Chiński wydech do s13 TurboWorks

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Golec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 374
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011 12:36
Lokalizacja: Piaseczno

Panowie, czy ktos z was montował u siebie chinskie wydechy turboworks?
Do swojego auta skompletowałem taki zestaw:

-elbow: Obrazek

-decat: Obrazek

-catback: Obrazek

dodatkowo mam założony kolektor baran, zapewne tak samo, wschodniej produkcji.
Elbow przykrecony, catback wisi, ale długi decat wychodzi strasznie nisko i srednio pasuje do catback'a. Jest to na tyle nisko, ze przy seryjnym zawieszeniu, decat wisi 4cm nad ziemia...
Zastanawiam sie czy sama plecionka wystarczy aby zniwelowac roznice wysokosci wydechu, czy poprostu jest inny problem. kolektor baran zmienia troche katy w wydechu ale czy na tyle?

Prosze o szybkie podpowiedzi, nie wiele zostalo aby skonczyc fure i zaczac jezdzic.
Jeżeli nie ten dział, proszę o przeniesienie ;)

Zdjecia zapożyczone, ze strony mtuning
Itallio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 118
Rejestracja: pt 02 sty, 2009 17:42
Lokalizacja: Żory

myśle o tym samym wydziorze do mojej S14a, i z tego co się dowiedziałem to te chinole tak mają, i trzeba rzezać i kombinować żeby to miało ręce i nogi
Z20LET Bertone + S14a Racing
Animal
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:49
Lokalizacja: W?growiec
Kontakt:

Trzeba ciąc giąć spawac kombinowac ustawiac itp norma THISSS ISSSSS CZAJNAAAA!!!! :D
Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

kolektor, miałem barana to wisiało nisko że hej, założyłem zeliwniaka i tadam wydech poszedł w górę. Czym prędzej zakładaj serię kolekor
Rice is nice
Obrazek
Itallio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 118
Rejestracja: pt 02 sty, 2009 17:42
Lokalizacja: Żory

a skoro już jesteśmy przy temacie, to zakładał ktoś ten wydzior i testował pod względem głośności? Mocno drze jape?
Z20LET Bertone + S14a Racing
Awatar użytkownika
Golec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 374
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011 12:36
Lokalizacja: Piaseczno

Tomek89 pisze:kolektor, miałem barana to wisiało nisko że hej, założyłem zeliwniaka i tadam wydech poszedł w górę. Czym prędzej zakładaj serię kolekor
własnie tez rozkminialem nad zmiana kolektora i chyba jutro to zrobie...
znowu czuje ta przyjemnosc zakladania serii kolektora na samochodzie :/

Itallio, jak zloze do konca auto to zdam relacje czy dobrze trze morde, ale ja to gluchy jestem :D
Ostatnio zmieniony sob 06 cze, 2015 22:17 przez Golec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

To nie jest wydech żadnego turboworks, po prostu to typowy bez firmowy chińczyk (żadnego branda na nim nie ma).

To tak jak ja bym sprzedawał ten wydech i powiedział że to wydech chiński ale neoTURBO albo ktoś by go nazwał swoją nazwą działalności.

Te wszystkie aukcje tylu turboworks to ściema po to by lepiej brzmiało ;)

Co do samego wydechu, golec mogłeś zadzwonić do mnie, ogarnął bym Ci ten komplet w najniższej cenie w PL :) ja taki miałem w swojej s13 (7 lat temu) i lekko mi go Gelo przerabiał, to znaczy przeciął go i podniósł go góry.

Głośność - dla mnie bajak, bardzo fajny dzwięk, był głośny i tak chciałem :)

W tej cenie nie kupi się nic lepszego (chyba że używany).
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
Golec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 374
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011 12:36
Lokalizacja: Piaseczno

Neo2005 pisze:To nie jest wydech żadnego turboworks, po prostu to typowy bez firmowy chińczyk (żadnego branda na nim nie ma).

To tak jak ja bym sprzedawał ten wydech i powiedział że to wydech chiński ale neoTURBO albo ktoś by go nazwał swoją nazwą działalności.

Te wszystkie aukcje tylu turboworks to ściema po to by lepiej brzmiało ;)

Co do samego wydechu, golec mogłeś zadzwonić do mnie, ogarnął bym Ci ten komplet w najniższej cenie w PL :) ja taki miałem w swojej s13 (7 lat temu) i lekko mi go Gelo przerabiał, to znaczy przeciął go i podniósł go góry.

Głośność - dla mnie bajak, bardzo fajny dzwięk, był głośny i tak chciałem :)

W tej cenie nie kupi się nic lepszego (chyba że używany).
Neo myślałem nad tym aby dzwonić do Ciebie ale nie miałeś go wtedy na allegro :D mega drogo nie wyszło bo miałem jakiś tam rabat na graty

ogólnie co do głośności, dla mnie było zajebiście, na wolnych obrotach miło mruczal, przy pełnym bucie darł pysk tak, że wlaczaly się alarmy w innych autach ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”