KOlektor na blysk

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Kruchy

Nie chce sie czepiac, ale o ile wzrok mnie nie myli, to nie jest CA18DET, tylko 2.0T.
A poza tym mam pytanie:

Czy ktos mi moze powiedziec co to jest ta magiczna "posrebrzana puszka" Gredy'iego z dochodzacym do niej niebieskim przewodem, a znajdujaca sie od "frontu" patrzac na blok silnika przed nim??

Z gory dzieki
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

2.0T czyli SR20DET ! Co do puchy to rowniez sie nad tym zastanawialem i niemam pojecia co to jest!! Ale bardzo chetnie bym sie dowiedzial!!
Kruchy

Pajak2444 pisze:2.0T czyli SR20DET
Pajak, nie sugerujesz chyba, ze nie wiedzialem? To jest tu juz tak oczywiste, ze nawet nie pisalem, bo to jasne jak slo...xenony znaczy :wink:

a pytanie pozostaje otwarte.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Ja nic nie sugeruje!hehe!!
Mam pytanko!! Czy ktos z was ma jakis nieseryjny kolektor u siebie pod maska?Czy wszyscy jezdzicie na zeliwnych??
pSyl0

Kruchy pisze:Czy ktos mi moze powiedziec co to jest ta magiczna "posrebrzana puszka" Gredy'iego z dochodzacym do niej niebieskim przewodem, a znajdujaca sie od "frontu" patrzac na blok silnika przed nim??
Moim skromnym zdaniem jest to Oil Catch Tank, czyli urzadzonko wylapujace z odmy olej i inne smieci zapobiegajac dostaniu sie ich do ukladu dolotowego...
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

pSyl0 pisze:
Kruchy pisze:Czy ktos mi moze powiedziec co to jest ta magiczna "posrebrzana puszka" Gredy'iego z dochodzacym do niej niebieskim przewodem, a znajdujaca sie od "frontu" patrzac na blok silnika przed nim??
Moim skromnym zdaniem jest to Oil Catch Tank, czyli urzadzonko wylapujace z odmy olej i inne smieci zapobiegajac dostaniu sie ich do ukladu dolotowego...
tak wlasnie :)
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

A jednak to jest oil catch tank!!!!!!!!!!! Jest maly!!!Catch tanki sa przewaznie wieksze!!Ale po blizszym spojrzeniu musz wam przyznac racje!!
Załączniki
oil tank red.jpg
oil tank red.jpg (29.8 KiB) Przejrzano 3150 razy
OILTANK.jpg
OILTANK.jpg (46.12 KiB) Przejrzano 3151 razy
oil tanks.jpg
oil tanks.jpg (43.94 KiB) Przejrzano 3151 razy
oil catch red.jpg
oil catch red.jpg (26.88 KiB) Przejrzano 3151 razy
oil catch blue.jpg
oil catch blue.jpg (44.31 KiB) Przejrzano 3150 razy
Zablokowany

Wróć do „Układ wydechowy”