Wydech S14

kolektory wydechowe, tłumiki, downpipe, itp.

Moderator: Moderator

Anonymous

Mam zamiar zmienić cały wydech , chciałbym żeby było w miarę cicho i jednocześnie pozbyć się seryjnych ograniczeń w przepływie spalin. Poprzedni właścicel auta wstawił jakiś druciarski tylny tłumik z końcówką wielkości wiadra buuuczy to strasznie. Wiem że było już o wydechach ale nic konkretnego do s14 nie znalazłem. W moim regionie i tak nikt pewnie tego nie zrobi więc będę musiał się udać do W-wy. Kogo byście polecili?
Z góry dzięki za wszelką pomoc .
Anonymous

W Warszawie El-Tec bardzo ładnie ci wydech zrobi. Kontakt:

El - Tec
http://www.el-tec.pl/
ul. Grunwaldzka 28
05 - 820 Piastów k/Warszawy
tel. (22) 753 57 35, kom. 602 317 595
fax (22) 6321 666

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Potwierdzam, juz pare autek z klubu ( np. 200sx i Filoman ) bylo u Wojtka i sa zadowoleni ...


Z pewnego zrodla ( :P ) wiem ze niedlugo JSS bedzie robilo wydechy ( chyba tylko free-flow :p ) i wszelkie orurowanie. Ale to jeszcze jakis czas potym jak przeniosa sie w koncu na Emaliowa :wink:


Oops : dopiero teraz odczytalem ze mieszkasz w podlskiem :cry: w/w warsztaty to Warszawa :(
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
Goran220V

Bartek od 300ZX'a czyli firma TomaRacing 504 008 238
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Zdecydowanie BRT - TomaRacing - pingowóz a teraz Kubowóz jeździ z kompletnym wydechem zrobionym przez bartka i jak go ogladałem to nie mogłem się do czego kolwiek przyczepić powiem wiecej podobało mi się :D
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Dźwięk Kubowozu tez jest zajebisty.
EMWU is dead
Goranowa

nie przesadzajcie z tym tlumikami brt-a :mrgreen: :worship:
Jak chcialam, zeby w przerobil :evileyes: moj, to uzyl jakiegos takiego bezsensownego argumentu, ze tlumik ma zwiekszac moc i jego zmiana ma sens tylko w autach, u ktorych to jest mozliwe... :cry:

A ja chcialam poprostu zeby moj tlumik wygladal lepiej... :alientwo: :juggle:
Kruchy

Goranowa pisze:nie przesadzajcie z tym tlumikami brt-a :mrgreen: :worship:
Jak chcialam, zeby w przerobil :evileyes: moj, to uzyl jakiegos takiego bezsensownego argumentu, ze tlumik ma zwiekszac moc i jego zmiana ma sens tylko w autach, u ktorych to jest mozliwe... :cry:

A ja chcialam poprostu zeby moj tlumik wygladal lepiej... :alientwo: :juggle:
moim zdaniem nic ponad ladna koncowke wydechu Twoj pług nie potrzebuje :mrgreen:
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

a co myślicie jak by wyrzucić wszystko co jest za kolektorem i zostawic tylko tłumik końcowy??
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Za kolektorem jest tez turbina i ja bym jej nie wyrzucał :D :D :D
Obrazek
Goran220V

biernik pisze:a co myślicie jak by wyrzucić wszystko co jest za kolektorem i zostawic tylko tłumik końcowy??
Jak najbardziej, pelen przelot to jest to. Oczywiscie bedziesz trucicielem srodowiska :wink: ale co zrobic. Albo kuce albo czyste powietrze :)
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

Może ktoś napisze coś na temat strumienicy, gdyż mam zamiar wyrzucic katalizator i środkowy tlumik .
a strumienica ktorą widziałem ma ksztalt katalizatora to nikt by sie nie przyczepil.
tylko ze nie mam pojecia czy ta strumienica n ie zaszkodzi mojemu
[center][glow=yellow]S 14[/glow][/center]
i jeszcze jedno dalej nie moge dodać zdjecia mojego furaka do tego forum ani tez dopisać czym jezdze . Kto z was popsuł tego foruma??
ChEsTeR

Strumienice sobie darój. Chyba ze jezdzisz na stałych obrotach a predkość regulujesz sprzęgłem.
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

Auto mi dzisiaj odżyło. Wycielem katalizator i naprawde rewelacja juz mi go nie muli i ciagnie do prawie 7000obrotów a ostatnio mialem z tym problem.
Mysle ze jescze w najblizszym czasie wytne srodkowy.
takich ludzi jak ja nie sieje sie jak zboze i nie zbiera kombajnem
komis
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 66
Rejestracja: czw 25 gru, 2003 20:50
Lokalizacja: KRAKÓW

po co wycinac zrob odrazu 2,5 calowy poczujesz roznice
200sx s14-250KM

-STREET RACERS KRAKOW-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ wydechowy”