Problem zw swiatlami i ogolnie elektryka

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Bubu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 54
Rejestracja: śr 02 wrz, 2009 01:18
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Panowie mam problem z elektryka :/ Wczoraj wieczorem jak odpalilem auto nie dzialaly mi swiatla, nie palila sie zadna kontrolka w stacyjce, ogolnie zero jakiegokolwiek swiatelka wewnatrz i na zawnatrz auta. Wsysstkie bezpieczniki sprawdzone i sa sprawne, tylko ze brak plusa na bezpiecznikach.... . Juz kiedys tak sie stalo, ale po ponownym odpaleniu wszystko bylo ok, ale teraz cos nie chce dzialac :/ MAlo tego to okazalo sie , ze nie ma tez plusa do alternatora i nie dziala ladowanie. JAkies pomysly ? Z gory wielkie dzieki. POzdrawiam.
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Zaśniedziałe masy po zimie. Coś lekko podrdzewiało i teraz nie ma przejścia. Jak nie będzie masy to nie będzie tym samym plusa.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Bubu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 54
Rejestracja: śr 02 wrz, 2009 01:18
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Hmmm. Calkiem mozliwe, bo auto stalo dosc dlugi czas. Jeszcze musze spr przekazniki, bo wczoraj sprawdzal znajomy i mowil, ze ktorys nie puszcza. Spial cos wczoraj na doslownie sec na krotko i wszystko wrocilo do normy o0. Dzis bede sprawdzal, bo auto u znajomego i przez telefon z nim tylko rozmawialem, wiec szczegolow nie znam. Dzieki za odzew ;]

Edyta:

Prawdopodobnie spali sie bezpiecznik od alternatora (ten 75A) i teraz mam pytanie, wie ktos gdzie takie cos dostac (objezdzilem cale miasto i nigdzie nie dostalem :/ ) i czy pasuje od innych nissanow ?

Edyta2:

Juz zamowiony ten bezpiecznik, jak dojdzie isie okaze, ze to bylo to, to dam znac moze komus sie przyda ;]
Ostatnio zmieniony wt 15 mar, 2011 22:57 przez Bubu, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”