sprezyny

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
przepson
Stały gość
Stały gość
Posty: 324
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 10:01
Lokalizacja: radom
Kontakt:

jesli ktos sie decyduje na poczatek na tanszy wariant nie odrazu gwint to czy sprezynki tej firmy sa dobre i jakie jeszcze polecacie??

http://www.allegro.pl/item504215506_spr ... 1_8_t.html
graciochy piekniochy od przepsona:)
gg:9503999
tel.509547567
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

Podlaczam sie do pytania bo tez chcem troche zglebic auto jednak niechcialbym zeby zamienilo sie w taczke skaczaca jak pingpong na kazdym wyboju,gwint na chwile obecna odpada ze wzgledu na koszty.Moze wypowiedza sie osoby ktore mialy doswiadczenie z sprinagmi obnizajacymi + seryjne amortyzatory jak to sie sprawowało,jakie springi,ile -mm w dol?

Oprocz tych springow ktore podal przepson widzialem jeszcze na polskim rynku springi apex i jeszcze Jamex-y ale je to z miejsca raczej odpuszczam.
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

ja mam takie w aucie(na 90%) poprzedni wlasciciel je zalozyl. ladnie obnizyly autko i po zalozeniu body akurat jestem na styk z wiekszoscia chodnikow w wawie;] nie powiem na wybojach troche buja ale ogolnie nie narzekam. bedzie przyplyw kaski wskoczy gwint a narazie to jest git
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Ja mam jamexy i nie narzekam, obnizyly rowno po 3.5 centa (niektorzy narzekaja ze niezawsze rowno auto siada), na jamexach z seryjnym amorem auto bylo troszke twardsze ale to nie byla duza roznica w porownaniu do serii. Teraz na zime mam koni sport z seryjnymi springami i jest super, na wiosne przekladam jamexy do koni i bedzie troche nizej, w amorach jest reg twardosci wiec mozna dobrac do swojego stylu jazdy.
Wydaje mi sie ze te mts i jamex to ta sama polka cenowa wiec i jakosciowo pewnie bedzie podobnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”