Poszukuje zdjec oryginalnego downpipu w 200sx

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

lkrencik

mialem dzis w reku turbo t25 z nissana terrano 2,7td i widzialem tam oryginalny downpipe ktory
idealnie podpasowalby mi do mojego uturbianego wolnossaka
wyglada tak ze na wyjsciu z czesci cieplej jest przykrecony downpipe ktory ma z 10cm a zakonczopny jes flansza do skrecania
mam pytanie czy taki element wystepuje tez w sxach?? bo t25 ktore mam w domu ma identyczna czesc ciepla jak tamta z terrano
dziekuje za pomoc

pozdrawiam
Awatar użytkownika
DrRedDevil
Stały gość
Stały gość
Posty: 271
Rejestracja: ndz 22 lut, 2004 21:33
Lokalizacja: z R-Sport'u
Kontakt:

Ten na zdjęciu jest od s14 i turbiny T28, ale mocowania mają takie same, może jedynie różnią się delikatnie kształtem, ale nie wykluczone, że są takie same.
Jakbyś czegoś takiego szukał, to ten ze zdjęcia wala mi się po garażu, i chętnie się go pozbędę.
Załączniki
downpipe_nismo.JPG
Blow Off Valve
Racing Line: 2m Blow Off Valve #Cosmo2#BigBoy#
Street Line: The SUN Blow Off Valve

www.ProRacingTechnology.com
lkrencik

wlasnie o ta czesc mi chodzilo
czy ktos jeszcze ma taka flansze bo kolega tez takiej szuka
ewentualne propozycje cenowe prosze na PW
pozdrawiam
Lui
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 136
Rejestracja: wt 07 lut, 2006 15:50
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

jakby lkrencik nie chciał to proszę też o jakąś cenę na PW, potrzebny do t25 do uno turbo :P
Awatar użytkownika
Filipek221
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: śr 13 wrz, 2006 11:02
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Witam. Wykorzystuje ten temat aby nie zakladac nowego. Jestem wlasnie na etapie przygotowywania sie do wymiany uszczelek miedzy kolektorem wydechowym a glowicą. Rowniez chcialbym wymienic uszczelke miedzy kolketorem a turbiną szczerze to nie wiedzialem ze tam jest uszczelka. Problem w tym ze nie moge takiej nigdzie dostac, bylem w JC, potem InterCarsie, nastepnie w MotorSystem. Chcialbym was prosic o jakies inne adresy gdzie moglbym dostac ową uszczelkę. Mam nawet numer katalogowy tej uszczelki wg katolgu JC - N 71047. Serdeczne dzieki za wszelkie info
Pozdrawiam
Nie Da Ci Tego żadna Blachara, co może dać Ci 1,6 BARA !!
Awatar użytkownika
DrRedDevil
Stały gość
Stały gość
Posty: 271
Rejestracja: ndz 22 lut, 2004 21:33
Lokalizacja: z R-Sport'u
Kontakt:

Filipek221 pisze:Witam. Wykorzystuje ten temat aby nie zakladac nowego. Jestem wlasnie na etapie przygotowywania sie do wymiany uszczelek miedzy kolektorem wydechowym a glowicą. Rowniez chcialbym wymienic uszczelke miedzy kolketorem a turbiną szczerze to nie wiedzialem ze tam jest uszczelka. Problem w tym ze nie moge takiej nigdzie dostac, bylem w JC, potem InterCarsie, nastepnie w MotorSystem. Chcialbym was prosic o jakies inne adresy gdzie moglbym dostac ową uszczelkę. Mam nawet numer katalogowy tej uszczelki wg katolgu JC - N 71047. Serdeczne dzieki za wszelkie info
Pozdrawiam
Nigdy nie stosuj uszczelek z JC lub innych hurtowni z zamiennikami. Są to papierowe, kiepskiej jakości produkty. Tylko oryginalna nissanowska uszczelka. Szczególnie ta między kolektor a blok silnika. Ja w s14 wymieniłem 3 z rzędu, a po montażu oryginalnej metalowej już nie było nigdy więcej potrzeby zaglądania do tematu uszczelki.
Blow Off Valve
Racing Line: 2m Blow Off Valve #Cosmo2#BigBoy#
Street Line: The SUN Blow Off Valve

www.ProRacingTechnology.com
Awatar użytkownika
Filipek221
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 84
Rejestracja: śr 13 wrz, 2006 11:02
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

W takim razie te uszczeleczki ktore kupilem pomiedzy kolektor a blok w cenie 3zl za sztuke nadaja sie do sadzenia ryzu bo po prostu nie warto tuningowac kluczy aby sie meczyc z odkrecaniem trzeciej sruby pod kolektoerm. Zostaje serwis Nisska. Dzieki za info
Nie Da Ci Tego żadna Blachara, co może dać Ci 1,6 BARA !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”