Turbo Timer

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

panowie czytalem o podlaczeniu tt w naszym poradniku ---> portal.htm?article=2 a mam pytanie jak wyglada podlaczanie w sposob by zczytywalo temp. turbiny i wtedy samochod gasl? z tego co wiem musi byc inny model nic 0 tak? tylko jaki? moze dla niektorych banalne ale nie wiem a nie moge znalezc z gory dziekuje za odpowiedz.
Ostatnio zmieniony pt 25 lut, 2011 11:56 przez Artur1020, łącznie zmieniany 3 razy.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
kolosezw
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 550
Rejestracja: śr 16 wrz, 2009 21:56
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

chyba z tt bardziej chodzi o to, zeby turbina sie schlodzila (przeplynela odpowiednia ilosc oleju, przy niskich obrotach silnika), co nie jest jednoznaczne z zatrzymaniem sie turbiny.

serwisowka mowi, ze po dluzszej trasie, trzeba odczekac kilka (several) minut przed zgaszeniem samochodu.
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Sory za małe ot ale zacznijcie wreszcie tytuować rzeczy po imieniu tak, aby ktoś kto przyjdzie i będzie chciał wiedzieć coś odnośnie "turbo timera", to bez problemu trafi i do tego tematu. Tu nawet w temacie nie ma użytego słowa "timer" więc wtedy naprawdę jest ciężko coś znaleźć.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

no tak ale czy to w jakis sposob nie zczytuje obrotow turbiny i temp. i wtedy nie odlacza zaplonu?

[ Dodano: Pią 25 Lut, 2011 11:58 ]
dobra juz przycztalem sobie uwaznie i wiem co i jak:) sorki za zamieszanie



p.s. nikt nie ijest idealny



jeszcze male pytanie czy ten Turbo timer zda egzamin w dieslu? tzn jeep'ie grand cherokee
Ostatnio zmieniony pt 25 lut, 2011 12:01 przez Artur1020, łącznie zmieniany 1 raz.
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Bullseye
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 48
Rejestracja: wt 15 cze, 2010 14:22
Lokalizacja: Warszawa/Deinze
Kontakt:

Jak dla mnie ciężko by było rejestrować obroty turbiny bo ona sama kręci się bardzo szybko :)

Tak zda, w każdym aucie z turbiną zda, ba nawet możesz go sobie do auta bez turbo podłączyć, by silnik po jeździe sobie pochodził na wolnych jeszcze.

Tylko musisz odpowiedzieć sobie na pytanie po co jest ten timer, i wtedy będziesz wiedział gdzie go opłaca się montować.
Ostatnio zmieniony pt 25 lut, 2011 17:03 przez Bullseye, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

wkoncu jakas odp na temat:) ogolnie to dla tescie bo on zawsze zalatany a mimo to siedzi po 2min i chlodzi jeppa :mrgreen: i chcialem mu zaoszczedzic czasu:P
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

zgadzam się z BloodS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”