sleeping eyes zwarcie..

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

ja juz się nie tykam sleeping także mi nie trzeba ;)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
Lolson
Stały gość
Stały gość
Posty: 477
Rejestracja: pt 12 mar, 2010 22:30
Lokalizacja: Warszawa

hehe, wasze zielone bezpieczniki od lamp okazały się jednym brązowym który z góry przez tą płytkę przeźroczystą ni cholery nie było widać że jest walnięty, dopiero jak zdjąłem to coś to było widać że strzelił, szkoda że po kupnie przekaźnika to odkryłem no ale trudno ;) za głupotę czasem się płaci.. zlutowałem, działa wszystko i też się już więcej do tego nie dotykam ;)
Pozdr i dzięki za pomoc ;)
We are INSANITY CREW✌️
Facebook
Instagram
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Lolson pisze:hehe, wasze zielone bezpieczniki od lamp okazały się jednym brązowym który z góry przez tą płytkę przeźroczystą ni cholery nie było widać że jest walnięty, dopiero jak zdjąłem to coś to było widać że strzelił, szkoda że po kupnie przekaźnika to odkryłem no ale trudno ;) za głupotę czasem się płaci.. zlutowałem, działa wszystko i też się już więcej do tego nie dotykam ;)
Pozdr i dzięki za pomoc ;)
no to kolego trzeba tu zagladac czesciej bo pisalem ze mam zielone i brazowe dostałbys go bez problemu
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Lolson
Stały gość
Stały gość
Posty: 477
Rejestracja: pt 12 mar, 2010 22:30
Lokalizacja: Warszawa

aa tam, zlutowałem i się do lamp na razie nie dotykam ;)
We are INSANITY CREW✌️
Facebook
Instagram
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”