Turbo timer

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Fabisz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 184
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010 01:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

No to po kolei, mam u siebie turbo timer Apexi, wszystko jest dobrze podłączone i wszystko działa a raczej działało do nie dawna, ponieważ teraz po zgaszeniu auta turbo timer zaczyna odliczać normalnie lecz niestety silnik gaśnie zaś sama elektryka zegary itp itd gasną normalnie dopiero po tym jak turbo timer skończy odliczać. No i pytanie do was czy turbo timer padł czy może jest jakiś przekaźnik który mógł się przepalić ?
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

sprawdz sobie po kablach od TT gdzie masz napiecie, a gdzie sie traci, do symulacji mozesz sobie uzyc hamulca recznego zeby odcinac napiecie tak jak nalezy.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
GRAQ
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: śr 21 lut, 2007 18:23
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Przekaźniki są. Pierwszy jest w samym TT. Drugi masz w układzie zapłonowym żeby cewka cały czas nie była pod napięciem i żebyś w czasie jazdy nie wystartował rozrusznika. Pewnie coś się odpięło gdzieś. Szukaj raczej w miejscach gdzie kabelki spinałeś.
Awatar użytkownika
Fabisz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 184
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010 01:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

kable zostały sprawdzone właśnie, więc stawiam że to w tym box'ie dołączonym TT coś padło i w momencie przekręcenia kluczyka przekaźnik już nie reaguję, na alledrogo całe 109 zł więc kupie taki sam podepnę pod te same kable i zobaczę okaże się że to nie to oddam w ramach rękojmi tak będzie chyba najszybciej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”