to jest dwonpipe ??

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
somsiad511
Stały gość
Stały gość
Posty: 301
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 19:26
Lokalizacja: Gorzow.wlkp
Kontakt:

siemka przyszlo mi dzisiaj downpipe pod T3 ale nie otakim czyms myslalem sprzedawca muwi ze to jest downpipe pod t3 a to jest jaks rura wedlug mie down pipe to jest ta co na pierwszym obrazku moze ktos to jakos wytlumaczyc
Załączniki
Zdjęcie(39).jpg
T3-T4_downpipe_flange_obx.jpg
tel 511094691
Awatar użytkownika
mowser
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 64
Rejestracja: czw 08 mar, 2007 23:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

jak na moje oko to jak połączysz te dwie części z obrazków to bedziesz miał downpipe. pierwsze do sama flansza do DP a drugie to jego rurka ( down pipe- dolna rura) poszukaj na forum bo Pająk sprzedawał DP to zobaczysz jak to wygląda ( takie kolanko z flanszą)

oczywiście mogę się mylić :mrgreen:
Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Jest to kolanko z flansza. Ty masz same kolanko. Ta flansze z pierwszego obrazka to lepiej odpuscic bo ma malutki przelot. Tak powinien wygladac pozadny DP (oczywiscie mowa o tym po lewej):
Obrazek
Obrazek

Jedz do jakiejs DOBREJ firmy of wydechow i niech Ci zrobia DP taki jaki bedziesz chcial.
Awatar użytkownika
somsiad511
Stały gość
Stały gość
Posty: 301
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 19:26
Lokalizacja: Gorzow.wlkp
Kontakt:

wlasnei macie racje tylko ze sprzedawca mowi to jest dp pod t3-t4 i tyle i nadodatek jakis deny kąt jest ze zapiera sie o sciane grodziowa jedne wielkie gowno
tel 511094691
Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Gdzie ty ten kawalek rury kupiles?
Awatar użytkownika
somsiad511
Stały gość
Stały gość
Posty: 301
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 19:26
Lokalizacja: Gorzow.wlkp
Kontakt:

na alegro od takiego typa mial byc to dp a nie rura jagbym to widzial to bym niewziol atak juz z tym zelastwem zostane zobacze moze sie przyada ale nieiem jescze naco i 50zl za zlom wysylka 20zl wiec 70zl w plecaku
tel 511094691
Awatar użytkownika
janeks13 200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 105
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 21:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

subek pisze:Jest to kolanko z flansza. Ty masz same kolanko. Ta flansze z pierwszego obrazka to lepiej odpuscic bo ma malutki przelot. Tak powinien wygladac pozadny DP (oczywiscie mowa o tym po lewej):
Obrazek
Obrazek

Jedz do jakiejs DOBREJ firmy of wydechow i niech Ci zrobia DP taki jaki bedziesz chcial.


ok ale gdzie wtedy laduje sada lambda jak się nie myle ona jest montowana w DP ?
Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

No w DP. Wystarczy przewiercic przyspawac nakretke i wkrecasz sonde. Ten ze zdjecia nie jest skonczony. Postaram sie po popludniu zrobic zdjecia mojego bo mam sonde na widoku.
Awatar użytkownika
janeks13 200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 105
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 21:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

subek pisze:No w DP. Wystarczy przewiercic przyspawac nakretke i wkrecasz sonde. Ten ze zdjecia nie jest skonczony. Postaram sie po popludniu zrobic zdjecia mojego bo mam sonde na widoku.
własnie jestem na etapie przeróbki wydechu na 2.5" a chcę zrobić to już od Dp żeby był jak najlepszy efekt :)
czekam na foty
Awatar użytkownika
ZyZZyX
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 68
Rejestracja: sob 25 lut, 2006 23:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Subek a mozesz podac wymiary (srednica) tego kolanka? Tez kombinuje z dp i widze ze ladnie sobie radzisz z tym :)
Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Nie ja to robilem, tylko maly warsztat, ktory grzebie w kwasowce. Sa naprawde dobrzy. Moj DP ma 3' i zweza sie do 2,5' gdzie laczy sie z reszta wydechu. W ciagu jednego dnia zrobili mi DP i takie ladnie orurowanie do FMIC'a jak na fotce ponizej:
Obrazek

Edit:
Zrobilem zdjecie komorka, tak wyglada razem z sonda:
Obrazek
Awatar użytkownika
locdog
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 31
Rejestracja: pt 27 paź, 2006 21:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

w jakiej cenie taki downpipe?
Awatar użytkownika
subek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 143
Rejestracja: czw 16 cze, 2005 19:58
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Serio? Nie wiem :D Placilem za wszystko razem. Jesli ci zalezy moge sie dowiedziec :)
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

To ja poprosze o koszt orurowania i DP, bo do top mounta bede musial zrobic customowy.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
rodriguez

rowniez jestem ciekawy jaki koszt samego DP.
czekamy na info.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”