WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK OTWIERANIA ZAMYKANIA ELEKTRYCZNYCH SZYB

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

od pewnego czasu zaczoł mi przerywac przełącznik otwierania szyby pasażera wiec wymontowałem całe to ustrojstwo z drzwi kierowcy :D po kolei postępowania prac dorzucam foto na których widac 4x śrubki które trzeba odkręcic potem są zatrzaski jak ściągniemy ten plastyk koloru nie wiem jakiego żółty czy beżowy a może kwa z mlekiem mniejsza z tym , widac małe szynki aby dalej rozebrac są kolejne 2 zatrzaski przy guziku blokującym otwieranie szybki u pasażera trzeba je najpierw podwarzyc a następnie przy tej części z szynkami :D delikatnie otwierajcie aby się nie rozsypały drobne części jak mi :D następnie szczałkami zaznaczyłem styki takie małe półkola na blaszkach po wyczyszczeniu drobnym papierem ściernym lub draską z zapsów :D czyścimy wszystkie styki z każdej strony składamy do kupy wkładamy do nyski i okienko ładnie śmiga , sprawne okienko jest potrzebne w nawiązywaniu znajomości z niewiastą której można zaoferowac podwuzkę ale najpierw ceratka co nam nie opśika fotela z przerażenia :D

[ Dodano: Sob 29 Sty, 2011 15:15 ]
:D
Załączniki
5.JPG
4.JPG
3.JPG
2.JPG
1.JPG
10.JPG
9.JPG
8.JPG
7.JPG
6.JPG
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Masz zajefajnych pomocnikow ^..^ ''_@
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

hee dzięki :d
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”