Ze szwem, czy bez???

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mike_drag
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: ndz 12 mar, 2006 14:40
Lokalizacja: Gdańsk

Pytanie nie o sama koncepcje wydechu, bo plan jest na 2.5 cala, przelot z jakims dobrym tlumikiem na koncu, ale o sama rure, czy ma byc ze szwem czy bez? i jaki rodzaj/gatunek nierdzewki?.
Wydech bedzie spawany z kolanek, bo trudno o gietarke. Chyba takiego pytania nie bylo na forum, bo w szukajce nie znalazlem.
Pozdro
S13 3city, wydech-przelot 2,5`,K&N,Koni Sport+Apex, poliuretany, blow off,ic-saab2.3T
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Niejako ze nie ma tam jakis wysokich cisnien, ani konstrukcja nie musi byc jakas super wytrzymala to moze byc ze szwem (zapewne bedzie taniej). Odnosnie rodzaju nierdzewki to gdzies mialem symbole co i jak, jak znajde to podesle (jednak nie obiecuje bo po padzie hdd jeszcze sie nie pozbieralem).
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

w miejscach gdzie jest szew powstaja mikro pęknięcia ale to chyba niema znaczenia w wydechu a jak jest taniej to chyba lepiej wziąść tańszą
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
mike_drag
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: ndz 12 mar, 2006 14:40
Lokalizacja: Gdańsk

Zlitujcie sie , jaki rodzaj nierdzewki zastosowac, napisalem do Brt-a, ale On chyba nie ma czasu :?
S13 3city, wydech-przelot 2,5`,K&N,Koni Sport+Apex, poliuretany, blow off,ic-saab2.3T
Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Bierz co masz pod reka. To tylko wydech, nie trzeba stosowac kosmicznych materialow, zeby dzialal :D
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

1,5 mm styknie jakies 60pln za metr w poniedzialek bede wiedzial dokladniej bo po blache na robote jade wiec zobacze co i i ile z rurami
marcin lublin

coś a'la kwasówka w lbn jest po 37zł/m, kumpel ma z tegfo zrobiony wydech w starionie i nic nie pęka ani nie rdzewieje....., waga tez jest podbna, nie widze sensu przepłacać....
Awatar użytkownika
mike_drag
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: ndz 12 mar, 2006 14:40
Lokalizacja: Gdańsk

Ok, thx za odpowiedzi.
Czyli zwykly kwas wystarczy.
Pozdrawiam
S13 3city, wydech-przelot 2,5`,K&N,Koni Sport+Apex, poliuretany, blow off,ic-saab2.3T
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”