nawet w reku nie mial tylko wzial zdjecia z netu, jest to tez w protokole wiec sie nie wymiga. inna sprawa ze problem by byl gdyby paczki nie wyslal a wzial kase na konto, a skoro wyslal butelki z woda to znow mamy swiadome oszustwo za co jest gruby paragraf (do 8 lat odsiadki czyli prawie jak za zabojstwo).

takze machina ruszyla, zobaczymy. trzeba tepic takich nieudacznikow zyciowych.
Ostatnio zmieniony pt 10 sty, 2014 19:38 przez Krzyh00, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

No to grubo! Nie daj mu spokoju niech żałuje i więcej nikomu nie robi bagna
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pany, paczki za pobraniem + opcja płatna jakieś 5-10zł otworzenie paczki przed zapłatą kurierowi i sprawdzenie stanu (jak kupujemy od nieznanej osoby lub mamy jakieś obawy).

Jak taki delikwent się na to nie godzi to nie kupujemy, dlaczego miał by się na to nie zgodzić skoro my za to byśmy zapłacili? Odpowiedz jest prost - coś kombinuje.

Krzyhu współczuję tego, nie wiem co bym zrobił jak bym otworzył paczkę a tam butelki...
Ostatnio zmieniony pt 10 sty, 2014 20:48 przez Neo2005, łącznie zmieniany 1 raz.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

Ważne, że sprawa wygląda na tzw. rozwojową. Trzymam kciuki:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

wkoncu ktos cos z tym robi....
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”