Smród z katalizatora...

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kamil79
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 182
Rejestracja: pt 22 kwie, 2005 14:14
Lokalizacja: Giżycko

Witam, od pewnego czasu katalizator coraz mocniej mi "śmierdzi zgniłymi jajami " ;) Zaczyna mnie to juz wkurzac, a czuc to przeważnie po lekkim przypałowaniu .Czy to przypadkiem nie oznacza już jego ostatnich chwil? Jesli tak to co wstawić w jego miejsce? Wybić wkład, czy wsadzić po prostu rurę ?
Awatar użytkownika
damiano
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 119
Rejestracja: czw 09 wrz, 2004 20:45
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

właśnie przyszedł ten sądny dzien dla twojego katalizatora :D :D :D :D :D :D
trzeba go wywalić bo najprawdopodobniej się zapchał :(
ja juz to przerabiałem ale jak wywalisz kata to zobaczysz co marchewki z wydechu :D :D :D
pozdro damiano :wink:
ps. wsadz rure :wink:
Assassin
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: czw 10 mar, 2005 00:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

u kumpla po wywaleniu koncowego tlumika przez 2 - 3 tyg smierdzialo jajami a pozniej przestalo i jest ok... :lol:
Awatar użytkownika
kamil79
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 182
Rejestracja: pt 22 kwie, 2005 14:14
Lokalizacja: Giżycko

Witam, wstawiłem rure w miejsce kata ale zrobilo sie strasznie głośno ;)

Może ktoś ma sprawnego kata za rozsądną cenę??
Assassin
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: czw 10 mar, 2005 00:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

ja jak robilem wydech to okazalo sie ze puszka katalizatora byla pusta a wcale glosno nie bylo... mowa o seryjnych tlumikach... chcesz wytlumic wydech to pomysl o tlumikach a nie o kacie
Awatar użytkownika
kamil79
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 182
Rejestracja: pt 22 kwie, 2005 14:14
Lokalizacja: Giżycko

Koncowy mam UPGRADE AKX , jak miałem kata to dzwięk był bardzo ładny i nie natarczywy, po wywaleniu kata słychać głośne "pierdzenie" , a ja nie lubie przerostu treści nad formą (może bym ten dzwięk przęłknąl gdybym miał 300koni ;) )


A więć znalazłem coś takiego : http://www.e-x-c.com/product_info.php?c ... cts_id=150

czy może lepiej tłumik od wersji bez kata?
Lutek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 37
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 22:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Miałem jeden taki tłumik tej firmy "UPGRADE" u mnie w firmie i...był nie dosyć, że mały, to jeszcze pusty w środku. Jak to ma nie warczeć?
Jak chcesz, to sprawdź sobie coś ciekawego - odpal go dla porównania bez końcowego i z końcowym, okaże sie, że "z końcowym" nie jest wcale ciszej ;)
Wcześniej auto wytłumiał Ci katalizator, teraz jedyna możliwość to wrzucić dobry tłumik zamiast kata...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”