Strona 1 z 1

jaki gwint wybrac?

: wt 24 cze, 2008 12:23
autor: Silicone
mam taki dylemat...
musze zmienic amorki wiec od razu wyladuje gwint. i teraz prosba do was, co byscie doradzili?
K-sport za jakies 2500zl, z camber'ami, regulacja wysokosci i tlumienia, czy
Tein za podobna cene ale tylko regulacja wysokosci, no i gwarancja.

auto na ulice, ewentualnie jakas zabawa w drift na torze i poza :D
co byscie wybrali na moim miejscu???

: wt 24 cze, 2008 12:36
autor: Majku
Pytanie jak poważnie chcesz bawić się w drift, jak chcesz zmieniać konty to K-sport, poza tym jest anodyzowany więc nie rdzewieje :wink: Podstawowy Tein fajna sprawa zwłaszcza że jest to zestaw który już bardzo ładnie chodzi, jest malowany i potrafi rdzewieć :lol: alw Tein jest naprawde pancerny i jak nie potrzebjesz zmianiać kontów to to bierz Teina....no chyba że coś taniej to na Ebay szukaj :o pozdro

: śr 25 cze, 2008 11:06
autor: Silicone
wlasnie sam sobie odpowiedzales... mowie o ''zabawie'' w drift, nie jakies profesjonalne starty. chociaz nigdy nie wiadomo czy wiecej regulacji sie kiedys nie przyda.
w ksporcie boje sie tylko wytrzymalosci (tak jak mowisz, tein jest pancerny)
nie chcialbym zeby sie rozlecial po roku, tym bardziej ze duzo nie jezdze.

: śr 25 cze, 2008 20:22
autor: Majku
to kupuj teina :wink:

Re: jaki gwint wybrac?

: śr 02 lip, 2008 10:32
autor: Leo
Silicone pisze:mam taki dylemat...
musze zmienic amorki wiec od razu wyladuje gwint. i teraz prosba do was, co byscie doradzili?
K-sport za jakies 2500zl, z camber'ami, regulacja wysokosci i tlumienia, czy
Tein za podobna cene ale tylko regulacja wysokosci, no i gwarancja.

auto na ulice, ewentualnie jakas zabawa w drift na torze i poza :D
co byscie wybrali na moim miejscu???
Trudna sprawa. K-Sporta bym nie kupił. Kumpel kupił D2 i po miesiącu wylał się olej w amorku, a w zasadzie K-Sport a D2 to jest to samo, tylko wyglądają inaczej i różnią się ceną. Tein o którym mowa troche słabo wyposażony i niebardzo nadaje się do driftu. Miałem ten sam problem, ale jednak zdecydowałem się na Teina Super Streeta. Jest regulacja wysokości, siły tłumienia no i kont pochylenia kół, a to się w drifcie jednak przydaje, szkoda tylko że trzeba wyłożyć 4 tyś.

: śr 02 lip, 2008 19:01
autor: dapper
Tez polecam Teina. Jest drozszy o jakies 7 stowek ale warto.

: ndz 20 lip, 2008 00:16
autor: sebamoto
Ja proponuje TEIN-a.Dzis zalozylem SUPER STREET i jest masakra.Troche wybulilem ale nie spodziewalem sie az takich efektow.Fajna regulacja bo na miasto ustawiasz miekki a do zabawy twardszy:)moje maja 30stopni regulacji kazdy+wysokosc.Ja jezdze w drifcie i zobaczymy jak sie spisze na zawodach.Jak na razie jest bomba.Tein daje pelna gwarancje.Jak sie cos urwie to na czas naprawy daja inny zestaw-POLECAM!

: ndz 20 lip, 2008 09:20
autor: Silicone
u mnie tez juz siedzi tein ss :D
tak jak pisze poprzednik: nie jest zbyt twardy na normalna jazde, a jak trzeba to dokrecamy i jest git...
polecam!

: ndz 20 lip, 2008 12:35
autor: sebamoto
Ja moim zawieszeniem jestem mocno zszokowany,caly czas kase pakowalem w silnik,lakierke,zegary hamulce-kola i...wkoncu skusilem sie na gwinta i nie zaluje,nie myslalem ze tak bedzie sie jezdzic,pozdrowienia!