Czy to normalne?

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Witam!

Po genialnym serwisie o ktorym pisalem kilka tematow nizej, postanowilem sprawdzic czy auto nadal dymi, wzialem aparat i o to co wyszlo -> dym Zauwazylem, ze dym pojawia sie zaraz przed odcieciem zaplonu, czy to normalne? Wczesniej raczej tego nie bylo.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

przy 7,2 tyś ?? no deczko uszczelniacz puszcza a i przy takich obrotach pierścienie nie zgarniaja oliwy więc trudno powiedzieć .Na 89% turbina ma walniety uszczelniacz. Narazie bym się nie przejmował tylko obserwował.
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Rafi pisze:przy 7,2 tyś ?? no deczko uszczelniacz puszcza a i przy takich obrotach pierścienie nie zgarniaja oliwy więc trudno powiedzieć .Na 89% turbina ma walniety uszczelniacz. Narazie bym się nie przejmował tylko obserwował.
Tak jak widac na filmiku dym zaczal sie pojawiac przed samym odcieciem. Dzieki za odpowiedz, zobacze co sie bedzie dzialo dalej.
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

a tak przy okazji zapytam, co to za wydech, bo całkiem ładnie to brzmi i głośne chyba nie jest
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

IceMan pisze:a tak przy okazji zapytam, co to za wydech, bo całkiem ładnie to brzmi i głośne chyba nie jest
Pelen przelot 2,5" z kwasowki, z jakims koncowym przelotowym. Bez silencera nie da sie jechac :) Po dluzszej trasie to tylko szumi w glowie, ale efekt dosc ciekawy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”