!!!!!!!! uwaga oszust AdamG !!!!!!!

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

uwaga na oszusta dzis odebralem za pobraniem 1900zl karton butelek z woda a mialo byc zawieszenie gwintowane, teraz jestem na komendzie zglaszam sprawe prosze adminow o pomoc w namierzeniu zlodzieja ;/

nauczka dlamnie niekupowac od swiezakow...
Ostatnio zmieniony pt 10 sty, 2014 12:45 przez Krzyh00, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Ja pier...le

Nie ma tematu w opiniach, nie sprzedaje nic w giełdzie - podejrzewam, że jedynie przegląda ogłoszenia "Kupię" i pewnie na nie odpisuje.

Co ja mogę pomóc - na 3 jego IP każde inne - wchodził z neostrady pewnie. Trochę podlatuje BartuSiem albo Kubą.Wróblewskim. Jego mail to adam.golebiewski@vp.pl - tyle wiemy.

Kupować TYLKO od sprawdzonych osób!!!
Ostatnio zmieniony pt 10 sty, 2014 11:01 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

dlatego wzialem za pobraniem ale widac bezczelnosc ludzi nie zna granic, co w tym kraju sie wyrabia...
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

AdamG zarejestrował się jakoś po banie jednego z w/w - wiem bo zwróciłem na to uwagę.

O proszę post: topics45/bartus-vt18839,45.htm#246462 napisany 10 grudnia - tydzień później właśnie zarejestrował się u nas AdamG - to jest najprawdopodobniej bartuś - więc pisz do wszystkich wyrolowanych przez niego - może ktoś ma jego prawdziwe dane.

Profil adamg: adamg,u,9623.htm
Profil bartus: bartus,u,3761.htm
Profil Moderatorek: moderatorek,u,9605.htm

Dwa ostatnie to ta sama osoba - jestem pewien na 90% że adamg to również ten sam użytkownik - bo to wałkarz z warszawy rejestrujący się w okresie kiedy pierwszy wałkarz przechwalał się ilością pozakładanych profili na forum.
Ostatnio zmieniony pn 13 sty, 2014 08:08 przez mysza, łącznie zmieniany 4 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

To będzie trochę off ale dziwię się temu człowiekowi (co sprzedaje), ze cały czas próbuje (niestety z sukcesami) coś sprzedać u Nas. Dziwie się, bo skończy się tak, że w końcu trafi na kogoś, kto w prosty sposób rozwiązuje problemy i zrobi do niego wycieczkę...

Na liście przewozowym nie było miejsca osoby nadania? Fakt, że kurierzy tego nie sprawdzają mega dokładnie ale zawsze jakiś trop. Nie otwierałeś paczki przy kurierze (choć w sumie to nie oni odpowiadają za zawartość)?
Obrazek
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

zglos to i jedz do tej wawy wsadz mu to w dupe.pieniadze sie znajda no co za k..wa szmaciaz
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
komargc
Stały gość
Stały gość
Posty: 275
Rejestracja: wt 30 gru, 2008 18:48
Lokalizacja: olsztyn

http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=22&t=17825
tutaj masz ogloszenie ze on chce cos kupic zaproponuj mu wyjatkowa okazje
czesci do s13 tanio
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Dzwonić do firmy kurierskiej i jechać na policje.
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Dobry pomysł - mając numer nadania w firmie kurierskiej powinni mieć w historii skąd ta paczka została odebrana przez kuriera - dane nadawcy na drukach mogą być inne od faktycznego miejsca nadania - ale to powinno być gdzieś w bazie u kuriera - pytanie czy podadzą to zwykłemu dzwoniącemu...

Gorzej jak to poszło za pobraniem przez pocztę - wtedy mógł to wysłać z byle jakiej poczty z byle jakimi danymi. Jak wysyłał przez kuriera muszą mieć gdzieś wpisane skąd kurier odebrał przesyłkę.
Ostatnio zmieniony pt 10 sty, 2014 11:40 przez mysza, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

No mnie kurierzy zawsze mówią przy odbiorze, że jak coś jest nie tak z paczką, to zadzwonić do nich to się kurier wróci i spisze protokół.
Awatar użytkownika
st4t1c
Stały gość
Stały gość
Posty: 400
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 02:08
Lokalizacja: Wrocław

BloodS pisze:No mnie kurierzy zawsze mówią przy odbiorze, że jak coś jest nie tak z paczką, to zadzwonić do nich to się kurier wróci i spisze protokół.
Tylko tu nie chodzi (raczej) o uszkodzenie paczki, tylko że zawartość nie była zgodna ze stanem faktycznym. A co jest zawartością i ile za to się płaci to ich nie obchodzi. Co nie zmienia faktu, że wizerunkowo dla firmy kurierskiej by było pomóc przy takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Nieważne z jakiej przyczyny, możesz nie przyjąć paczki i już, dlatego zawartość się sprawdza w obecności kuriera, tym bardziej przy takiej kwocie. Wtedy spisujesz protokół, że sie nie zgadzasz na odbiór bo zawartość jest inna, i już. Leci z powrotem do wlasciciela.
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

st4t1c, jeżeli zawartość się nie zgadza to tez dzwon po kuriera po protkul szkody, bo bedzie to podkladka na policji
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

nie wiem czy w przypadku paczek pobraniowych mozna sprawdzać zawartość paczki przed odebraniem i jej odmówić... - raczej nie
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

ej ej ej ej mam tzn moge miec dokladny adres pobytu tego geja ;) jak cos to piszcie i bedize sie myslec bo juz wieeeelu osoba naprawde sie narazil i chyba ktos wkoncu cos z tym zrobi, czyz nie???
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”