Problem ze śrubami, kolektor wydechowy - turbo

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Fabisz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 184
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010 01:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Miał ktoś z was może problem z odkręcającymi się nakrętkami łączącymi kolektor wydechowy i turbo? bo już 3 raz muszę to dokręcać, już dodałem nawet podkładki sprężynujące i dalej to samo .... dodatkowo myślę nad tym loctite lecz nie wiem czy nie zadziała to jak beton i w przyszłości prędzej ukręcę śruby niż odkręcę. I na koniec czy możliwym jest, że poduszki silnika już umarły co powoduje jego nadmierne drgania i odkręcanie się tych śrub ?
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

musisz dać nakrętki meidzowane/stożkowe. ale to też może nie ząłatwić sprawy. Ja takie mam i ostatnio jak wyjmowałem silnik to doszły po jednym obrocie. wk*rwiłem sie i zabiłem je przecinakiem na stałe ze szpilkami a teraz sie okazało że mam turbo do wymiany :lol:

Ewentualnie kup ori nakrętki z ori blaszkami zabezpeiczającym-zestaw nie do zajebania ale kosztuje cos koło 40zł.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

ori nakretki w Warszawie w ASO juz nie pamietam w ktorym, jak dzwonilem to kosztowaly 17zl sztuka!!!! i do sprowadzenia z Amsterdamu :lol:


Kup od mrowczana:) miedziane stozkowe z nacinaną kontrą cos miedzy 2-4zl sztuka.

to jego namiary:)

mrowczan,u,4099.htm

topics12/3x-blow-off-hks-greddy-i-blitz-vt17930.htm



moja transakcja z nim przeszla jak najbardziej OK!!! POLECAM!!!
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”