swiatla tylko dlugie, kompletna zwara 300zx.ZROBIONE

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

messiash
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 50
Rejestracja: czw 03 lis, 2011 19:45
Lokalizacja: uk
Kontakt:

witam.zalozylem nowy akumulator odpalal bez problemu .wyciagnalem licznik zeby zarowki popalone wymienic,sciagnalem kierownice .posmarowalem te laczenia poskladalem wszystko,swiatel pozycyjnych i mijania brak na desce caly czas swieci mi czerwona lampka ze znaczkiem swiatl mijania.jak pociagne tylko dzwignie od dlugich wszystko przygasa, co jest???czy moze ktos ma jakis pomysl co jest grane :?
Ostatnio zmieniony sob 02 lut, 2013 18:42 przez messiash, łącznie zmieniany 1 raz.
nissan 300 zx z32 twin turbo
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

styczniki za dobrze nie posmarowałeś??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
messiash
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 50
Rejestracja: czw 03 lis, 2011 19:45
Lokalizacja: uk
Kontakt:

te od kierownicy?? posmarowalem smarem zwyklym tak dalem sporo .myslisz ze to moze byc powod??
nissan 300 zx z32 twin turbo
Awatar użytkownika
Artur1020
Postojebca
Postojebca
Posty: 1643
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 22:46
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

w to nie bylo czegos takiego ze nie ktore.diody robily takie jaja?
Niesz sztuka zabić muche przednia szyba tylko boczną =)))
messiash
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 50
Rejestracja: czw 03 lis, 2011 19:45
Lokalizacja: uk
Kontakt:

sciagnalem teraz kierownice,i mogr odpalic auto ale wogole nie ma postojowek po wlaczeniu sa tylko dlugie nie dziala podswietlanie deski i ta czerwona kontrolka od dlugich swiatel swieci tak jak by byl jakis blad i swieci tylko przod na dlugich
nissan 300 zx z32 twin turbo
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

chyba przesadziles z tym przesmarowaniem tego jakims smarem i porobiłeś zwarcia jak na moj gust. Po grzyba żeś wogole to smarował jakims badziewiem :P ?
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

wyczyść wszystko dokładnie i sprawdz jeszcze raz
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

jak już poprawiać styki czy coś to tylko contact sprayem, a nie smarem - a i tak trzeba potem odczekać aż wyschnie przed złożeniem wszystkiego ;) po wyczyszczeniu powinno działać dobrze
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
messiash
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 50
Rejestracja: czw 03 lis, 2011 19:45
Lokalizacja: uk
Kontakt:

ok,dalem se rade :D po wczorajszej imprezie myslenie dziala dzis perfekcyjnie :airborne: zwarcie robil mi wlacznik tylnego swiatla przeciwmgielnego.ktos przedemna dolozyl i nie bardzo poizolowal tak.przy okazji wymienilem zarowki w desce i tera swieci na bielutko .dzieki za rady szanownemu gronu :Dale lampka dalej swieci,pewnie blad wywala komp bo mam ledy w postojowkach.
a wlasnie nie dziala mi fotel, nie cofa,do przodu i opieranie dziala tylko wlasnie do tylu juz nie.ten contact spray by zadzialal??
Ostatnio zmieniony sob 02 lut, 2013 18:45 przez messiash, łącznie zmieniany 2 razy.
nissan 300 zx z32 twin turbo
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

tez mam ledy i nie mam kontrolek świecacych!! troche za stare auto
Ostatnio zmieniony sob 02 lut, 2013 23:47 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”