Obnizony zawias tylko z przodu?

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

Adam_Krakow

Witam Klubowiczow.Pytanie mam nastepujace dostalem od kogos przedni zawias do sportu tzn. amortyzatory+sprezyny .Caly problem ze nie wiem czy mozna je wstawic na przod, czy tez powinienem dokupic na tyl? Pozdrawiam [shadow=orange][/shadow]
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

W sumie ja tak mam, zostawilem sprzezyny H&R razem ze starymi amorami (nie mialem sciagacza) u kolesia i jego stary dopadl sie do nich (sprzedal na zlom :cry: ). Jezdzi sie tak sobie, nie jest to rewelacja okropnie kiwa dupa. Pozatym auto troche smiesznie wyglada tyl wysoko i przod nisko...
upiorek

kategorycznie odradzam takie rozwiązanie. Z przodu auto bedzie zachowywało się jak pług, a z tyłu bedzie skakało jak piłeczka ping-pongowa.
Z ciekawości: gdzie podział się tył od kompletu?
cziko

upiorek pisze: gdzie podział się tył od kompletu?
proponuje zastanowic sie zanim cos napiszesz


tom zawsze lepiej miec nisko przód a wyzej tł niz odwrotnie :D mura miał opuszczony tył a serja przód i wygladał napradw przerazająco :lol: a jak pomysle jak wygldał jak ostro startował to wogóle :roll:
Awatar użytkownika
Muro
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 183
Rejestracja: sob 11 cze, 2005 10:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

:lick:
powrót do korzeni ?
Adam_Krakow

Witam w mojej nysce jest dosc duuzy przeswit miedzy kolem a bltnikiem, zdecydowanie wiekszy niz z tylu.Wiec moze jak wstawie te sprezynki bedzie ok? Pozdrawiam [shadow=orange][/shadow]
Awatar użytkownika
Pio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: śr 12 paź, 2005 17:06
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

U mnie siedza 4 żółte amortyzatory koni, + z przoedu sa nizsze sprezyny.
Wydech cierpi na czym sie da ale co do prowadzenia hmm jezdzi sie bardo dobrze. Jednakrze jak tylko sie ogarne planuje zakupic 4 sprezyny tak samo obnizajace.
Najtansze panweki ACL RACING, SPRZEGLA EXEDY, OLEJE MOTUL, TARCZE ATE POWERDISC, KLOCKI FERODO DS PERFORMANCE, ZAWIESZENIA KONI oraz WEITEC +plus duzo duzo innych. Bezkonkurencyjne ceny !!! ABSOLUTNIE ZAWSZE !!!

http://WWW.POWER-TUNING.PL
Adam_Krakow

Chyba poprostu wstawie te sprezyny one sa z calymi mc personami, i sie zobaczy.Jak bedzie dramat wizualny dokupie cos na tyl :) i musze jescze uwazac na te cholerne londynskie chopki :angered: na niskim zawiasie latwo zaczepic :angered:
wolak240sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 290
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 22:27
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Kontakt:

Moim zdaniej wizualnie duuużo lepiej wygląda tył w górze niż przód Sam tak mam Przy najbliższej okazji pokaże jak to wygląda ale to dopiero jak zrobię kompletne ospojlerowanie... :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”