Sebekk

Tu zawarte są opinie pozytywne bądź niegatywne o sprzedawcach.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Krzyh00
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 81
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Koszalin

szaman pisze:jak sobie poczytasz regulamin, to ci sie wszystko wyjasni,
zasady sa ustalone nie od dzis, jakos wszystkim pasuje,
tu bym polemizowal. po prostu obecni tutaj akceptuja te zasady, chociaz dla mnie tez zasady dzialu gieldy sa conajmniej dziwne. sory ze sie wtracilem :)
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

Normalne sa, forum tez z czegos musi "żyć" . Chesz handlowac hurtowo częściami za darmo to sa od tego serwisy aukcyjne, to forum fanow marki a nie gielda części.
Ja oplacam skladki sobie i chcialem sprzedac raptem 2 rzeczy ze 2 lata temu. Jakos specjalnie nie zbiedniałem od tego.
Ostatnio zmieniony śr 12 mar, 2014 23:14 przez Draxan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Krzyh00 pisze:tu bym polemizowal. po prostu obecni tutaj akceptuja te zasady, chociaz dla mnie tez zasady dzialu gieldy sa conajmniej dziwne. sory ze sie wtracilem :)
dobrze napisales, ze pozostali to akceptuja, bo o to chodzi, takie zostaly tutaj wypracowane zasady i poki co sie sprawdzaja.

ps. (to do wszystkich ogolnie)
co do marudzenia to, gdy chcesz cos sprzedac na allegro i ci nie pasuje, ze cos tam iles to kosztuje, to piszesz zaraz do administracji, ze to zle i niezrozumiale zasady, albo ze to ci nie pasuje?? ze gdzies indziej jest inaczej?

Jak sie tak bardzo nie podoba to sa inne fora itd. itp.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Proszę również na to spojrzeć z innej strony...

Mamy na tym forum osoby, które bezinteresownie płacą składki nie po to aby handlować, ale po to aby forum mogło działać. Z tego udaje nam się opłacić serwery, domeny, pomoc Matteo, dokładać do zlotów ogólnopolskich i uczestniczyć w innych inicjatywach związanych z członkami tego forum.

W zamian za to te osoby nie oczekują nic. My w ramach wdzięczności/podziękowania/prezentu (interpretujcie to jak chcecie) oferujemy takim osobom możliwości w stylu giełdy bez ograniczeń, dostępu do artykułów czy do gadżetów klubowych takich jak ciuchy, kurtki, tapety na komórki i wszelkiej innej maści pierdółki.

Możemy oczywiście powiedzieć "Dzięki - nic dla was nie mamy", albo oferować to co wyżej (które rozwiązanie jest lepsze dla wpłacającego?).

Jeżeli ktoś uważa, że jest to głupie rozwiązanie to proszę zrozumieć, że dajemy przywileje wszystkim opłacającym bo dzięki nim istniejemy - to się nigdy nie zmieni a jak ktoś chce wprowadzać rewolucje to niech zaproponuje finansowanie tego forum. Nie jesteśmy jakimiś snobami i zamknięta grupą osób bo każdy może wpłacić składkę i nas nie będzie interesowało kim jest dana osoba - wpłacając dostajesz od nas to co opisałem wyżej w ramach podziękowania. Nikt na tym nie zarabia i nie kupuje sobie bourbonów z zapasem na miesiąc.

Z jednej strony mamy takiego Sebkka, który wyzywa nas wszystkich od pojebów bo nie opłacił składki, a z drugiej strony mamy takiego Draxana, który przed chwilą opisał swoje podejście do składek. Pomiędzy jednym a drugim podejściem są też osoby, które "płacą bo muszą" i wszelkiej innej maści sympatycy kierujący się swoimi powodami do opłacania składek - nikt z nich nie widzi powodu aby rzucać mięchem i zachowywać się jak 'gość'.


Zasady są proste:
Masz Tico? Wpłaciłeś składkę? Jesteś sympatykiem. A jak się pojawisz na zlocie to zostaniesz klubowiczem - dokonasz tego mając w garażu Tico a w sercu Nissany ;)
Nie masz składki? Nic się nie dzieje - prosimy tylko o stosowanie się do regulaminu, a każdy będzie zadowolony. Kto wie? Może kiedyś wpłacisz składkę bo uznasz, że warto to zrobić bezinteresownie - przekonanie Cię do takiego podejścia byłoby dla nas, tworzących te forum, największym osiągnięciem.
Ostatnio zmieniony czw 13 mar, 2014 11:26 przez mysza, łącznie zmieniany 5 razy.
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Sebekk
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: czw 15 gru, 2011 21:01
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Kontakt:

daj mi ten nr konta zaplace, nawet i za ciebie z gory 5cio letnia skladke. Nie próbuje tu majątku na was robić. Sprzedałem fure i zostały mi 2 rarytasy wiec chcialem komus je "oddac", jesli sprzedajac 2 rzeczy jestem postrzegany jako "mirek handlarz" - ok przeniose sie z tym na allegro.

P.S. Poprosze o ten nr konta, w szczegolnosci Danielsowi sie przyda czlonkostwo, moze wtedy znajdzie wymarzonego S13 z SR za "dyche" 8)
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4108
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Daniel's
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: sob 29 cze, 2013 09:14
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

nie zadzwoniłem do Ciebie ani też nie chciałem przyjechać obejrzeć auto tylko dlatego , że nie chciało Ci się w kilku prostych słowach napisać coś o swoim samochodzie, coś co by mnie skłoniło to tego abym przyjechał je obejrzeć i być może kupić...
ale wolałeś mnie oczerniać i grozić mi ?? bo masz kasę to nie znaczy , nie masz obowiązku podporządkować się jakimś zasadą .
Na szczęście są porządni ludzie , którzy bardziej cenią zasady niż pieniądze i żyją w rytm zasad a nie kasy.
i ludzie z tego forum są tego czystym przykładem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o sprzedawcach”