Zawieszenie D2 lub K-sport

Wachacze, klatki , rozpórki, armortyzatory, drązki, gumy itp.

Moderator: Moderator

jes123
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 11:18

Witam

mam pytanie ... dolar stoi nisko .. mam znajomka w USA więc mam mozliwość wytargania zwiechy D2 lub k-sporta (wiem wiem - różnią się niby kolorem - chociaż statystycznie D2 mniej wylewa) za bardzo bardzo miłe pieniądze - ale mam pytanie --- czy ustawiając je w miarę miękko (np. wys jakieś -40 mm) -- da sie tym jezdzić codziennie ?? Wiem że dla jednych bezie super .. dla innych tragedia - szukam różnych opinii i wtedy będę decydował.

proszę o radę osoby które posiadają jeden z tych zawiasów i faktycznie coś tam mykają autami na codzień. Sporo tematów jest o k-sport lub d2 ale generalnie nie ma opini na temat tych zwiech w jezdzie dzienniej ;D
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

bo bez sensu jest kupowanie takiego zawieszenia do jazdy "na codzien". I bez sensu jest kupowanie tego zawieszenia tylko i wylacznie dla obnizenia samochodu...

aha - jak myslisz, jakie masz szanse na ominiecie cla i vatu na granicy? wiesz co sie teraz dzieje? chlastaja wiekszosc wiekszych paczek, a coiloverki male i lekkie nie sa...

Poza tym, o jakim zawieszeniu dokladnie mowisz?

http://www.ksportusa.com/asp/coilovers.asp

ps - tery mial chyba d2 ale nie jestem pewien. chyba mowil ze bardzo twardo. tylko ze nie wiem dokladnie jakie mial.
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
mart
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: ndz 13 sie, 2006 08:24

ja mam k-sport w moim s13

uwazam ze jest niebezpieczny na drogi (szybka jazda+nierownosc drogi )

nawet na miekim ustawieniu bardzo twardy

na autostradzie ok

po miescie tez sie da ale na spokojnie

na torze :evil: bardzo fajnie

na sxoc uk byl nawet temat i tez k-sport nie byl chwalony jako na codzien przez innych
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

:mrgreen: trzeba miec fantazje zeby kupowac regulowane coiloverki i uzywac je tylko na dziurawej drodze publicznej...

innymi slowy - jak masz samochod ktory traktujesz tylko jako dupowoz - nie kupuj... bo dupa ci bedzie latac od drgan 2 dni po ostatniej jezdzie...

no chyba ze juz musisz... :mrgreen:

Ktos jeszcze ma?
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
Airbog
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: wt 15 sie, 2006 21:00
Lokalizacja: Litwa
Kontakt:

Nie zapominajcie o twardosci sprezyn.
Ten sam Apex (ktory w sumie jest K-sport'em w zmienionej szacie graficznej) daje mozliwosc kupienia roznych sprezyn (przod/tyl) - 5/4, 6/5, 8/6.
Ale jezeli mowa o dupowozie, to kupilbym lepiej dobre sprezyny (Eibach, Tein, H&R).
jes123
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 11:18

jak legenda głosi są tacy ludzie którym udaje się ominąć cło i podatek - mają różne metody, ale są one tylko im znane ;) - zresztą skąd takie obrzydliwe przypuszczenie że wogle ktoś miał taki zamiar aby okraść państwo?

- ok w takim razie dzięki za opiniee ... też sporo czytałem na anglojęzycznych stronach na ten temat i opinie są dwuznaczne, ale jednak miałem wątpliwości że kręgosłup mi wytrzęsie konkretnie - jako alternatywe traktowałęm amorki + springi i raczej tak zrobie ;)

ale faktycznie szukam zwiechy wyłącznie jako do dupowozu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Usztywnienie”