Gwint 7twenty vs. ISC

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Crenshaw
Stały gość
Stały gość
Posty: 248
Rejestracja: sob 17 maja, 2014 07:43
Lokalizacja: Barlinek

No to zapraszam do dyskusji, stoję przed wyborem nowego gwintu. Chcę, żeby było nisko więc głównie skupiłem się na wyborze między ISC a 7twenty, ale może znajdzie się jeszcze coś godnego uwagi. Proszę o podpowiedzi osób które na nich jeździły, jakie są przewagi jednego nad drugim (jeśli jakieś są), gdzie są produkowane, czym się różnią itd.
"Spiritually, everything should be turbo charged" - Turbo Yoda MCM
Robcon
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 102
Rejestracja: pt 13 gru, 2013 11:36
Lokalizacja: Bielsko Biała

Chętnie posłucham opinii bo też mnie ten wybór czeka na nowy sezon :)
Awatar użytkownika
Golec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 373
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011 12:36
Lokalizacja: Piaseczno

Mam w swoim samochodzie gwint Isc Drift ze sprężynami 8/6. regulacje ustawiłem na 1 stopniu i w połączeniu z seryjnymi tulejami w zawiasie można powiedzieć, że jest komfortowo. oczywiście stabilność auta bardzo się poprawiła.
Ogólnie jakość wykonania isc jest naprawdę godna podziwu, wszystkie elementy ładnie wykonane. aż szkoda było zakładać na auto ;) teraz akurat jest zakup grupowy ISC, wiec uda Ci się go kupić taniej.
Awatar użytkownika
claysman
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 754
Rejestracja: pn 09 sty, 2012 22:19
Lokalizacja: Ujście k/Piły
Kontakt:

Jak ma być nisko, to ISC jest spoko. ISC Drift
Nie miałem tego drugiego w rękach, ale ISC używam czwarty rok, a łatwo u mnie nie miał. Złamał się trzpień, gdy urwało mi wahacz, Dostałem sam wkład od ręki.
Kiedy chciałem go mega obniżyć, po prostu skręciłem do końca, podniosłem sprężyne i położyłem zderzaki na ziemi.
Polecam
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4106
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

Dużo aut jeździ na ISC, w tym moja Sucz i jestem zadowolony z tego zawiasu na dodatkowy +, praktycznie bezproblemowy dostęp do części, jeżeli coś się wysypie.
7twenty nie miałem jeszcze okazji przejechać się, czy widzieć auta na tym wiec się nie wypowiem.
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
n-man
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: wt 30 sie, 2011 21:13
Lokalizacja: podlaskie

Kupuj hsd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”