Problem z odpalaniem

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Tadzik
Stały gość
Stały gość
Posty: 207
Rejestracja: pt 06 mar, 2009 19:59
Lokalizacja: Koszalin/Wrocław
Kontakt:

Witam Panowie!

Gdy przekręcam kluczyk na zapłon słychać pompę, świecą się wszystkie kontrolki i ogólnie wszystko działa, ale...słychać brzęczenie w okolicy drzwi pasażera... No i gdy przekręcam kluczyk na rozruch to kompletnie nic się nie dzieje, tylko kontrolki gasną i zapalają się ponownie...Wiecie co może być przyczyną i co to za brzęczenie?? Dodam że wywalone są wszysktie kable od ABS...
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

aku masz naładowane? bo miałem podobny przypadek w patrolu, że było brzęczenie jak by przekaźniki, i po przekręceniu kluczyka gasło i nie chciał nawet zakręcić, aku naładowany został i palił jak ta lala :P może tutaj z tym brzęczeniem coś podobnego masz
Poszukuję...
Awatar użytkownika
BloodS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 lut, 2008 19:51
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Ciężko stwierdzić, sprawdzałeś kable rozrusznika i masy wszystkie, stan aku ??
Awatar użytkownika
Tadzik
Stały gość
Stały gość
Posty: 207
Rejestracja: pt 06 mar, 2009 19:59
Lokalizacja: Koszalin/Wrocław
Kontakt:

no właśnie to nie jest dźwięk przekaźników tylko coś innego... :| coś podobnego do dźwięku jak się świateł nie zgasi tylko trochę cichsze.. :|

aku naładowany, masy posprawdzane...nie mam kompletnie pomysłu co to może być..a już coraz bardziej zaczyna mi sił brakować na tego Nissana... :cry:
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

to sprawdz co dokladnie wola o pomoc :)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
Tadzik
Stały gość
Stały gość
Posty: 207
Rejestracja: pt 06 mar, 2009 19:59
Lokalizacja: Koszalin/Wrocław
Kontakt:

ze strony pasażera w nogach są 2 puszeczki..jedna "wiper control unit" a druga "door lock timer" i ten dźwięk dobiega stamtąd...
Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

Tadzik poradziłeś sobie z tym bo dziś przydarzyło mi się to samo.....Na pycha samochód zapala ładnie, akumulator naładowany (podłączałem też dwa inne), masy posprawdzane i kompletnie nic się nie dzieje.....
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
Bubu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 54
Rejestracja: śr 02 wrz, 2009 01:18
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

U mnie były takie same objawy, tzn pompa działała kontrolki się zapalały, a jak przekręcałem kluczyk do końca wszystko gasło i nic się nie działo. Jak odpuściłem kluczyk znowu wszystko się zapalało. U mnie problemem był bezpiecznik pod macha ten największy 75A. Wydawał się być ok nawet jak go wyjąłem, ale był już lekko przypalony i coś tam mu się nie podobało. Po wymianie jak ręką odjął.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”