Gdzie w 200sx s13 jest Przerywacz do kierunków

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
rysiul123
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 23:35
Lokalizacja: Tworóg k/ Tarnowskich Gór
Kontakt:

Głupia sprawa. Cały dzień szykalem tego ustrojstwa i nie znalazlem a musze go wymienic bo lewe migacze napieprzają mi jak strobole a prawa strona i awaryjki jest OK dziala normalie.
Tak wiec jak by ktos wiedzial niech powie gdzie to jest.
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

A sprawdziłes czy nie jest któras zarówka przepalona ? Nie wiem czy w nissanie , ale w większosci aut tak własnie sie dzieje , ze jak zarówka sie przepali to reszta mróga jak strobo.
Obrazek
Awatar użytkownika
rysiul123
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 23:35
Lokalizacja: Tworóg k/ Tarnowskich Gór
Kontakt:

Żarówki są OK wszystkie migajom zarowno przód jak i tył i bok. To tylko lewa strona napiepsza jak strobo, prawa jest ok awaryjki tez dzialajom normalnie. Wiec musze zlokalizować przerywacz i go wymienic.

Tylko gdzie on jest ????????
Awatar użytkownika
Bobekk
Stały gość
Stały gość
Posty: 243
Rejestracja: pn 04 cze, 2007 09:32
Lokalizacja: Szczecin

Odkopuję bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Gdzie mam szukać przerywacza w S13? Założyłem postojówki od zderzaka vertex/kouki, dokładnie te . Normalnie one są robione pod światła pozycyjne a ja tam potrzebuje mieć migacze. Przelutowałem więc gniazda z pozycji do kierunków przez co zamiast żarówek 21W mam teraz pomarańczowe 5W. Niestety po tym zabiegu migają 3 razy szybciej niż te 21W, pewnie przez dużo niższy opór elektryczny. Pomyślałem żeby zmienić przerywacz na elektroniczny. Może ktoś polecić przerywacz który będzie chodził jak należy z tymi W5W i diodami led?(może w przyszłości też je zamontuje zamiast zwykłych żarówek)
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

z tego co kojarze to jest gdzies pod deska nad pedałami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”