Prad ucieka? r33 rb25det

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

KACZY46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: czw 08 kwie, 2010 19:23
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Przyprowadzilem auto i stary aku juz zlom byl wiec wlecial nowy... auto stalo pare dni na mrozie i jak wsadzilem nowe aku nie chcial zadygac wiec piznalem w rozrusznik i poszedl normalnie przez nastepne pare dni palilem codziennie i bez problemu az w 6 dzien wsiadam i tylko bylo tykniecie i nie zakrecil, mysle sobie ze rozrusznik poszedl wkur.... zostawilem auto i poszedlem do domu, na drugi dzien wsiadam i brak pradu w aucie wiec na kable podlaczylem i zapalil odrazu na strzala odrazu pojechalem pojezdzic zeby mi sprawdzili czy aku laduje i wszystko ok bylo i zostawilem auto na 5h. Po tych 5h wsiadam i znwo pradu nie ma wiec na kable znow elegancko poszedl poezdzilem i na noc odlaczylem kleme zeby zobaczyc czy aku 3ma prad rano podlaczylem kleme i zapalil od strzala wiec wniosek ze gdzies mi chyba prad kradnie tylko pytanie co gdzi jak? hmmm radio mam wylaczone a na noc nie zamykam go wogole wiec gdzie moze krasc? chyba nie mozliwe zeby dioda od alarmu ktora sie swieci mi to kradla... jakies pomysly panowie?
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Oswietlenie bagaznika ? U mnie czasem se nie zgaslo i tez ssało prąd.
Obrazek
KACZY46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: czw 08 kwie, 2010 19:23
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

hmmm a wiesz co nawet nie wiem czy dziala hehe zobacze jutro bo juz mnie to wkur... zeby fure na kable palic hehe i nie napisalem ale tez mam kolego juz po przekladce skaja :) pzdr
Awatar użytkownika
Scratch
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: śr 21 paź, 2009 14:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Nie wiem czy pomogę ale u kolegi w BMW przyczyną było właśnie oświetlenie bagażnika.
s13 SR20DET
KACZY46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: czw 08 kwie, 2010 19:23
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Witam a wiec w bagazniku nie dziala oswietlenie bo po prostu nie ma zarowki wiec dalej kibel dzisiaj znow na kable musialem odpalac pojezdzilem z pol h i poszedlem do sklepu na 5 min i juz dupa prad uciekl...nie mam pojecia co jest dzwonilem do popredniego wlasciciela i mowil ze moze alarm ciagnie ten prad tlumaczac mi tak : jak podlaczam aku to slychac w kabinie tykniecie od alarmu i w momencie podlaczania posluchac ktory przekaznik tyka i wtedy zoabczyc czy on nie ciagnie pradu lub moze w alarmie moze byc slaba batteria ale hmmm komp od alarmu chyba nie ma zadnych baterii bo co ma pilot do tego...
Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Samochód po przekładce?
live fast, die sidewayz
rtuber
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1204
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 12:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

trzeci posty przed twoim . Po przekładce :)
Obrazek
Jeszcze Cię Wskrzeszę !!!
Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

No to może się dziać milion zwarć pod deską np. Trzeba zbadać na których bezpiecznikach jest największy pobór prądu i tak po sznurku dojść do przyczyny. Choć przy takim tempie rozładowania aku to przewody powinny już świecić
live fast, die sidewayz
Awatar użytkownika
DamianoSlupsk
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 37
Rejestracja: pt 27 lis, 2009 19:50
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Syrena z własnym zasilaniem czy bez ?? U mnie było tak ze syrena rozładowywała aku.
Karting i Drift.
KACZY46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: czw 08 kwie, 2010 19:23
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

o kurde a tego nie wiem koelgo :) hmm w sobote jak mi sie uda to elektryk pokuka a alram ma niby oryginalny z takim zielonym pilotem hehe i nawet jak go nie zamykam na noc to jak wsiadam to zeby odpalic najpierw musze wcisnac guzik w tym alarmie zeby mi odpalil i dioda zmienila sie z czerwonej na pomaranczowa tyle wiem :(
Awatar użytkownika
steveo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 126
Rejestracja: czw 16 wrz, 2010 13:56
Lokalizacja: wwa

Jak się nie ogarnia elektryki to najlepiej walić od razu do szpeca.
Raz miałem problem elektryczny,męczyłem się z nim kupę czasu.Pojechałem do elektryka i zrobił w 15 minut ;)
pozdro
KACZY46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: czw 08 kwie, 2010 19:23
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

heheeh wiem ze 3ba do jakiegos speca jechac tylko wlasnie w tym problem ze u nas w pl top kurde wszyscy to sa specjalisci heheh i tak wypytuje bo jak pojade to moze go nakieruje bo jak mi cos namąci nie tak to uuuu leb urwe ;)
Awatar użytkownika
steveo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 126
Rejestracja: czw 16 wrz, 2010 13:56
Lokalizacja: wwa

pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”