Auto siedzi nizej od strony kierowcy

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Hi

Spotkal sie z tym ktos kiedys ?
Jakis czas temu zawuwazylem przestrzen pomiedzy opona a blotnikiem jest wieksza od strony pasazera niz od kierowcy... jakis 1cm
Jedyne logiczne wytlumaczenie jakie mi przyszlo to to ze wiadomo kierwca zawsze w aucie i auto przysiadlo ? po tej stronie ?
Wiadomo- wysokosc zawsze mozna doregulowac na zawiasie.. no ale a przypadlosc tak czy inaczej wysala mi sie dosc dziwna

Pozdro
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1432
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Gwint zawias czy seria?
Z gwintem jest tak, ze kazda strone trzeba oddzielnie ustawic, a nie oba tak samo.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Na serii tez mialem podobnie, nie zwracal na to uwagi do czasu az zalozylem obnizajace sprezyny co stalo sie bardziej widoczne
Teraz mam gwint ustawiony identycznie i od pasazera siedzi nizej wiec musze podregulowac

Tak z ciekawosci zastanawiam sie jak Tkillerosom bardzo auta siedza w sensie jakis dystans pomiedzy blotnikiem seria i opona 17" profil 40, badz jaki dystans on srodka kola do blotnika.
Na moje nieszczescie zapomnialem sobie zmiezyc przed zalozeniem zawiasu lol i teraz ustawiam jak mi wygodnie :) na poczatek przod rowno z tylem...;)
Musze w serwisowce sprawdzic jak to wyglad i analogicznie posadzic auto ;)
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4684
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Posadź tak by dobrze wyglądało ;)

Rozkład mas nie jest równomierny więc tutaj może być Twój problem, a drugi to taki że jeśli auto w przeszłości miało przygody to nie wiadomo jak zostało naprawione (spotkałem się już z autami gdzie niby wszystko było git ale po dołożeniu laminatów wychodziło że tu czy tam brakuje centymetra albo jest go za dużo..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”