Sprężyny S13

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
geniula1
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 642
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 21:38
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Tak się składa że dziś dzwoniłem do POSPRINGA i się pytałem o sprężyny do s13, niższe o 35mm i twardsze. Cena przód to 160zł netto za sztukę, tył 140zł netto za sztukę ( albo na odwrót :P )
N/A-LPG KILLER ;)

Japan Auto
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

tak mniej więcej wychodziło około 600zł netto za komplet przód i tył. tak jak napisał ige warto dostosować twardość a przede wszystkim skok amora to wysokości sprężyn , inaczej amory mogą szybko oddać na cyce bo będzie je dobijać .
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Tak czytam ten temat...a jak w takim razie skrócić amortyzator zeby mial mniejszy skok i zeby go nie dobijało. Ja mam sprezynki eibacha - 3,5 ale chcialbym je jeszcze obniżyć. Rozumiem, że amor sie obcina ale co z gwintowaniem?? Amory maja zdaje sie stal hartowaną wiec troche gwintowanie moze nie wyjść. Poza tym czy trzpień nie schowa sie za glęboko...tzn. czy trzeba bedzie uwazac przy zakladaniu sprezyny zeby nie wpadl za nisko.

A tak na marginesie gdyby ktos mial problem z zalozeniem sprezyny to wujek Dapper ma patent:D
Ostatnio zmieniony czw 10 gru, 2009 10:58 przez dapper, łącznie zmieniany 2 razy.
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”