Rozklejanie lamp

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Witam. Mam takie pytanko czy ktos juz mapatent na rozklejenie przednich kloszy w s13??
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

opalarka i do dziela? :)
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Gazowa lutownica mi pomogła kiedyś :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
michalek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 160
Rejestracja: czw 02 paź, 2008 19:14
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

albo wsadzenie lampy do gorącej wody dolewając wrzątku, potem delikatnie podważasz szkło od reszty, tylko musisz uważać żeby się nie ukruszyło ;) ja tak robiłem z inną lampą i wyszło, generalnie chodzi o to że ten klej puszcza przy wysokiej temperaturze, więc piec, szuszarka opalarka, czy woda to już wybór należy do Ciebie ;)
ps. wkładasz soczewki? ;]
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Zgadza sie. Planuje soczewy zmontowac:) Mam jedna lampe na zbyciu wiec pomyslalem ze cos pokombinuje :D Soczewy dorwalem od rodzinnego Opla Vectry C. Ladnie wygladaja. Jak zmontuje to wrzuce zdjecia.
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
Awatar użytkownika
michalek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 160
Rejestracja: czw 02 paź, 2008 19:14
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

to jak tylko coś ulepisz to pochwal się koniecznie :) ja też mam przygotowane soczewki ale kiedy będzie czas na zrobienie to nie mam pojęcia ;] jedynie się zastanawiam jak podpiąć elektrykę żeby mi nie rozłączało mijania gdy będę włączał drogowe :roll:
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

dobra ludki... a tylne lampy komuś się udało rozkleić?? mam pewna zajawke a nie chce ich ciąć :/

dodam, że mam dwa egzemplarze testowe z czego jeden totalnie nie nadający się do użytki więc mogę kombinować.... tylko dobre pomysły proszę :) - suszarka i piekarnik odpadają na wstępie, próbowałem ;)
Ostatnio zmieniony czw 04 lut, 2010 16:11 przez m0rr1s, łącznie zmieniany 1 raz.
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

na tylne to szuszarka do włosów... i dobre śrubokręty płaskie + nożyk do tapet :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
umhc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 28 maja, 2010 21:02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

jak rozklejalem przednie klosze w hondzie co prawda a nie w nissanie to wsadzilem je na 8 minut do piekarnika z termoobiegiem po czym ten klej czy silikon rozmiekl i plaskim sruboktetem ladnie odeszlo:) jak zrobilem co chcialem to znow piekarnik na 4 minuty i na ten sam klej lampy sie skleily:) jezdze tak juz z pol roku i nic zlego sie z nimi nie dzieje
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

umhc pisze:jak rozklejalem przednie klosze w hondzie co prawda a nie w nissanie to wsadzilem je na 8 minut do piekarnika z termoobiegiem po czym ten klej czy silikon rozmiekl i plaskim sruboktetem ladnie odeszlo:) jak zrobilem co chcialem to znow piekarnik na 4 minuty i na ten sam klej lampy sie skleily:) jezdze tak juz z pol roku i nic zlego sie z nimi nie dzieje



ja cie on ma honde!!!! bana mu :P
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Wiscoo

Dobry kotlet nie jest zły.;D Patrzcie na daty.;)
Awatar użytkownika
umhc
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 28 maja, 2010 21:02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

oi tam oi tam;p nie widzialem daty;p

dobra honda nie jest zla 8)
Awatar użytkownika
Litwinow
Stały gość
Stały gość
Posty: 434
Rejestracja: wt 02 paź, 2007 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Rozkleił ktoś te lampy? Grzałem w piekarniku i ledwo się rusza. Na kloszu robią się odpryski jak próbuję podważyć :(
Obrazek
Kuba.a
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 178
Rejestracja: śr 12 lis, 2014 20:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Opalarką może da rady rozgrzać klej?
Awatar użytkownika
sonic20
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 97
Rejestracja: ndz 03 gru, 2006 18:50
Lokalizacja: Piaseczno

8 śrubek z tyłu odkręciłeś??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”