kręcenie kierownicą dwa razy szybciej

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
kali
Stały gość
Stały gość
Posty: 352
Rejestracja: śr 06 lut, 2008 17:52
Lokalizacja: Przyszowice

Zakładał już ktoś takie coś i jak się to spisuje w drifcie
http://www.allegro.pl/item868985892_szy ... drift.html
Awatar użytkownika
kosmaty_
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 21:47
Lokalizacja: Kutno k. Łodzi

Znam to urządzonko, myślałem żeby sobie coś takiego zamontować. W stanach można jeszcze kupić z przełożeniem 1:1 czyli wychodziło by na to, że masz jakieś ćwierć obrotu kierownicy, a koła skręcone na maksa. Jak w drifcie, cóż...pewnie nie byłoby głupie tylko trzeba by było nauczyć się z tym jeździć i przedewszystkim nie dawać nikomu prowadzić auta, bo zaraz by je rozbił :/ Idź gdzieś pojeździć na gokartach to zobaczysz na jakiej zasadzie to działa :)
Awatar użytkownika
kamilo86
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 58
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 17:55
Lokalizacja: Chełm

Wszystko cacy tylko cena kosmiczna. Myśle że sprawdziła by się nie tylko w driftowozach a także w buggy :D
Ostatnio zmieniony wt 05 sty, 2010 07:45 przez kamilo86, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kali
Stały gość
Stały gość
Posty: 352
Rejestracja: śr 06 lut, 2008 17:52
Lokalizacja: Przyszowice

cena trochę kosmiczna ale dało by radę zrobić takie coś samemu odpowiednie zębatki i już może jak będę miał czas to zacznę kombinować i morze coś wyjdzie 8)
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

kali pisze:cena trochę kosmiczna ale dało by radę zrobić takie coś samemu odpowiednie zębatki i już może jak będę miał czas to zacznę kombinować i morze coś wyjdzie 8)


Ciiiii.... bo jak Scooter zobaczy... :mrgreen: :alien:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
kosmaty_
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 21:47
Lokalizacja: Kutno k. Łodzi

Chciałbym jeszcze tylko dodać, że zmniejsza się ilość obrotów kierownicy, ale co za tym idzie ciężej się nią kręci.
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

dobra sprawa :) chlopaki kupujemy to a scooter nam zrobi clona :D co wy na to :D scooter wypowiedz sie cos na ten temat :P da rade urwac cos z tej ceny :P
Ostatnio zmieniony pn 04 sty, 2010 19:35 przez bybs, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
p.g.
Stały gość
Stały gość
Posty: 228
Rejestracja: sob 02 sie, 2008 12:19
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

mysle ze trzebaby sie od nowa uczyc samochodu bo jednak kazdy jest przyzwyczajony ile musi machnac kiera w danym momencie :) ciekawe czy by niepogorszylo prowadzenia w poslizgu ze wzgledu na mala precyzyjnosc?
Awatar użytkownika
sebamoto
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: sob 06 paź, 2007 20:55

To samo możecie uzyskać przerabiając zwrotnice. Tego pierdoła nie idzie założyć P&P Do nissana:(((
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

I to samo można uzyskać kupujac http://www.pitstopusa.com/SearchResult. ... oryID=5592 i za niższą cenę.
Może zakup grupowy?
Tylko niech ktoś to najpierw przetestuje na 17" i oponach 225, ale coś mi się zdaje, że wspoma szybko padnie, tak samo jak ścięgna i mięśnie testera.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Nie ma róży bez kolców - jak sądzicie, dlaczego fabryka zrobiła tyle obrotów kierą a nie mniej?

Takie przeróbki mają sens na gęsty tor, w jeździe ulicznej mają podstawową wadę - to co się zyskuje na szybkości kręcenia traci się na precyzji (czuciu auta).
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”