Mimośrody S13 (zbieznosc)

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

Pilek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 19
Rejestracja: sob 05 lis, 2016 17:15
Lokalizacja: Łódź

Siema. Mam pewien problem. Mianowicie nie przejde przegladu jesli nie ustawie zbieznosci a zeby to zrobic potrzebuje nowych srub mimosrodowych.

Powiedzieli, ze stare sa na tyle zapieczone, ze beda musieli je obciac.

Tutaj moje pytanie... Skad wziac te sruby? Skoro nigdzie ich nie ma (nie moge znalezc), ewentualnie od czego mozna dopasowac badz kto moze takie cos zrobic bo ja nawet nie moge znalezc wymiarow. :|
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

używki, wszystkie jakie rozkręcałem nie były zapieczone ani nic... mogę poszukać po nowym roku powinienem skompletować je. Uważaj żeby Ci czegoś za mocno nie pocieli, a jak nowe tuleje mają wprasowywać to pomyśl nad poli lub regulowanymi wahaczami.
Ostatnio zmieniony śr 28 gru, 2016 20:38 przez Saqu, łącznie zmieniany 1 raz.
Poszukuję...
Pilek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 19
Rejestracja: sob 05 lis, 2016 17:15
Lokalizacja: Łódź

Fajnie by bylo, bo juz nie mam pomyslu. A zakladac bede poli, wahacze regulowane wjada dopiero jak bedzie gwint zakladany. Z gory dzieki, czekam w takim razie na jakies info.
Awatar użytkownika
wroblittos
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 21:57
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

powiedz im zeby odkrecali i sie nie bali one tylko strasznie wygladają ale raczej powinny sie odkrecic, tylko niech nakretke poluzuja na początku bo jak wezma sie za odkrecanie od strony śruby to napewno nie ruszą , (miałem takiego jednego artyste ;p)
Ostatnio zmieniony czw 29 gru, 2016 10:43 przez wroblittos, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdziwa jazda zaczyna sie wtedy kiedy koła tracą przyczepność :D Only drift
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

ale lepiej miec kpl w zanadrzu, jak pusci to super, ale jak peknie, to bedzie ostro w lesie,
mi sie zdarzylo ukrecic jedna srube, tez mialem nadzieje ze bedzie ok, ale nie pykło,
na szczescie mialem jakies sztuki luzem ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”