AutoGauge

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
rekin528
Stały gość
Stały gość
Posty: 459
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:58
Lokalizacja: Wiocha

witam,posiadam zestaw podstawowych zegarow AutoGauge nie moge wrzucic zdjecia bo padl mi tel,w kazdym badz razie padlo mi podswietlenie w jednym i wymontowalem zegar i nie widze opcji na rozebranie go jedynie zdejmujac plastikowa oprawke???,to chyba jakies chinole,sam nie wiem,podpowiedzcie cos :?
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

chinole jak mowisz i chyba raczej bez szans na naprawe
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
maciu$
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 16:46
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Bez szans i bez sensu, jakością wykonania w wypadku AG nie grzeszą nawet najwyższe serie ;)
Obrazek
skolimus
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: wt 12 maja, 2009 18:16
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Ja kupiłem zegar od Neo2005, Też kijowo świecił. dodałem do niego listwę ledową i teraz w dzień widać wsio jak na dłoni. Próbuj poodginać to przetłoczenie wokoło wtedy powinieneś rozbebeszyć zegar na pół. Ciężko mi pomóc bez zjęcia..
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Albo chceta tanio albo dobrze :)
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
rekin528
Stały gość
Stały gość
Posty: 459
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:58
Lokalizacja: Wiocha

U mnie nawet obramowka to chromowany plastik :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”