Sworznie wachacza

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

hard corek

Czy lepiej regenerować czy kupić ? Koszt jednego (razem z wachaczem to ok. 175 zł) regeneracja ok 50 zł. Jeżeli ktoś z was regenerował proszę o opinie ...
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ja tam dupy szkłem bym nie podcierał. Tydzień temu sam wymieniałem wachacz olny NOWO ! Tanio to zrobisz 2-razy lepiej odrazu nowo i zapomnieć.
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tak jak Rafi mowi, wymieniaj caly wachacz na nowy i na geometrie potem mozesz podskoczyc.
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
cziko

Rafi pisze:Ja tam dupy szkłem bym nie podcierał. Tydzień temu sam wymieniałem wachacz olny NOWO ! Tanio to zrobisz 2-razy lepiej odrazu nowo i zapomnieć.
ile kosztował??razem ze sworzniem??
hard corek

ale gdzie jest lewy ? - Lewy nowy wachacz ze sworzniem
Awatar użytkownika
somsiad511
Stały gość
Stały gość
Posty: 301
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 19:26
Lokalizacja: Gorzow.wlkp
Kontakt:

hard corek pisze:ale gdzie jest lewy ? - Lewy nowy wachacz ze sworzniem
tam gdzie prawy tylko po drugiej stronie :lol: troche niewiem oco chodzi wtym poscie
tel 511094691
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

W JC AUTO 175 DETAL JA DALEM 140
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
hard corek

Tak wiem o tym tylko że nie mają drugiej strony - narazie regeneruje, później wymienie ...
navidar

Nie ma lewych, sam szukam, a jak sa to sobie hurtownia zada ok. 100 zl wiecej. Jaja na calego. Dobrze ze mi wyj...lo prawy, z lewym moge troche poczekac. Poszukam w necie.
navidar

Skad te ceny macie? Tu w tym dziurawym miescie ceny jak z Ksiezyca. Zaplacilem dzis za prawy wahacz ze sworzniem 234 zl !!!!!!!!
Pewnie ze to bylo w sklepie, moglem jechac do hurtowni 100 pare km w jedna strone i kupic za 180 zl. jeszcze wacha i wyszloby drozej.
Dziki zachod. :angered: :angered: :angered:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”