T?umik - firma + kszta?t

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Bodiniusz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 70
Rejestracja: pt 22 sie, 2003 08:35
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Mam pytanie - stoję przed kupnem tłumika. Rozważam Ultera:

TŁUMIK UNIWERSALNY Z 2 KOŃCÓWKAMI N07
albo
TŁUMIK UNIWERSALNY Z 2 KOŃCÓWKAMI N12-1

Czy taki tłumik uniwersalny spokojnie mi zamontują? Czy on będzie odpowiedni do samochodu takiego jak 200SX?

Przy okazji plebiscyt na:

1. Najlepszy tłumik wg kolejności: cichy, odpowiedni do 200 SXa, niedrogi, niezawodny...

2. Komu jakie kominy podobają się najbardziej?
rottie

Z tych dwoch to drugi,ale i tak mi sie najbardziej podoba jak sa dwa tlumiki z tylu 8)
A jak juz ma byc jeden to najladniejsza jest wedlug mnie koncowka viper,ale nie pamietam jakiej firmy,taka jedna elipsowata z dwiema dziurami w srodku...
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Raczej 2-gi, ja np bede zakladal caly wydech z kwasiaka 2,5''(tzn sama rure) a koncowy chyba M-TECH(ok450zł) a jak bedzie za glosno to dam srodkowy.
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
maciolo

ja w zeszłym tygodnu założyłem ultera 1x80mm jest dość cichy więc można spokojnie wysiedzieć w środku na całe szczęscie nie ryczy tylko delikatnie buczy

ale ten n12-1 jest ładny
pozdro
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

Moim zdaniem N07 bedzie lepiej wyglądał.
Ramzes

Mi osobiście podobają sie oba
Ale do s13 założyłbym ten pierwszy. Sądzę że ładniej będzie pasował do bryły auta.

No to Bodiniusz masz teraz dopiero dylemat, bo opinie są podzielone.

jak nie będziesz wiedział co wybrać to zrób losowanie :)
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Rzuć monetę :)
Podjedź najlepiej do sklepu, weź obie końcówki, niech je ktoś przyłoży na zmianę tam gdzie ich miejsce. Wtedy będziesz wiedział.
A jeśli nie będziesz to weź się spytaj swojej kobiety, a jak nie masz to weź koleżankę na przejażdżkę = przyjemne z pożytecznym 8)

Zapomniałem - mój typ N12 - 1. Niech tego trochę tam będzie.
Dla mnie koncówki N07 wyglądają jakby były za cienkie. Ale w realu może być inaczej, także polecam ww sposób.
Ostatnio zmieniony śr 14 kwie, 2004 05:25 przez Karrlos, łącznie zmieniany 1 raz.
EMWU is dead
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Ja to bym brał M-Techa (slyszalem ze cieszy sie dobra opinia).... Z tych co pokazales to bym bral nr 2 :wink:
Awatar użytkownika
200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: śr 08 paź, 2003 12:20
Lokalizacja: Warszawa

A ja bym proponowal cos takiego. Trzeba wlascicielowi pogratulowac desperacji. Jezeli kiedys tu wpadnie i zobaczy to niech sie na mnie nie obraza :D

http://www.mx-3.neostrada.pl/100nx/2.JPG
Ostatnio zmieniony czw 15 kwie, 2004 06:44 przez 200sx, łącznie zmieniany 1 raz.
r4 turbo jest super, a V10 bi-turbo...
cziko

200sx pisze:A ja bym proponowal cos takiego. Trzeba wlascicielowi pogratulowac desperacji jezeli kiedys tu wpadnie i zobaczy to niech sie na mnie nie obraza :D

http://www.mx-3.neostrada.pl/100nx/2.JPG
podjade tu malego off-topa!!
ten 100nx jest na SUWALSKICH numerach a nie mozdna zbyt wiele oczekiwac po ludziach z tamtych stron zaufajcie mi!!!powiem tak.....mój ojciec stwierdził ze znudzilo mu sie juz bmw 7 wiec mówi ze chciałby teraz terenówke miec noto znaleźlismy w ogloszeni mitsubischi pajero z SUWAŁK!!!!!boze miej litosc dla ludzi co jechali z drugiego konca polski ogladać tego RODZYNA jak to nazywał go łasciciel!!!auto walone ze wszystkich stron silnik zajebany olejem bo nie moge tego nawet nazwac zasmarkanym w środku tak <font class="red">PIP</font> ropa że myslałem ze sie ozygam całe nasze oględziny trwały jakies 2 minuty i zjazd na baze!!!!!hahahah tacy sa suwalszczacy!!!!!!
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Bodiniusz - z tych dwóch to 2.
Poszukaj w sieci jeszcze tłumików "MG" - słyszałem wiele pozytywnych opinii. Z Polskich podobno Ulter najlepszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”