Exhaust controller!!!

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Spotkaliscie sie z czyms takim?Do czego to sluzy?? W ciezarowkach tak wygladaly hamulce gorskie!! Ale w samochodzie osobowym?? Wiem ze motocylke sportowe maja taki zawor ale jest on sterowany elektronicznie, uruchamiany ciegłami, a otwarcie/zamkniecie odbywa sie w przeciagu 0,1 sek!!Ten wynalazek dodaje momentu obrotowego,ale pod warunkiem ze sie wie jak nim sterowac, kiedy otworzyc i kiedy zamknac!!
Podaje link do aukcji:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... 94536&rd=1
Załączniki
exhaust controller cable.jpg
exhaust controller cable.jpg (19.16 KiB) Przejrzano 3174 razy
exhaust controller.jpg
exhaust controller.jpg (18.72 KiB) Przejrzano 3171 razy
exhaust cont.jpg
exhaust cont.jpg (21.95 KiB) Przejrzano 3175 razy
Guta
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 85
Rejestracja: pt 01 sie, 2003 11:04
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Pajak2444 pisze:Spotkaliscie sie z czyms takim?Do czego to sluzy?? W ciezarowkach tak wygladaly hamulce gorskie!! Ale w samochodzie osobowym?? Wiem ze motocylke sportowe maja taki zawor ale jest on sterowany elektronicznie, uruchamiany ciegłami, a otwarcie/zamkniecie odbywa sie w przeciagu 0,1 sek!!Ten wynalazek dodaje momentu obrotowego,ale pod warunkiem ze sie wie jak nim sterowac, kiedy otworzyc i kiedy zamknac!!
Podaje link do aukcji:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... 94536&rd=1
W motorach(w sumie to tylko słyszałem o EXUP'ie) to daje moc i moment,sterowane elektroniką.Ale w turbodoładowanym silniku to raczej niebardzo by sie sprawdziło.
A to na aukcji to,jest to "wkładka wyciszająca sterowana z kabiny" :mrgreen: tak bym to nazwał.mocy nie doda.

pozdrawiam
Name?
-Abu Dalah Sarafi.
-Sex?
-Four times a week.
-No, no, no..... male or female?
-Male, female...... sometimes camel.......
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”