Felgi do s14

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Przeszukałem forum ale jakoś nie mogłem znaleźć informacji jakie ET mają seryjne felgi do s14 ?
Pytanie 2, można dystanse założyć ? Czy te śruby które są w piaście nie są zakrótkie żeby dystanse zakładać ?
Pytanie 3, z jakim ET ładnie by felgi wyglądały ? Tak aby nie wystawały poza obrys auta oczywiście.
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
zgooras
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: ndz 06 lis, 2005 19:46
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

....ja podpinam pytanie dotyczace felg +opon: jakie stosujecie zamienniki na fabryczne 16" w s14?


a fabryczne ET w s14 wynosi 36
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

zgooras pisze:....ja podpinam pytanie dotyczace felg +opon: jakie stosujecie zamienniki na fabryczne 16" w s14?


a fabryczne ET w s14 wynosi 36
Ja dotychczas jeździłem na 8X17" ET35 z oponami 235/40(do sprzedania jakby co 8) ) i było cacy, nawet mniejsze ET byłoby wskazane o ok. 10-15mm żeby ładnie wyglądały z błotnikami a tak się minimalnie chowają.
GO FAST.... OR GO HOME.
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

zgooras pisze:....ja podpinam pytanie dotyczace felg +opon: jakie stosujecie zamienniki na fabryczne 16" w s14?


a fabryczne ET w s14 wynosi 36
napewno 36 ? bo seryjne są mocno schowane do środka a Maćka et35 i ładnie siedzą, nie tak w środku. Maciek masz dystanse ?
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

IceMan pisze:
zgooras pisze:....ja podpinam pytanie dotyczace felg +opon: jakie stosujecie zamienniki na fabryczne 16" w s14?


a fabryczne ET w s14 wynosi 36
napewno 36 ? bo seryjne są mocno schowane do środka a Maćka et35 i ładnie siedzą, nie tak w środku. Maciek masz dystanse ?
Nie mam dystansów. Ale tak jak pisałem 10-15mm mniejsze ET i byłoby jeszcze lepiej. Weź pod uwagę że to w miarę szerokie fele i pomimo podobnego ET do seryjnych większa szerokość poprawia wypełnienie błotników.
GO FAST.... OR GO HOME.
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

a co myślicie o nakrętkach pływających ? można by wtedy założyć felgi 5x112 a ich wybór jest dużo większy
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”